РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Декоративні суміші купити у Вінниці

Ціна

грн.
Суміш для заповнення швів Ансерглоб Фуга – це засіб, який використовується для заповнення швів між плитками з кераміки, каменю, керамограніта, скла, мармуру укладеними на міцну основу, схильну до періодичної деформації, а також інтенсивного періодичного впливу води.
Ціна: 50.39 грн.
Кількість:
Суміш для заповнення швів Anserglob Fuga – це спеціальний засіб, призначений для заповнення швів між облицювальними плитками, укладених на міцну основу, схильну до періодичної деформації та впливу води, має антигрибковий ефект.
Ціна: 111.38 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна Ансерглоб TMB-120 – це штукатурна суміш з камінцевою структурою, яка призначається для обробки поверхонь фактурним способом всередині і зовні приміщень.
Ціна: 244.48 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна Полімін ШФ-3 “Короїд” – це біла фактурна штукатурка, яка застосовується для високоякісної декоративної обробки стін і фасадів будівель при виконанні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт.
Ціна: 123.19 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративно-мозаїчна Церезіт СТ-77 – це суміш, призначена для декоративного структурного оздоблення поверхонь всередині та зовні споруд по бетонних, підготовлених цегляних, оштукатурених основах та в системах теплоізоляції фасадів.
Ціна: 598.63 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративно-мозаїчна Церезіт СТ-77 PERU-3 – це готова суміш, призначена для декоративного структурного оздоблення поверхонь всередині та зовні споруд по бетонних, підготовлених цегляних, оштукатурених основах та в системах теплоізоляції фасадів.
Ціна: 947.06 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративно-мозаїчна Церезіт СТ-77 TIBET-1 – це готова декоративна суміш, призначена для виконання оздоблення всередині і зовні будинків (зерно 1,4-2,0 мм). Ми пропонуємо купити недорого штукатурку декоративно-мозаїчну Ceresit СТ-77 TIBET-1 в гуртівні КУБ у Вінниці.
Ціна: 947.06 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна Ансерглоб TMK-110  – це штукатурна суміш, яка використовується для виконання декоративного, тонкошарового шару по внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob.
Ціна: 172.34 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна Полімін АК-20 – це будівельна суміш, призначена для захисту і декорування міцних цементно-вапняних, вапняних і гіпсових штукатурок, підготовлених бетонних, цегляних та інших мінеральних поверхонь, систем утеплення.
Ціна: 574.72 грн.
Кількість:
Суміш штукатурна Anserglob ВСТ-22 призначена для виконання остаточної тонкошарової високоякісної обробки на всіх видах мінеральних недеформуючих поверхнях. Ця штукатурка ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів глибиною до 5 мм на поверхнях.
Ціна: 98.48 грн.
Кількість:
Шпаклівка універсальна фінішна Anserglob ВСТ-25 призначена для виконання остаточної тонкошарової високоякісної обробки всіх видів мінеральних недеформуючих поверхнях. Ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок і інших дефектів глибиною до 3 мм.
Ціна: 166.23 грн.
Кількість:
Шпаклівка цементна Anserglob ВСТ 27 - це шпаклювальна суміш для фінальної обробки поверхонь, виготовлена на основісірого цементу і вапна. Ці компоненти дозволяють суміші мати відмінну сеплюваність з базовою поверхнею і оберігають Ваші стіни від грибків і плісняви.
