РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Декоративні суміші

Ціна

грн.
Суміш штукатурна Anserglob ВСТ-22 призначена для виконання остаточної тонкошарової високоякісної обробки на всіх видах мінеральних недеформуючих поверхнях. Ця штукатурка ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів глибиною до 5 мм на поверхнях.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Ceresit CT-77 - вид декоративної тонкошарової штукатурки, яку використовують для нанесення фінішного оздоблювального шару при проведенні робіт усередині приміщень або при здійсненні зовнішніх робіт.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Шпаклівка універсальна фінішна Anserglob ВСТ-25 призначена для виконання остаточної тонкошарової високоякісної обробки всіх видів мінеральних недеформуючих поверхнях. Ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок і інших дефектів глибиною до 3 мм.
Ціна: 162.97 грн.
Кількість:
Шпаклівка цементна Anserglob ВСТ 27 - це шпаклювальна суміш для фінальної обробки поверхонь, виготовлена на основісірого цементу і вапна. Ці компоненти дозволяють суміші мати відмінну сеплюваність з базовою поверхнею і оберігають Ваші стіни від грибків і плісняви.
Ціна: 140.58 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Церезіт СТ 35 2,5 мм (25 кг) - цементна суха модифікована суміш сірого кольору, з мінеральними домішками, що додають структурний ефект поверхні.
Ціна: 284.04 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Ceresit CT 35 2,5 мм (25 кг) - цементна суха модифікована суміш з мінеральними домішками, що додають структурний ефект поверхні.
Ціна: 320.76 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Ансерглоб ТМК-110 2,5 мм (25 кг) використовується для створення тонкого декоративного шару фактури "короїд". Застосовується на зовнішніх фасадах або внутрішніх стінах будівель.
Ціна: 165.89 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Ансерглоб ТМК-112 2,5 мм сіра (25 кг) використовується для створення тонкого декоративного шару фактури "короїд". Застосовується на зовнішніх фасадах або внутрішніх стінах будівель.
Ціна: 115.88 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Камінцева" Ceresit СТ 137 використовується для тонкошарового декоративного оздоблення з подальшим фарбуванням і може застосовуватися як всередині будівлі, так і зовні. Добре взаємодіє з бетонними, цегляними і оштукатуреними основами.
Ціна: 406.08 грн.
Кількість:
Суміш декоративна мінеральна "Камінцева" Anserglob TMВ-120 застосовується для декоративного, тонкошарового штукатурення цементних, цементно-вапняних, гіпсових поверхонь. Підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Тонкошарова біла штукатурка Coral CP 22 дозволяє оформити фасад або інтер'єр приміщення оригінальною фактурою «Короїд» з подальшим фарбуванням в яскраві, світлі кольори.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Тонкошарова штукатурка Coral CP 22 дозволяє оформити фасад або інтер'єр приміщення оригінальною фактурою «Короїд» з подальшим фарбуванням; застосовується для обробки систем теплоізоляції.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Тонкошарова біла штукатурка Coral CP 23 «камінцева» дозволяє облицьовувати фасад або інтер'єр з подальшим фарбуванням в світлі і яскраві відтінки; застосовується для обробки систем теплоізоляції.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Тонкошарова обробна суміш Anserglob TMK 110 дозволяє оштукатурити стіни зовні і всередині будівель з нанесенням популярної фактури «Короїд». Завдяки білому кольору Ви можете пофарбувати оштукатурені стіни в світлі, яскраві відтінки - фарба не поміняє свій колір.
