РЕЖИМ РАБОТЫ:
понеділок - п'ятниця: 9.00 - 18.00 субота: 9.00 - 15.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Вітаемо всіх з Днем незалежності України! Бажаемо сонячних вихідних і гарного відпочинку. Наш колектив докладає всі зусилля, щоб радувати Вас низькими цінами і якісними будівельними матеріалами.

Вологостійкий гіпсокартон

Фильтр
Сбросить
Фильтр по цене:
Производители:
Тип гипсокартона
Длина гипсокартона
Вологостійкий гіпсокартон - це листовий обробний матеріал, який використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Цена: 109.00 грн.
Количество:
Вологостійкий гіпсокартон для стелі - це листовий обробний матеріал, який використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Цена: 100.90 грн.
Количество:
Вологостійкий гіпсокартон - це листовий обробний матеріал, який використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Цена: 129.00 грн.
Количество:
Вологостійкий гіпсокартон

Вологостійкий гіпсокартон – це різновид гіпсокартону, адаптований для використання у приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Склад будівельних матеріалів «КУБ» пропонує купити вологостійкий гіпсокартон у Вінниці на вигідних умовах. Більше немає потреби витрачати час на пошуки потрібних будівельних матеріалів у роздрібних магазинах. Тепер у Вас є можливість придбати різноманітні будматеріали, в тому числі і вологостійкий гіпсокартон, у Вінниці від найкращих виробників, що довели якість своєї продукцією високою репутацією.

Які оптимальні характеристики вологостійкого гіпсокартону?

 1. Колір. Простий гіпсокартонний лист (ГКЛ) має сірий колір картонного шару, у водостійкого відзначається зеленкуватий колір.
 2. Маркування. ГКЛ – гіпсокартонний лист, ГКЛВ – гіпсокартонний лист вологостійкий.
 3. Вага. Завдяки наявності особливих елементів у складі ГКЛВ їх вага вища за стандарт (близько на 2 кг).
 4. Ступінь обробки картонного шару. Доступний у продажі вологостійкий гіпсокартон має декілька шарів захисної обробки.
 5. Розміри. Варто враховувати товщину, ширину та довжину листа. На складі будівельних матеріалів можна купити недорого вологостійкий гіпсокартон довжиною 2 м, 2,5 м та 3 м.
 6. Ціна. Вартість вологостійкого гіпсокартону буде вищою за стандартний аналог.

Сумніваєтесь, чи треба купити вологостійкий гіпсокартон? Дізнайтесь про його переваги!

Бажання купити вологостійкий гіпсокартон викликане його унікальними властивостями, про які схвально відгукуються професіонали та майстри-початківці. До таких переваг належать:

 • нетоксичність;
 • універсальність використання;
 • чудові гідрофобні показники;
 • відносна пластичність;
 • звуко- та шумоізоляційні властивості;
 • вогнетривкість;
 • достатньо просто монтувати;
 • цінова доступність;
 • можливість встановити самостійно без участі спеціалістів;
 • піддатливість до декорування та втілення дизайнерських форм;
 • і головне - не втрачає властивостей у вологих приміщеннях.

Вологостійкий гіпсокартон від виробника та його використання

Традиційно, з огляду на особливості матеріалу, його використовують для обробки приміщень житлового та нежитлового фонду з нестабільною чи досить високою вологістю. Замовити вологостійкий гіпсокартон можна для таких кімнат:

 • Ванна та санвузол різної площі.
 • Роздягальні спорткомплексів.
 • Передбанники хамаму, бані, сауни.
 • Гаражі та господарські будівлі зі слабким опаленням.
 • Кімнати квартир, що знаходяться з північної сторони.
 • Кухні побутового та суспільного призначення.
 • Мансарди та горища.

Відгуки про вологостійкий гіпсокартон та особливості роботи з ним

Якісний вологостійкий гіпсокартон буде довго служити, проте необхідно дотримуватися інструкції у монтуванні та подальшій експлуатації. Установку листів гіпсокартону треба проводити тільки у тих кімнатах, де є хороша вентиляція. Гарна циркуляція повітря захистить поверхню декорування від скупчення конденсату. Важливо додатково обробити плити протигрибковими спреями. Для декорування ГКЛВ варто використовувати також водостійкі матеріали. Професійні відгуки про водостійкий гіпсокартон говорять, що для створення більш надійного та стійкого до дії вологи шару, необхідно установити подвійний шар плит.

Більше секретів якісного ремонту Ви зможете знайти у рубриці «Школа ремонту» на сайті будбази «КУБ», де розміщені інформативні статті та спеціально створені відеоролики про техніку та секрети роботи з різними будматеріалами, у тому числі й з гіпсокартоном.

Щоб придбати вологостійкий гіпсокартон за кращою ціною у Вінниці завітайте на склад КУБ

Пошук будматеріалів може затримати будівництво, а це неприпустимо, тому не гайте час і телефонуйте чи пишіть нам! Ми допоможемо сформувати замовлення, та надамо суттєву знижку, яка буде тим вищою, чим більша сума замовлення. Але ми можемо запевнити, що ціна вологостійкого гіпсокартону у нас найкраще, адже ми співпрацюємо з виробниками без посередників.

Доставка вологостійкого гіпсокартону оптом буде організована нами у максимально швидкі терміни, якщо Ви самі не зможете забрати замовлення. Вкажіть адресу і ми якнайшвидше привеземо будматеріали по Вінниці та за її межами у Погребище, Тульчин, Гнивань, Козятин та інші міста.

Вологостійкий гіпсокартон - полезные статьи:

Монтаж стелі з гіпсокартону, Відео.

Існує кілька способів вирівнювання поверхонь (стін і стель) в приміщенні, одним з яких - застосування гіпсокартонних плит (ГКП).