РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Wavin Ekoplastik у Вінниці

Дюбель 10 * 100 мм з металевим розпірним цвяхом застосовується для кріплення різних видів теплоізоляції, у тому числі масивних, таких як щільна кам'яна, мінеральна вата. Підходить для робіт по бетонних, цегляних, піно-і газобетонним стін.
Цена: 2.27 грн.
Количество:
Дюбель 10 * 120 мм з металевим розпірним цвяхом застосовується для кріплення різних видів теплоізоляції, у тому числі масивних, таких як щільна кам'яна, мінеральна вата. Підходить для робіт по бетонних, цегляних, піно-і газобетонним стін.
Цена: 2.84 грн.
Количество:
Анкер рамний 10х202 мм застосовується для монтажу віконних рам і дверних коробок до повнотілих поверхнонь, у тому числі таких щільних, як монолітний бетон, граніт або інший камінь, повнотіла цегла. Даний анкер складається з распорного штифту, гвинту з потайною голівкою і конусної втулки.
Цена: 8.95 грн.
Количество:
Пістолет для герметика - професійний інструмент, призначений для зручного нанесення герметиків на різні поверхні. Принцип його роботи полягає в рівномірному видавлюванні потрібної кількості матеріалу під тиском в залежності від сили впливу на шток після натискання на курок.
Цена: 43.28 грн.
Количество:
Під замовлення
Анкерний болт з гайкою 8х80 мм
Анкерний болт з гайкою 8х80 мм застосовується для наскрізного монтажу різних конструкцій до повнотілих поверхонь, у тому числі таких щільних, як монолітний бетон, граніт або інший камінь чи цегла. Даний анкер складається зі шпильки, розпірного елемента і гайки.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Міксер для фарби 100 мм, шт
Міксер для фарби діаметром 100 мм - універсальна насадка для ручного дриля і електродрилів, яка дозволяє розмішувати будь-які види інтер'єрних і фасадних фарб до однорідної консистенції. Особлива криволінійна форма лопатей міксера забезпечує максимально ефективне перемішування ЛФМ.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Коробка розподільна для гіпсокартону (100 мм)
Коробка розподільна 100 мм для порожніх стін, в першу чергу для гіпсокартону, забезпечує надійне, безпечне з'єднання і розподіл проводів в житловому або комерційному будинку.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Лампа люмінесцентна Philips 18W/54 G13, шт
Лампа Philips 18W / 54 люмінесцентна використовується для освітлення закритих приміщень в торгових центрах, адміністративних і комерційних установах, інших громадських місцях або в будівлях промислового призначення.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію Wavin Ekoplastik у Вінниці

Wavin Ekoplastik - всесвітньо відомий виробник трубопровідних систем з полімеру, виробничі потужності якого базуються на 40 заводах в більш ніж 25 країнах, а загальний річний обсяг продажів продукції перевищує 1,6 млрд. євро.

До того ж вельми доступна ціна на полімерні труби Wavin Ekoplastik, окрім високої якості, є не меншим поштовхом для розвитку популярності продукції даного бренду.

Історія розвитку концерну Wavin Ekoplastik

Wavin Ekoplastik - чесько-голландський концерн, який був утворений в 2004 році після об'єднання чеського підприємства Ekoplastik і голландського концерну Wavin, кожна з цих компаній завдяки накопиченому досвіду стала кращою в своїй галузі.

Так, компанія Ekoplastik була утворена в 1990 році і практично стала новатором в Чеській республіці в виробництві трубопровідних систем внутрішнього водопостачання, використовуючи в якості основної сировини пластик, причому деякі фітинги є унікальними винаходами трубопровідної арматури, виготовленими з поліпропілену, тому вироби для трубопроводів, створені під цією маркою, конкурують з продукцією світових брендів, що мають більший досвід.

Концерн Wavin був заснований ще в 1955 році, за час свого існування завдяки постійному впровадженню передових технологій, розширення асортименту він став передовим виробником і постачальником трубопровідних систем, що застосовуються для широкого спектра задач (каналізації, водопостачання, дренажу, очищення та відведення дощових і стічних вод).

На сьогоднішній момент цей виробник має величезну дилерську і дистриб'юторську мережу, а продукція Вавин Екопластик, ціна на яку залишається досить демократичною, поставляється в більш ніж 50 країн світу, серед яких з 1996 року і Україна.

Ціна у Вінниці на поліпропіленові труби Wavin визначається кількістю посередників між виробником і покупцем. Уклавши договори на поставку продукції з виробником, база КУБ надає можливість купити недорого пластикові труби і комплектуючі Wavin за ціною виробника.

Типи і якість продукції «Вавин Екопластик», відгуки про трубопроводні системи

Вся продукція Wavin проводиться відповідно до високих європейських стандартів, її якість підтверджено відповідними сертифікатами.

На сьогоднішній день асортимент товарів, що випускаються під брендом Wavin, налічує понад 20 тис. Типів, включаючи такі категорії товарів:

  • трубопровідні системи, які застосовуються для опалення та водопостачання (Systém Ekoplastik, Wavin K-press, M-press і SmartFIX);
  • колодязі для каналізації (TEGRA);
  • гофровані та ребристі труби (Ultra Rib 2 і X-Stream)
  • системи відводу та перерозподілу води з дахів (WAVIN QuickStream, Wavin Azura, Q-BB і Q-Bic);
  • системи безтраншейного прокладання газо-, водопроводів і каналізації (Compact Pipe, Safe Tech RC і Wavin TS).

Вентиляційні труби гофровані та ребристі можуть бити сховані в конструкції зі стельового гіпсокартону. Труби для опалення та водопостачання краще прокладати ще до робіт з підлогою, бо під стяжкою можна буде схочати частину трубопроводів. 

Відгуки на вироби Вавин підтверджують, що продукція має тривалий термін гарантії від виробника (10 років на стандартні і 2 роки на вироби нестандартного типу), а різноманітність моделей дозволяє вибрати потрібні комплектуючі високої якості і доступній ціні.

Де купити пластикові труби Wavin у Вінниці і отримати вигідну знижку?

Політика будбази КУБ полягає в роботі з постачальником безпосередньо, тому ми можемо запропонувати нашим клієнтам більш вигідну ціну на товари з нашого асортименту. Так, вартість пластикових труб Wavin на будбазі КУБ нижче, ніж в середньому по місту. Також у нас можна замовити труби Wavin Ecoplastik, вартість на які розраховується залежно від загального розміру Вашого замовлення, тому може бути нижче від вихідної більш, ніж на 10%.

Так, труба Екопластик Вавин оптом - найкраща можливість отримати максимально можливу знижку і істотно заощадити Ваші гроші. При цьому доставка Екопластик Вавин (Вінниця і Вінницька область), а також будь-якої продукції з нашого асортименту - додатково наданий сервіс за бажанням клієнта по максимально доступною в місті ціною.

Знайшли помилку?