РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Суміші для гідроізоляції

Гідроізоляційна суміш Ceresit CR-65 - цементно-полімерна суха суміш з органічними присадками і мінеральними наповнювачами для штукатурних або обмазувальних робіт.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Рідке скло - винахід останніх років, який стрімко набирає популярність в різних сферах будівництва та ремонту. Відгуки на рідке скло (2,5 кг) підтверджують, що його використання ефективно в багатьох видах робіт з будівництва та ремонту.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Полімін ЛЦ-8 - тип самовирівнюючої суміші, яку виробляють на цементній основі з додаванням модифікаторів. Вона має високу волого- і морозостійкість, тому придатна як для внутрішніх робіт в сухих і з підвищеною експлуатаційною вологістю приміщеннях (підвал, ванна кімната), так і для зовнішніх робіт.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Гідроізоляційна суміш Master Barrier (Майстер Бар'єр) - це будівельна суміш, в основі якої лежить цемент і модифіковані водостійкі полімери. Використовується вона для гідроізоляції різних конструкцій: лоджій, фундаментів, фасадів, підвалів і басейнів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Суміш Kreisel 810 - відмінний вибір, якщо Ви збираєтесь проводити роботи з гідроізоляції поверхонь, які постійно піддаються впливу підвищеної вологості. Гідроізоляційна суміш Крайзель 810 універсальна за способом застосування та температурним режимом експлуатації.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Немає в наявності
Гідроізоляційна суміш Будмайстер КРИТТЯ-116 (25 кг)
Суміш КРИТТЯ-116 використовується для захисту від впливу вологи на терасах, балконах, в санітарних та інших приміщеннях, для гідроізоляції внутрішньої чаші басейнів і штучних водоймищ глибиною до 5 метрів. Зверху гідроізоляційний шар закривається плиткою або обробними матеріалами.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Суміші для гідроізоляції

Гідроізоляційні суміші – це композиційні сухі матеріали, що. Як правило, виготовляють на основі цементу, їх головна властивість – при з’єднанні з водою вони перетворюються на пластичну масу. Також до складу таких сумішей входять пісок, наповнювач, полімерні та мінеральні домішки. Гідроізоляційні суміші замовити можна у пакунках з сухою речовиною, в який потім за інструкцією додається рідина.

Для чого рекомендується купити гідроізоляційні суміші?

Завдяки тому, що до складу сумішей входить пісок, наповнювач, полімерні та мінеральні домішки, сфера його призначення значно розширюється, адже вони здатні заповнювати навіть найменші тріщини та розходження. Склад будівельних матеріалів «КУБ» пропонує купити суміші для гідроізоляції у Вінниці за найкращою ціною. Ми пропонуємо чудовий вибір найкращих сумішей, які допоможуть втілити навіть найскладніші будівельні проекти. У каталозі будбази «КУБ» Ви знайдете доступні для продажу гідроізоляційні суміші від виробників Будмайстер, Майстер, Церезіт та інших.

Якісна гідроізоляційна суміш забезпечує паро- та гідростійкість, а використовується у таких випадках:

 • в процесі будівництва;
 • для захисту конструкцій будівель;
 • для захисту від зайвої вологи підвалів та гаражів;
 • в басейнах;
 • в процесі заливання стиків та швів;
 • в комунікаційних та транспортних тунелях.

Варто підкреслити, що розрізняють гідроізоляційні суміші від виробника для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Відгуки про суміші для гідроізоляції та секрети її вибору

Обираючи оптимальну суміш, враховуйте ряд критеріїв, серед яких: можлива кількість шарів, товщина нанесення, витрати суміші на сантиметр квадратний, ступінь міцності. Також треба відштовхуватись від того, де саме буде використовуватись суміш, це важливо, адже кожне середовище вимагає особливого ставлення. Якщо у Вас виникають сумніви, зверніться до наших консультантів, які допоможуть розрахувати оптимальну кількість суміші для гідроізоляції, купити недорого які можна, або через сайт, або подзвонивши менеджерам.

На вартість сумішей для гідроізоляції впливає її склад та форма випуску. Варто враховувати і виробника, адже бренди, виробництво яких зосереджено в Україні, закономірно, формуватимуть меншу ціну на суміші, аніж закордонні компанії.

Цікавим також є продукт, що має назву рідке скло, його винайшли не так давно, але його популярність стрімко зростає. Прикметно, що його вартість відносно невелика, але його характеристики вражають. Судячи з відгуків професіоналів, рідке скло чудово може себе проявити, як самостійний матеріал, та і у якості домішок до цементу, різних сумішей, щоб досягти водостійкого ефекту та більшої міцності.

Проте, щоб суміші проявили себе якнайкраще, необхідно використовуючи їх, слідуючи інструкції від виробника. Технологія нанесення також відіграє не останню роль, адже це дозволить досягти максимального ефекту. Багато корисної інформації, що стосується секретів будівництва та ремонту, можна знайти у розділі «Школа ремонту» на нашому сайті. Але варто знати деякі секрети роботи з сумішами:

 1. Попередньо варто очистити поверхню від забруднення.
 2. За потреби – вирівняти поверхню та заповнити тріщини.
 3. Використовуйте ґрунтовку.
 4. Нанесення має відбуватися у два шари.
 5. Варто дочекатися повного висихання.
 6. І тільки потім наносити декоративну штукатурку.

Шукаєте кращу ціну гідроізоляційних сумішей у Вінниці? Звертайтесь до будбази «КУБ»!

Можна витратити багато часу, шукаючи гідроізоляційні суміші у Вінниці у потрібній кількості та з чудовими характеристиками. За лічені хвилини Ви можете зробити замовлення суміші для гідроізоляції оптом, більш того, за таки умов можна очікувати отримати суттєву знижку, про яку додатково повідомить менеджер. Як окремий бонус – оскільки ми співпрацюємо з виробниками напряму, без посередників, ціна на обраний товар буде значно нижчою ніж у роздрібних магазинів, крім того повний асортимент будматеріалів задовольнить найприскіпливіших покупців.

Усе замовлення Ви можете забрати самостійно, або ж оформити заявку. І тоді відбудеться доставка гідроізоляційних сумішей за вказаною адресою у Вінниці, чи за її межами – по області. Ми привеземо товар у Могилів-Подільський, Липовець, Немирів, Гайсин, Бар та в багато інших міст.

Суміші для гідроізоляції - полезные статьи:

Гідроізоляція ванної кімнати. Матеріали для гідроізоляції. Етапи гідроізоляції ванної кімнати. Гідроізоляція з використанням сухих сумішей.