РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Суміші для гідроізоляції купити у Вінниці

Знижка
Гідроізоляційна суміш Ceresit CR 65 (гідроізоляція Церезіт ЦР 65)(25 кг)
Хочете купити за 311.30 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гідроізоляційна суміш Ceresit CR-65 - цементно-полімерна суха суміш з органічними присадками і мінеральними наповнювачами для штукатурних або обмазувальних робіт.
Ціна: 325.45 грн.
Кількість:
Знижка
Гідроізоляційна суміш Ансерглоб WSR-56 (Anserglob WSR-56) (25 кг)
Хочете купити за 190.45 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гідроізоляційна суміш Ансерглоб WSR-56 – це однокомпонентна суміш, призначена для проведення гідроізоляційних робіт, перед обштукатурюванням або облицюванням керамічною плиткою, будівельних конструкцій: балконів, терас, басейнів, фундаментів гідротехнічних споруд, резервуарів, призначених для зберігання води, в тому числі і питної, яка не діє під тиском на глибині до 5 метрів.
Ціна: 193.98 грн.
Кількість:
Суміші для гідроізоляції купити у Вінниці

Гідроізоляційні суміші – це композиційні сухі матеріали, що. Як правило, виготовляють на основі цементу, їх головна властивість – при з’єднанні з водою вони перетворюються на пластичну масу. Також до складу таких сумішей входять пісок, наповнювач, полімерні та мінеральні домішки. Гідроізоляційні суміші замовити можна у пакунках з сухою речовиною, в який потім за інструкцією додається рідина. В деяких ситуаціях в якості гідроізоляції ще можуть використовуватися мастики та праймери.

Для чого рекомендується купити гідроізоляційні суміші?

Завдяки тому, що до складу сумішей входить пісок, наповнювач, полімерні та мінеральні домішки, сфера його призначення значно розширюється, адже вони здатні заповнювати навіть найменші тріщини та розходження. Склад будівельних матеріалів «КУБ» пропонує купити суміші для гідроізоляції у Вінниці за найкращою ціною. Ми пропонуємо чудовий вибір найкращих сумішей, які допоможуть втілити навіть найскладніші будівельні проекти. У каталозі будбази «КУБ» Ви знайдете доступні для продажу гідроізоляційні суміші від виробників Будмайстер, Майстер, Церезіт та інших.

Якісна гідроізоляційна суміш забезпечує паро- та гідростійкість, а використовується у таких випадках:

 • в процесі будівництва;
 • для захисту конструкцій будівель;
 • для захисту від зайвої вологи підвалів та гаражів;
 • в басейнах;
 • в процесі заливання стиків та швів;
 • в комунікаційних та транспортних тунелях.

Варто підкреслити, що розрізняють гідроізоляційні суміші від виробника для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Відгуки про суміші для гідроізоляції та секрети її вибору

Обираючи оптимальну суміш, враховуйте ряд критеріїв, серед яких: можлива кількість шарів, товщина нанесення, витрати суміші на сантиметр квадратний, ступінь міцності. Також треба відштовхуватись від того, де саме буде використовуватись суміш, це важливо, адже кожне середовище вимагає особливого ставлення. Якщо у Вас виникають сумніви, зверніться до наших консультантів, які допоможуть розрахувати оптимальну кількість суміші для гідроізоляції, купити недорого які можна, або через сайт, або подзвонивши менеджерам.

На вартість сумішей для гідроізоляції впливає її склад та форма випуску. Варто враховувати і виробника, адже бренди, виробництво яких зосереджено в Україні, закономірно, формуватимуть меншу ціну на суміші, аніж закордонні компанії.

Цікавим також є продукт, що має назву рідке скло, його винайшли не так давно, але його популярність стрімко зростає. Прикметно, що його вартість відносно невелика, але його характеристики вражають. Судячи з відгуків професіоналів, рідке скло чудово може себе проявити, як самостійний матеріал, та і у якості домішок до цементу, різних сумішей, щоб досягти водостійкого ефекту та більшої міцності.

Проте, щоб суміші проявили себе якнайкраще, необхідно використовуючи їх, слідуючи інструкції від виробника. Технологія нанесення також відіграє не останню роль, адже це дозволить досягти максимального ефекту. Багато корисної інформації, що стосується секретів будівництва та ремонту, можна знайти у розділі «Школа ремонту» на нашому сайті. Але варто знати деякі секрети роботи з сумішами:

 1. Попередньо варто очистити поверхню від забруднення.
 2. За потреби – вирівняти поверхню та заповнити тріщини.
 3. Використовуйте ґрунтовку.
 4. Нанесення має відбуватися у два шари.
 5. Варто дочекатися повного висихання.
 6. І тільки потім наносити декоративну штукатурку.

Шукаєте кращу ціну гідроізоляційних сумішей у Вінниці? Звертайтесь до будбази «КУБ»!

Можна витратити багато часу, шукаючи гідроізоляційні суміші у Вінниці у потрібній кількості та з чудовими характеристиками. За лічені хвилини Ви можете зробити замовлення суміші для гідроізоляції оптом, більш того, за таки умов можна очікувати отримати суттєву знижку, про яку додатково повідомить менеджер. Як окремий бонус – оскільки ми співпрацюємо з виробниками напряму, без посередників, ціна на обраний товар буде значно нижчою ніж у роздрібних магазинів, крім того повний асортимент будматеріалів задовольнить найприскіпливіших покупців.

Усе замовлення Ви можете забрати самостійно, або ж оформити заявку. І тоді відбудеться доставка гідроізоляційних сумішей за вказаною адресою у Вінниці, чи за її межами – по області. Ми привеземо товар у Могилів-Подільський, Липовець, Немирів, Гайсин, Бар та в багато інших міст.

Знайшли помилку?