РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Шпаклівку купити у Вінниці

Знижка
Гіпсова шпаклівка Кнауф фініш (Knauf HP Finish) (25 кг)
Хочете купити за 116.55 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф фініш - суха суміш на гіпсовій основі із застосуванням пластифікаторів та полімерних домішок. Knauf HP FINISH застосовується для тонкошарового (до 3 мм) вирівнювання поверхонь всередині приміщення.
Ціна: 118.71 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка Кнауф фініш (Knauf HP Finish) (10 кг)
Хочете купити за 56.18 грн. Уточнюйте у менеджера!
Відгуки на Knauf HP Finish (10 кг) свідчать про те, що це суха суміш на гіпсовій основі, яка найкращим чином підійде для тонкошарового покриття вертикальних поверхонь на фінішному етапі внутрішніх робіт.Knauf - популярний виробник, якість продукції та ціни якого трохи вище середніх.
Ціна: 58.26 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка старт АБС (ABS) (30 кг)
Хочете купити за 136.66 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка ABS старт призначена для внутрішніх робіт. З її допомогою вирівнюють нерівності на різних поверхнях, зокрема, на цегляних, гіпсових, пінобетонних, бетонних, оштукатурених та інших, а також закладають тріщини, затирають шви та різного роду отвори.
Ціна: 140.49 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка фінішна Снєжка Акрил-путц ФС20 (Sniezka Acryl-Putz FS20) акрилова (1,5 кг)
Хочете купити за 36.10 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка фінішна Снєжка Акрил-путц ФС20 – це готова шпаклювальна гладь найвищої якості, яка рекомендується для кінцевого, облицювального загладжування поверхні стін і стель ручним і машинним методом.
Ціна: 40.12 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка фінішна Снєжка Акрил-путц ФС20 (Sniezka Acryl-Putz FS20) акрилова (17 кг)
Хочете купити за 317.14 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка фінішна Снєжка Акрил-путц ФС20  – готова для використання сніжно-біла шпаклювальна гладь призначена для підготовки ідеально гладких стін і стель усередині приміщень перед фарбуванням чи клеєнням шпалер, а також для монтажу алюмінієвих кутників і розшивки гіпсокартонних плит із використанням армувальної стрічки.
Ціна: 323.01 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка фінішна Снєжка Акрил-путц ФС20 (Sniezka Acryl-Putz FS20) акрилова (27 кг)
Хочете купити за 486.10 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка фінішна Снєжка Акрил-путц ФС20  – це готова для використання сніжно-біла шпаклювальна суміш, призначена для підготовки ідеально гладких стін і стель усередині приміщень, а також для монтажу алюмінієвих кутиків і розшивки гіпсокартонних плит із використанням армувальної стрічки.
Ціна: 495.11 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка фінішна Снєжка Акрил-путц ФС20 (Sniezka Acryl-Putz FS20) акрилова (5 кг)
Хочете купити за 107.50 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка фінішна Снєжка Акрил-путц ФС20 – це готова до застосування суміш, призначена для вирівнювання бетонних стін та стель, цементно-піщаних, дерев’яних та гіпсових поверхонь, а також для декоративної шпаклівки гіпсокартонних плит всередині приміщень.
Ціна: 119.44 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка фінішна Снєжка Акрил-путц ФС20 (Sniezka Acryl-Putz FS20) акрилова (8 кг)
Хочете купити за 158.98 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка фінішна Снєжка Акрил-путц ФС20 – це готова до застосування суміш, призначена для вирівнювання бетонних стін та стель, цементно-піщаних, дерев’яних та гіпсових поверхонь, а також для декоративної шпаклівки гіпсокартонних плит всередині приміщень.
Ціна: 161.93 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка Кнауф Мульті-Фініш (Knauf Multi-Finish) (25 кг)
Хочете купити за 193.73 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф Мульті-Фініш - суха гіпсова суміш з мінеральним наповнювачем і полімерними домішками, що додають пластичність.Технічні характеристики:витрата: 1 кг на кв.
Ціна: 197.31 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка для швів Кнауф Фугенфюллер (Knauf Fugenfuller) (5 кг)
Хочете купити за 44.72 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф Fugenfuller (5 кг)- суха гіпсова суміш з утримуючими воду домішками, що сповільнюють тужавлення. Вона призначена для закладення швів гіпсокартонних конструкцій.Характеристики шпаклівки "Кнауф Фугенфюллер" (5 кг):витрата: 0,3 - 0,6 кг на кв.
Ціна: 53.83 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка фінішна Єврогіпс Сатенгіпс (SatenGips) гіпсова (25 кг)