Ціна: 143.39 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Церезіт СТ 35 2,5 мм (25 кг) - цементна суха модифікована суміш сірого кольору, з мінеральними домішками, що додають структурний ефект поверхні.
Ціна: 289.74 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Ceresit CT 35 2,5 мм (25 кг) - цементна суха модифікована суміш з мінеральними домішками, що додають структурний ефект поверхні.
Ціна: 327.54 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Ансерглоб ТМК-110 2,5 мм (25 кг) використовується для створення тонкого декоративного шару фактури "короїд". Застосовується на зовнішніх фасадах або внутрішніх стінах будівель.
Ціна: 169.21 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Ансерглоб ТМК-112 2,5 мм сіра (25 кг) використовується для створення тонкого декоративного шару фактури "короїд". Застосовується на зовнішніх фасадах або внутрішніх стінах будівель.
Ціна: 118.20 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Камінцева" Ceresit СТ 137 використовується для тонкошарового декоративного оздоблення з подальшим фарбуванням і може застосовуватися як всередині будівлі, так і зовні. Добре взаємодіє з бетонними, цегляними і оштукатуреними основами.
Ціна: 415.19 грн.
Кількість:
Суміш декоративна мінеральна "Камінцева" Anserglob TMВ-120 застосовується для декоративного, тонкошарового штукатурення цементних, цементно-вапняних, гіпсових поверхонь. Підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт.
Ціна: 232.88 грн.
Кількість:
Тонкошарова обробна суміш Anserglob TMK 110 дозволяє оштукатурити стіни зовні і всередині будівель з нанесенням популярної фактури «Короїд». Завдяки білому кольору Ви можете пофарбувати оштукатурені стіни в світлі, яскраві відтінки - фарба не поміняє свій колір.
Ціна: 160.56 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Камінцева" Ceresit СТ 137 з розміром зерна 1,5 мм використовується для тонкошарового декоративного оздоблення з подальшим фарбуванням і може застосовуватися як всередині будівлі, так і зовні. Добре взаємодіє з бетонними, цегляними і оштукатуреними основами.
Ціна: 480.80 грн.
Кількість:
Штукатурна суміш «Короїд» Полімін ШФ 1 використовується на фінішному етапі обробки фасаду або при здійсненні фактурної обробки при проведенні внутрішніх робіт. Це суха суміш на мінеральній основі, яку перед роботою необхідно приготувати, попередньо змішавши з водою.
Ціна: 151.21 грн.
Кількість:
Силікон-силікатна декоративна штукатурка Ceresit СТ-174 використовується всередині і зовні приміщень для тонкошарового нанесення і оформлення поверхонь "камінцевою" фактурою з розміром базових частинок 1,5 мм.
Ціна: 1056.28 грн.
Кількість:
Ceresit CT 60 - декоративна "камінцева" акрилова штукатурка для зовнішніх і внутрішніх робіт (зерно 1,5 мм). Характеризується водо- і морозостійкістю, відмінною гідрофобністю, еластичністю і зручністю нанесення.
Ціна: 888.41 грн.
Кількість:
Штукатурка Anserglob "Камінцева" призначила для виконан декоративного, тонкошарового оштукатурені внутренних и зовнішніх стін будівель, а такоже в якості фінішного декоративного покриття в системе скріпленої теплоізоляції.
Ціна: 748.37 грн.
Кількість:
Декоративна суміш Ceresit СТ-175 "Короїд" виготовлена з комбінації синтетичних смол з водовідштовхувальними і модифікуючими компонентами.
Ціна: 660.96 грн.
Кількість:
Декоративні суміші купити у Вінниці

