РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію AURA у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію AURA у Вінниці

AURA - бренд компанії Eskaro поряд з такими торговими марками як Eskaro, Aura Wood і Titan. Сама компанія Eskaro входить до складу міжнародного холдингу лакофарбових матеріалів - «Eskaro Group AB», який був утворений після злиття численних європейських компаній в 2007 році.

Eskaro Group AB має бездоганну репутацію як компанія, яка позиціонує високі стандарти якості та екологічної безпеки продукції, що випускається.

Представництво Eskaro в Україні було засновано ще в 1996 року в Севастополі, а з 2007 року на Україні працює більше 18 філій цієї компанії, що випускають понад 100 найменувань продукції.

У 2013 році в результаті інвестування на території України був побудований новий виробничий модуль Eskaro, який нині є найсучаснішим заводом України.

Типи продукції, що випускається брендом АУРА:

Відгуки та характеристика продукції AURA

AURA - бренд лакофарбових виробів, грунтовок і барвників міжнародного рівня, що випускає продукцію високої якості. Продукція цієї компанії відрізняється відмінною якістю, яка була схвалена відповідними міжнародними сертифікатами, і доступними цінами. У зв'язку з цим відгуки від вітчизняних і зарубіжних клієнтів виключно позитивні.

Купити недорого фарбу, грунтівку і барвники AURA у Вінниці на будбазі КУБ

Ознайомитися з відгуками про зацікавивший вас товар і про товари-аналоги ви можете на нашому сайті, також наші менеджери за необхідністю можуть відповісти на ваші запитання щодо наявності зацікавившого вас товару на складі і його вартості для вас, тому що ціна на фарбу і барвники AURA залежить від обсягів покупки.

Також у нас ви можете замовити недорого доставку, ми працюємо по Вінниці і Вінницькій області. Наші співробітники доставлять товар через 2-3 години після замовлення.

 

 

Знайшли помилку?