РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Елпром у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Елпром у Вінниці

Компанія Елпром - європейський виробник якісного електроінструменту

Головний офіс компанії Елпром розташований в місті Ловеч (Болгарія). Асортимент продукції, яку виготовляє Елпром великий і включає різне електрообладнання і сільськогосподарську техніку. На Україні філія компанії Елпром знаходиться у Вінниці і спеціалізується на виробництві електроінструментів. Крім, інструментів у Вінниці випускається обладнання для зварювання, саду та бензоінструменти. Популярність на будівельному ринку цей виробник завоював за допомогою високої якості, надійності і невеликій вартості продукції Елпром.

Характеристики інструментів Елпром і відгуки покупців про їх якість

У Вінниці широким асортиментом інструменту Елпром володіє база будівельних матеріалів КУБ. Найбільш затребувані електроінструменти цієї марки - перфоратори, шуруповерти, дрилі і лобзики.

  • Лобзики виробника Елпром виготовлені за останніми технологіями європейських стандартів якості. Завдяки наявності штока круглого перетину цей інструмент забезпечує точність і надійність під час роботи. Легка і швидка заміна ріжучого полотна можлива завдяки швидкому затиску. На сайті бази будівельних матеріалів КУБ можна купити лобзики Елпром з функцією електронного регулювання швидкості (Елпром ПЛЕ-110) і ручні - для обробки матеріалів з дерева (Елпром ПЛЕ-100).
  • Ударні дрилі Елпром - інструмент, який відрізняється високою продуктивністю, функціональністю і стійкістю до навантажень. Зовнішній вигляд дрилі ергономічний і забезпечує хороший результат будівельної діяльності. Основна функція цього інструменту - свердління з ударом бетонних, цегляних і кам'яних поверхонь, а також свердління дерев'яних, керамічних і синтетичних конструкцій без удару.

Відгуки покупців про інструменти Елпром Вінниця позитивні і підтверджують високу якість матеріалів цього виробника. Що стосується вартості болгарки і шуруповерта Елпром, то вона знаходиться на рівні доступному більшості покупців.

Як недорого купити електроінструмент Елпром у Вінниці?

База будматеріалів КУБ має в своєму асортименті великий вибір якісного інструменту і пропонує ціну на перфоратор Елпром одну з найнижчих у Вінниці. При купівлі товару оптом магазин КУБ надає додаткову знижку. Замовити доставку електроінструментів Новою поштою можна за телефоном або самостійно заповнити форму замовлення на сайті магазину КУБ. Доставка здійснюється в найкоротші терміни і найзручнішим для вас способом. Замовити необхідний інструмент з магазину КУБ можливо натиснувши кнопку «Купити» і незабаром з вами зв'яжуться менеджери КУБу.

Знайшли помилку?