Ціна: 157.41 грн.
Кількість:
Тонкошарова фінішна суміш Anserglob TMK 112 дозволяє оштукатурити стіни зовні і всередині будівель з нанесенням популярної фактури «Короїд». Зерно 3,5 мм формує більш глибокі і широкі борозни в порівнянні з меншим зерном.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Декоративна штукатурка "Камінцева" Ceresit СТ 137 з розміром зерна 1,5 мм використовується для тонкошарового декоративного оздоблення з подальшим фарбуванням і може застосовуватися як всередині будівлі, так і зовні. Добре взаємодіє з бетонними, цегляними і оштукатуреними основами.
Ціна: 470.88 грн.
Кількість:
Штукатурна суміш «Короїд» Полімін ШФ 1 використовується на фінішному етапі обробки фасаду або при здійсненні фактурної обробки при проведенні внутрішніх робіт. Це суха суміш на мінеральній основі, яку перед роботою необхідно приготувати, попередньо змішавши з водою.
Ціна: 147.20 грн.
Кількість:
Фасадна шпаклівка Ceresit СТ 225 складається з цементної основи, дрібнодисперсних наповнювачів, полімерних домішок і армуючих волокон. Застосовується в основному для підготовки різних поверхонь під фінішну обробку і для ремонту тріщин і виїмок раковин глибиною до 3 см.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Шпаклівка Master Front використовується для підготовки бетонних, цегляних, цементно-піщаних оштукатурених основ усередині зовні будівель для облаштування віконних відкосів, підготовки основи під нанесення фінішних оздоблювальних матеріалів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Силікон-силікатна декоративна штукатурка Ceresit СТ-174 використовується всередині і зовні приміщень для тонкошарового нанесення і оформлення поверхонь "камінцевою" фактурою з розміром базових частинок 1,5 мм.
Ціна: 1065.68 грн.
Кількість:
Ceresit CT 60 - декоративна "камінцева" акрилова штукатурка для зовнішніх і внутрішніх робіт (зерно 1,5 мм). Характеризується водо- і морозостійкістю, відмінною гідрофобністю, еластичністю і зручністю нанесення.
Ціна: 870.48 грн.
Кількість:
"Крейзель 662" - шпаклювальна суміш, яка використовується при здійсненні фінішних робіт всередині і зовні приміщень. Вона виготовлена ​​на основі гашеного вапна і портландцементу з різноманітними мінеральними домішками, тому має білий колір.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Крайзель Р-110 використовується на фінішному етапі фактурної обробки при проведенні внутрішніх робіт або при декоруванні фасаду. Базовий колір суміші білий, але її можна кольорувати, надаючи будь-який з 196 кольорів і відтінків.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Штукатурка Anserglob "Камінцева" призначила для виконан декоративного, тонкошарового оштукатурені внутренних и зовнішніх стін будівель, а такоже в якості фінішного декоративного покриття в системе скріпленої теплоізоляції.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Декоративна штукатурка Kreisel P 100 завдяки високій німецькій якості та доступній ціні - кращий вибір при проведенні декорування фасадів. Іноді використовується при здійсненні оздоблювальних робіт всередині приміщень.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Декоративні суміші