Хочете купити за 128.15 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка фінішна SatenGips Євро – це фінішна гіпсова шпаклівка високої якості. Вона являє собою дрібнозернисту гіпсову суміш, яка використовується для внутрішніх робіт. Продукт відрізняється ідеальною білизною і зручністю в роботі.
Ціна: 132.89 грн.
Кількість:
Шпаклівка фінішна Кнауф Шитрок Супер Фініш – це готова шпаклювальна суміш, в основі якої вінілове в'яжуче і доломіт, спеціальні добавки, які покращують властивості шпаклівки. Ви можете купити недорого шпаклівку фінішну KNAUF Sheetrock Super Finish на базі будівельних матеріалів КУБ у Вінниці.
Ціна: 666.60 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка для швів Фугенфюллер (Knauf Fugenfuller) (10 кг)
Хочете купити за 78.54 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф Fugenfuller - суха гіпсова суміш з утримуючими воду домішками, що сповільнюють тужавлення. Вона призначена для закладення швів гіпсокартонних конструкцій.Характеристики шпаклівки Knauf Fugenfuller (10 кг):витрата: 0,3 - 0,6 кг на кв.
Ціна: 94.54 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка для швів Knauf Fugenfuller (Кнауф Фугенфюллер) (25 кг)
Хочете купити за 152.17 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф Fugenfuller - суха гіпсова суміш з утримуючими воду домішками, що сповільнюють тужавлення. Вона призначена для закладення швів гіпсокартонних конструкцій.Технічні характеристики шпаклівки Knauf Fugenfuller:витрата: 0,3 - 0,6 кг на кв.
Ціна: 157.80 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка для стиків Кнауф Уніфлотт (Knauf Uniflott) (5 кг)
Хочете купити за 186.88 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф Уніфлотт (5 кг) призначена для ремонту швів і стиків гіпсокартонних конструкцій. Вона являє собою суху суміш на основі гіпсу.Відгуки на Кнауф Уніфлотт підтверджують, що вона має відмінні армуючі властивості, це дозволяє її використовувати замість армуючої сітки-серпянки.
Ціна: 216.30 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка Кнауф Сатенгіпс (Knauf Satengips) (25 кг)
Хочете купити за 113.44 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф Сатенгіпс (25 кг) - суха дрібнозернистий гіпсова суміш з мінеральним наповнювачем, полоімернимі присадками і крейдою.
Ціна: 126.05 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка фінішна Мастер Сатенпро (Master Satenpro) (25 кг)
Хочете купити за 112.90 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Master SatenPro (Майстер Сатен Про) - фінішна гіпсова суміш, застосовується для підготовки стель і стін в приміщеннях з нормальною вологістю перед фарбувальними роботами або поклейкой шпалер.Основні характеристики шпаклівки Master SatenPro:витрата шпаклівки: 1 кг суміші/1кв.
Ціна: 120.22 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка фінішна Ансерглоб БСТ 25 (Anserglob BСТ-25) біла (15 кг)
Хочете купити за 164.60 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка універсальна фінішна Anserglob ВСТ-25 призначена для виконання остаточної тонкошарової високоякісної обробки всіх видів мінеральних недеформуючих поверхнях. Ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок і інших дефектів глибиною до 3 мм.
Ціна: 167.65 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка фінішна Ансерглоб БСТ 27 (Anserglob BСТ-27) сіра (20 кг)
Хочете купити за 141.27 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка цементна Anserglob ВСТ 27 - це шпаклювальна суміш для фінальної обробки поверхонь, виготовлена на основісірого цементу і вапна. Ці компоненти дозволяють суміші мати відмінну сеплюваність з базовою поверхнею і оберігають Ваші стіни від грибків і плісняви.
Ціна: 143.89 грн.
Кількість:
Під замовлення
Шпаклівка фініш АБС (ABS) (25кг)
Фінішна шпаклівка "ABC" призначена для остаточних оздоблювальних робіт практично на будь-яких типах поверхонь. Її використовують для усунення незначних нерівностей на фінішному етапі робіт. Після її нанесення поверхня готова до фарбування або обклеювання шпалерами.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Шпаклівка гіпсова Баугіпс (Baugips) Флет (25 кг)
Шпаклівка гіпсова Баугіпс Флет – це суміш, яка виготовляється з гіпсового в'яжучого та модифікаторів, а також спеціальних мінеральних добавок. Використовується при вирівнюванні поверхні стін або стель.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Гіпсова шпаклівка для стиків Кнауф Уніфлот (Knauf Uniflott) (25 кг)
Шпаклівка Кнауф Уніфлотт (25 кг) - суха гіпсова суміш з полімерними присадками для закладення швів гіпсокартонних конструкцій без використання армуючої стрічки (серпяткі).Технічні характеристики Knauf Uniflott:витрата: 0,3 - 0,5 кг на кв.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Шпаклівку купити у Вінниці