Декоративні суміші – це спеціальний розчин, який використовується для фінішної обробки зовнішніх стін будівель будь-якого призначення, а також, всередині квартир, офісів та інших приміщень. Декоративні суміші у Вінниці можна замовити з метою покращення естетичних та декоративних якостей різноманітних поверхонь та втілення багатьох дизайнерських проектів.

Іншими словами це декоративна штукатурка, до складу якої входять спеціальні домішки та спеціальна речовина, що зв’язує їх усіх. Покриття може мати різноманітні цікаві конфігурації, які в тому числі імітують природні матеріали.

База будматеріалів «КУБ» пропонує купити декоративні суміші у Вінниці за доступною ціною, щоб під час ремонту чи будівництва були втілені найсміливіші дизайнерські ідеї. Більш того, ми пропонуємо нашим клієнтам ознайомитися з цікавими та корисними матеріалами з рубрики «Школа ремонту», які допоможуть освоїти мистецтво роботи з декоративною штукатуркою.

Різновиди та ціна декоративних сумішей

 1. Мінеральна. Від початку суміш має вигляд сухої суміші з цементу та допоміжних компонентів, які допомагають штукатурці набути властивостей еластичності та рельєфності. У відгуках про декоративні суміші від спеціалістів і користувачів зазначається, що мінеральні декоративні суміші рекомендується використовувати на аналогічних мінеральних поверхнях.
 2. Силікатна. Особливе рідке скло є в’яжучою речовиною. Характерною особливістю цього виду суміші є висока паропроникність. Рекомендується до використання практично на усіх поверхнях, оскільки може протистояти зовнішньому впливу різного характеру. Вартість декоративної суміші такого типу буде вищою за аналоги, оскільки реалізується вона у вигляді готової до використання речовини.
 3. Силіконова. Синтетичні смоли забезпечують надійність та довговічність покриття. Матеріал дуже пластичний, тому робота з ним є простою навіть для новачка. Характерно, що замовити декоративну суміш такого типу можна для зовнішніх і внутрішніх робіт.
 4. Акрилова. Якісні декоративні суміші цього типу гарно взаємодіють з мінеральною основою, оскільки в’яжучий елемент акрилова смола. Продаж декоративних сумішей відбувається у готовому до використання форматі.

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором матеріалу, то перед тим, як купити декоративну штукатурку, зателефонуйте нашим консультантам. Вони допоможуть не тільки підібрати оптимальний варіант, але й за попередньою заявкою порахувати потрібний об’єм штукатурки. Асортимент штукатурки, представлений на сайті складу будматеріалів «КУБ», дійсно вражає, адже ми представляємо декоративні суміші від виробника. По-перше, це суттєво та позитивно впливає на ціну. По-друге, ми гарантуємо, що товар сертифіковано, він є якісним, безпечним та має відмінні експлуатаційні характеристики. Багаторічний досвід підтвердив, що ми співпрацюємо з дійсно кращими, серед них: Ceresit, Anserglob, Coral, Kreisel, Master, Polimin та інші. Не забувайте ще придбати утеплюючий матеріал, який монтується раніше, ніж декоративна штукатурка.

Переваги декоративної штукатурки

Перш ніж купити недорого декоративну штукатурку на складі будматеріалів «КУБ», рекомендуємо ознайомитися з основними перевагами цього матеріалу, який крім естетичного ефекту має інші позитивні характеристики:

 • Здатність приховувати нерівності та дефекти поверхні.
 • Чудово взаємодіє з багатьма основами.
 • Не вбирає запахів.
 • Здатність до звукопоглинання.
 • Має чудову здатність втілювати будь-які дизайнерські проекти.
 • Не втрачають властивостей навіть під впливом зовнішніх факторів.
 • Є волого- та морозостійким шаром.
 • Дозволяє оброблять конструкції будь-якої складності.
 • Є екологічно безпечним та практичним матеріалом.

Головне правило – дотримуватись рекомендацій виробника по роботі зі штукатуркою, це дозволить максимально повно проілюструвати переваги цього виду матеріалу.

Кращі пропозиції та доступна ціна на декоративну штукатурку на складі будматеріалів «КУБ»!

Будбаза «КУБ» якнайшвидше забезпечить Вас необхідною кількістю декоративних сумішей та інструментами для роботи з ними. Купуючи більше, Ви економити, адже на оптові замовлення діють чудові знижки. У нас Ви отримаєте дійсно якісний продукт напряму від виробника без посередництва.

Доставка декоративних сумішей проводить по Вінниці за вказаною адресою, а також за її межі по області, в тому числі у міста Немирів, Ямполь, Бершадь, Хмельник та інші.

Декоративні суміші купити у Вінниці - полезные статьи:

В процесі проведення ремонтно-будівельних робіт, невід'ємною частиною є будівельні суміші різного призначення. Розглянемо кілька варіантів застосування сухих будівельних сумішей "МАЙСТЕР".

Вирівнювання нанесеної штукатурки відбувається за допомогою спеціального правила h-подібної форми. Проводити по розчинної суміші від низу до верху потрібно кілька разів, поки вона не стане рівною. Десь через 1 годину суміш на стіні почне засихати.

Знайшли помилку?