Декоративні суміші – це спеціальний розчин, який використовується для фінішної обробки зовнішніх стін будівель будь-якого призначення, а також, всередині квартир, офісів та інших приміщень. Декоративні суміші у Вінниці можна замовити з метою покращення естетичних та декоративних якостей різноманітних поверхонь та втілення багатьох дизайнерських проектів.

Іншими словами це декоративна штукатурка, до складу якої входять спеціальні домішки та спеціальна речовина, що зв’язує їх усіх. Покриття може мати різноманітні цікаві конфігурації, які в тому числі імітують природні матеріали.

База будматеріалів «КУБ» пропонує купити декоративні суміші у Вінниці за доступною ціною, щоб під час ремонту чи будівництва були втілені найсміливіші дизайнерські ідеї. Більш того, ми пропонуємо нашим клієнтам ознайомитися з цікавими та корисними матеріалами з рубрики «Школа ремонту», які допоможуть освоїти мистецтво роботи з декоративною штукатуркою.

Різновиди та ціна декоративних сумішей

 1. Мінеральна. Від початку суміш має вигляд сухої суміші з цементу та допоміжних компонентів, які допомагають штукатурці набути властивостей еластичності та рельєфності. У відгуках про декоративні суміші від спеціалістів і користувачів зазначається, що мінеральні декоративні суміші рекомендується використовувати на аналогічних мінеральних поверхнях.
 2. Силікатна. Особливе рідке скло є в’яжучою речовиною. Характерною особливістю цього виду суміші є висока паропроникність. Рекомендується до використання практично на усіх поверхнях, оскільки може протистояти зовнішньому впливу різного характеру. Вартість декоративної суміші такого типу буде вищою за аналоги, оскільки реалізується вона у вигляді готової до використання речовини.
 3. Силіконова. Синтетичні смоли забезпечують надійність та довговічність покриття. Матеріал дуже пластичний, тому робота з ним є простою навіть для новачка. Характерно, що замовити декоративну суміш такого типу можна для зовнішніх і внутрішніх робіт.
 4. Акрилова. Якісні декоративні суміші цього типу гарно взаємодіють з мінеральною основою, оскільки в’яжучий елемент акрилова смола. Продаж декоративних сумішей відбувається у готовому до використання форматі.

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором матеріалу, то перед тим, як купити декоративну штукатурку, зателефонуйте нашим консультантам. Вони допоможуть не тільки підібрати оптимальний варіант, але й за попередньою заявкою порахувати потрібний об’єм штукатурки. Асортимент штукатурки, представлений на сайті складу будматеріалів «КУБ», дійсно вражає, адже ми представляємо декоративні суміші від виробника. По-перше, це суттєво та позитивно впливає на ціну. По-друге, ми гарантуємо, що товар сертифіковано, він є якісним, безпечним та має відмінні експлуатаційні характеристики. Багаторічний досвід підтвердив, що ми співпрацюємо з дійсно кращими, серед них: Ceresit, Anserglob, Coral, Kreisel, Master, Polimin та інші.ї

Переваги декоративної штукатурки

Перш ніж купити недорого декоративну штукатурку на складі будматеріалів «КУБ», рекомендуємо ознайомитися з основними перевагами цього матеріалу, який крім естетичного ефекту має інші позитивні характеристики:

 • Здатність приховувати нерівності та дефекти поверхні.
 • Чудово взаємодіє з багатьма основами.
 • Не вбирає запахів.
 • Здатність до звукопоглинання.
 • Має чудову здатність втілювати будь-які дизайнерські проекти.
 • Не втрачають властивостей навіть під впливом зовнішніх факторів.
 • Є волого- та морозостійким шаром.
 • Дозволяє оброблять конструкції будь-якої складності.
 • Є екологічно безпечним та практичним матеріалом.

Головне правило – дотримуватись рекомендацій виробника по роботі зі штукатуркою, це дозволить максимально повно проілюструвати переваги цього виду матеріалу.

Кращі пропозиції та доступна ціна на декоративну штукатурку на складі будматеріалів «КУБ»!

Будбаза «КУБ» якнайшвидше забезпечить Вас необхідною кількістю декоративних сумішей та інструментами для роботи з ними. Купуючи більше, Ви економити, адже на оптові замовлення діють чудові знижки. У нас Ви отримаєте дійсно якісний продукт напряму від виробника без посередництва.

Доставка декоративних сумішей проводить по Вінниці за вказаною адресою, а також за її межі по області, в тому числі у міста Немирів, Ямполь, Бершадь, Хмельник та інші.

Декоративні суміші - полезные статьи:

В процесі проведення ремонтно-будівельних робіт, невід'ємною частиною є будівельні суміші різного призначення. Розглянемо кілька варіантів застосування сухих будівельних сумішей "МАЙСТЕР".

Вирівнювання нанесеної штукатурки відбувається за допомогою спеціального правила h-подібної форми. Проводити по розчинної суміші від низу до верху потрібно кілька разів, поки вона не стане рівною. Десь через 1 годину суміш на стіні почне засихати.