Шпаклювальні суміші – це спеціальний багатокомпонентний матеріал, що використовується для якісного вирівнювання поверхонь (заздалегідь заштукатурену), зокрема стін та стель, під час виконання ремонтних чи будівельних робіт. Варто підкреслити, що між звичною штукатуркою та сумішами такого типу є значна відмінність, яка проявляється у тому, що останні використовуються на невеликих поверхнях, проте вирізняється дрібнофракційністю заповнення. Шпаклівка – ідеальний варіант для фінального розгладжування дрібних нерівностей. Шпаклювальні суміші у Вінниці можна купити на складі будівельних матеріалів «КУБ» на вигідних умовах та у потрібній кількості, навіть на опт.

Якісні шпаклівки, які Ви можете купити у нас, володіють такими якостями:

  • Еластичність.
  • Морозостійкість (якісна шпаклівка має триматися не одну морозну зиму).
  • Вологостійкість (під впливом вологи обробка стін не має псуватися).
  • Екологічність (надактуально для жилих приміщень, особливо їх внутрішньої обробки)
  • Стійкість до зношування (здатність витримувати перепади температур, вологу та інші механічні впливи).
  • Адгезія (прилипання шпаклівки з обробленою поверхнею).
  • Збіжність (здатність формувати рівну поверхню без додаткового механічного впливу).

Різновиди шпаклівок

Ремонтні та будівельні роботи виконуються протягом року, тому умови їх проведення різняться від сезону до сезону. При виборі шпаклювальної суміші варто враховувати специфіку приміщення чи будівлі, де проводитимуться роботи та відбуватиметься подальша експлуатація. Намагайтесь обрати та купити шпаклювальну суміш оптимальну для внутрішніх чи зовнішніх робіт, або ж універсальну. За консистенцією суміші поділяють на:

  1. Суха шпаклівка. Це порошкова суміш, яка потребує розведення її водою, або іншою спеціальною рідиною. До її складу входить низка хімічних елементів,
  2. Готова шпаклівка. Це абсолютна готова для роботи суміш, розфасована у відра або баки різного об’єму.

За іншими критеріями виділяють вирівнювальну (стартову) та фінішну (декоративну) шпаклювальні суміші, купити у Вінниці які можна за декілька хвилин. Наприклад, вирівнювальна шпаклівка використовується для обробки стелі та стін приміщень з будь-якою вологістю для підготовки поверхонь під фарбування та оклеювання шпалерами, наносять її достатньо товстим шаром. Виготовляється на цементній основі з додаванням різноманітних компонентів, які часто впливають на ціну шпаклювальних сумішей.

Декоративні шпаклювальні суміші замовити можна для підготовки поверхні до декоративного облицювання. Разом з тим вона здатна вирівняти дрібні дефекти, що не під силу іншим матеріалам, в результаті цього поверхня стає більш гладенькою. Слідкуйте, щоб стартова та фінішна шпаклівка були одного виробництва та гарно взаємодіяли.

Гарантії якості шпаклівок

Склад будівельних матеріалів «КУБ» здійснює продаж шпаклювальних сумішей за доступною ціною. Шпаклівка від виробника відповідає найвищим критеріям якості, оскільки ми прискіпливо обираємо партнерів. Варто підкреслити, що схвальні відгуки про шпаклювальні суміші – є результатом відповідальної роботи виробників та нашої зацікавленості у тому, щоб клієнти могли придбати дійсно якісний продукт. Ми представляємо у Вінниці продукцію брендів Ceresit, Anserglob, Knauf, Bostik, Будмайстер, Мастер та інших. Ви можете замовити будь-який об’єм матеріалу в залежності від потреб проекту.

Будбаза «КУБ» пропонує не лише купити недорого шпаклювальні суміші, а й ділиться секретами оптимальної роботи з ними. У будь-який час Ви можете ознайомитись з цікавими та корисними статтями на сайті, в яких наші спеціалісти діляться своїми секретами. Більш того, у нас Ви можете придбати усі необхідні для роботи інструменти.

Найкращі ціни на шпаклівки у Вінниці – на складі будматеріалів «КУБ»!

Гуртівня «КУБ» має чудовий досвід у реалізації будматеріалів, ми співпрацюємо з найкращими компаніями, і це формує вартість шпаклювальних сумішей. Вона буд більш прийнятною для Вас, оскільки ми реалізуємо матеріал напряму від виробника без посередників. Слідкуйте за акціями на нашому сайті, вони допоможуть Вам зекономити.

Також ми візьмемо на себе доставку шпаклювальних сумішей у будь-якій кількості по всій Вінниці та області, зокрема у міста Калинівка, Бар, Ладижин, Гайсин та інші.

Знайшли помилку?