РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Цвяхи Вінниця

Під замовлення
Цвяхи 50 мм (кг)
Цвяхи (50 мм) - це найпростіший і найзатребуваніший тип кріплення, який складається зі стержня і капелюшка, виготовлених з високоміцного металу.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Цвяхи 100 мм (кг)
Цвяхи (100 мм) - це незамінний будівельний виріб, який складається із стрижня і рифленої голівки. Стрижень може мати різну форму і довжину: циліндра, конуса, піраміди і навіть паралелепіпеда. Ближче до голівки на структурі цвяхів є зазубрина для кращої фіксації виробу в дерев'яній конструкції.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Цвяхи Вінниця

Цвяхи - найпопулярніші кріпильні вироби, які використовуються при будівельних і ремонтних роботах. Зважаючи на це, існує величезна різноманітність їх типів, кожен з яких має відмінні технічними характеристики, форму і, відповідно, призначення.

Від правильного вибору цвяхів залежить якість і термін експлуатації кріплення, при цьому ціна на цвяхи залежить від металу, з якого вони виготовлені, та від специфіки застосування.

Основні технічні характеристики цвяхів, за якими їх класифікують на типи:

 • матеріал: сталь, латунь, мідь, алюміній, оцинковані;
 • довжина стержня від 1-25 см;
 • розмір капелюшки в співвідношенні з діаметром стрижня: від 1: 1 до 1: 6;
 • форма капелюшка (товста, опукла, плоска);
 • наявність насічок: вгорі, по всій довжині;
 • форма стрижня: пряма, U-подібна, Г-подібна;

За призначенням з усього різноманіття можна виділити такі основні категорії цвяхів:

 • будівельний цвях - найпопулярніший, по суті класичний вид цвяхів. Його використовують при скріпленні між собою деталей з дерева. Має форму стрижня з нанесеними насічками для збільшення тертя, і увінчаного капелюшком. Довжина стрижня в межах 1-25 см, при цьому розмір капелюшки перевершує діаметр стержня в 3-4 рази;
 • покрівельний цвях - застосовується при закріпленні металевих листів (металочерепиці чи профнастилу) до дерев'яної основи при здійсненні покрівельних робіт, має дуже великий капелюшок і діаметр стрижня, при цьому за зовнішнім виглядом схожий на будівельний;
 • толевий цвях - вид покрівельного з дуже великим капелюшком, який перевищує діаметр стрижня більш, ніж в 6 разів;
 • цвяхи-дужки - вид кріплення, яке використовується для фіксації кабелів і проводів, має U-подібну форму стрижня;
 • цвях-голка - не має капелюшки і застосовується при кріпленні панелей;
 • гвинтовий цвях - на стрижні є канавки у вигляді спіралі. Такий тип цвяхів найкраще підходить для облаштування підлоги. Завдяки канавкам кріплення не слабшає з плином часу, тому такий тип надійніший в порівнянні зі звичайним будівельним цвяхом;
 • штукатурні цвяхи - кріплення Г-подібної форми для надійної фіксації покрівельної дранки;
 • інші - підвиди основних категорій, що відрізняються формою.

Купити цвяхи недорого на будбазі КУБ Вінниця

На будбазі КУБ можна купити будівельні цвяхи, розміром від 2,5 до 20 см, а також цвяхи шиферні, розміром 12 мм, при цьому за ціною нижче, ніж в середньому по Львову, т.я. ми працюємо без посередників. При цьому у нас ви можете купити цвяхи оптом чи вроздріб (наприклад, купити шиферні цвяхи), ціна на цвяхи прямо залежить від обсягу покупки: зі збільшенням обсягу покупки вартість кожної окремої упаковки зменшується. Крім того, наш інтернет-магазин постійно проводить програми лояльності для наших клієнтів: стежте за пропонованими знижками, завдяки яким ви можете зробити покупку за ще більш вигідною вартістю.

Детально дізнатися про переваги та про технічні характеристики наявних в асортименті видів цвяхів, ви можете, прочитавши на нашому сайті відгуки про цвяхи.

Залишилися питання щодо якості товару, наявності товару на складі в даний момент, умовах того, щоб замовити доставку цвяхів (при необхідності) або інші? - Звертайтеся за консультацією до менеджерів будівельної бази КУБ, ми допоможемо зробити правильний вибір серед існуючого асортименту кріпильних систем.

Цвяхи ціна у м. Вінниця - каталог із 2 товарів

ЦвяхиЦінаНаявність:
Цвяхи 50 мм (кг) Уточнюйте Під замовлення
Цвяхи 100 мм (кг) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?