РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Євроцемент у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Євроцемент у Вінниці

АТ «Євроцемент-Україна» - вітчизняний виробник цементу

У Харківській області, м. Балаклія розташований головний офіс великого вітчизняного підприємства з виробництва цементу - «Євроцемент-Україна». У структуру компанії входять два цементних заводи і дві філії зі збуту готової продукції. Портландцемент цього виробника вважається одним з кращих на Україні і застосовується для спорудження стратегічно важливих об'єктів: аеропортів, автомагістралей, стадіонів і навіть саркофага Чорнобильської АЕС.

Загальна максимальна продуктивність заводів Євроцемент становить понад 5000 тонн цементу в рік. Випуск поліпшеного продукту - портландцемент ПЦ-І 500-Н в 2013 році принесло АТ «Євроцемент-Україна» звання «Кращого вітчизняного товару». У пріоритеті АТ «Євроцемент-Україна» стоїть завдання з нарощування обсягів виробництва продукції, а для її виконання залучаються сучасні технології і проводиться модернізація обладнання. На сьогоднішній день компанія Євроцемент володіє всім необхідним для введення в роботу автоматизованого управління і забезпечення стабільної роботи підприємства.

Характеристики будівельного матеріалу виробника АТ «Євроцемент-Україна» відповідають європейським стандартам і знаходяться на високому рівні. Але, завдяки вітчизняному виробництву, ціна на Євроцемент залишається доступною.

Основні властивості і переваги Евроцемента

Продукція Євроцемент Балаклія - ​​екологічно чиста, безпечна для людей і зовнішнього середовища, що підтверджується сертифікатами та висновками санітарно-епідеміологічних служб. Цемент у Вінниці компанії позначається знаком «СЕ», що означає його перевірку і схвалення директивами ЄС.

Що стосується фізичних властивостей, то портландцемент Вінниця має відмінну міцність, морозостійкість і водонепроникність. Також він відрізняється швидкістю затвердіння в різних кліматичних умовах. Структура цементу складається з дрібного портландцементного клінкеру і гіпсових добавок. Використовується Євроцемент в будівництві житлових будинків (наприклад, з цегли), зведення конструкцій із залізобетону, створення доріг, гідротехнічних, аеродромних та інших об'єктів. Балаклійський цемент необхідний там, де міцність стоїть на першому плані. Підбір цементу, який володіє потрібними властивостями (висока стійкість до солей, висока водонепроникність, морозостійкість) залежить від вимог до того чи іншого об'єкту. Спеціальні добавки, які входять до складу Евроцемента запобігають усадку матеріалу, що дуже важливо в будівництві. Популярними видами цементу, які можна купити на будбазі КУБ, виступають:

  • цемент ПЦ 2 / Б-Ш 400 марки в заводських упаковках по 25 кг і 50 кг;
  • цемент 1 / Б-Ш 500 марки в заводській упаковці по 50 кг.

Яка середня ціна на цементу ТМ "Євроцемент" у Вінниці?

Вартість цементу Балаклія на будівельному ринку Вінниці має широкий діапазон, але якщо орієнтуватися на низькі ціни на цемент, то можна купити підробку. Щоб не помилитися і купити цемент Вінниця - звертайтеся в КУБ. Будбаза КУБ безпосередньо співпрацює з компанією Євроцемент-Україна і пропонує цемент за оптовою ціною у Вінниці. Купуйте Євроцемент оптом і в роздріб на сайті інтернет-магазину КУБ, і замовляйте доставку цементу на потрібний вам об'єкт. На сайті магазина КУБ покупці можуть переглянути детальну інформацію про цемент і відгуки покупців про його якість.

Знайшли помилку?