РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Провід Вінниця

Під замовлення
Дріт (шнур) ШВВП 2*1,5 Дніпрокабель (м.п)
Електричний дріт ШВВП 2*1,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Дріт (шнур) ШВВП 2*2,5 Дніпрокабель (м.п)
Електричний дріт ШВВП 2*2,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Дріт ПВС 2*1,5 Дніпрокабель (м.п)
Електричний дріт ПВС 2*1,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Дріт ПВС 2*2,5 Дніпрокабель (м.п)
Електричний дріт ПВС 2*2,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Труба гофрована 16 мм (м.п.)
Труба гофрована (16 мм) з ПВХ - це професійна кабеленесуча система для прокладки силових і слабкострумових ліній прихованого типу всередині будівель і приміщень різного призначення.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Труба гофрована 20 мм (м.п.)
Труба гофрована з ПВХ (20 мм) - це професійна кабеленесуча система для прокладки силових і слабкострумових ліній прихованого типу всередині будівель і приміщень різного призначення.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Дрот ШВВП 2*1,0 (м.п)
ШВВП 2 * 1,0 - двожильний дріт, відгуки на ШВВП 2 * 1,0 свідчать, що він підійде найкращим чином для вимикачів і малопотужних побутових електроприладів.ШВВП в цілому - найбільш часто використовуваний тип дроту, який використовується для електрифікації приміщень.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Провід Вінниця

Провід – це електротехнічний вибір, який має формат декількох ізольованих та неізольованих жил, з наявною неметалевою оболонкою, обмоткою чи обплетенням зовні, в залежності від особливостей використання. Насправді непрофесіоналу важко зрозуміти, наскільки велика кількість дротів схована у стінах їх будинку. Наприклад, у трикімнатній квартирі їх довжина може досягати сотень метрів. Варто розрізняти між собою дроти, шнури та кабелі, кожен з них відповідає за конкретні функції.

Дроти у Вінниці можна придбати на базу будматеріалів «КУБ» з різною метою. Особливості використання проводів зумовлює їх відмінності між собою. Найбільш очевидні відмінності – товщина. Дроти від виробника можуть мати різний діаметр, різну кількість жил, головне не забувати, що у кожного з видів проводу є своє власне призначення та можливість відповідати за роботу того чи іншого приладу. У зв’язку з цим можна зробити висновок, що купити дріт, кабель чи шнур важливо у відповідності до того, яка навантаження на нього передбачається.

Різноманіття видів дротів на будбазі «КУБ»

Щоб замовити дроти, кабелі чи шнури варто розрахувати навантаження, яке заплановано має витримувати електропроводка. Ми маємо значний досвід у продажу дротів та інших матеріалів для будівництва та ремонту, тому наші консультанти допоможуть розібратися та порадять саме той варіант, який максимально підходить Вашим потребам. Ми пропонуємо купити недорого провід найвищої якості, ціна його буде оптимальною, адже ми напряму співпрацюємо з виробниками.

Якісні дроти різного типу представлені на складу будматеріалів «КУБ», найпопулярнішими серед них є:

  • Кабель ВВГ. Силовий кабель з ПВХ ізоляцією та ПВХ-оболонкою. Найчастіше використовується в житлових та господарських об’єктах для закритого монтажу. Як свідчать відгуки про кабель – це максимально надійний варіант, особливо, якщо оболонки вогнетривкі.
  • Шнур ШВВП. Має вінілову оболонку та плоску форму, саме з його допомогою підключають побутові прилади.
  • Провід ПВС. Купити провід цього типу варто тоді, коли планується використання потужних побутових приладів.

На сторінці кожного з товарів є детальна характеристика дротів, проте якщо у Вас виникли питання стосовно матеріалу, неодмінно звертайтесь до консультантів. І пам’ятайте, ціна проводу, шнура чи кабелю повністю відповідає їх високій якості.

Єдине застереження, усі роботи з проводкою мають виконуватися спеціалістами з суворим дотриманням усіх правил. А дроти повинні бути прокладені таким чином, щоб вони не стирчали назовні стін. Для цього їх найчастіше прокладають в конструкціях зі стінового гіпсокартону - в профілях для кріпленні гіпсокартонних плит є спеціальні отвори.

Дроти від кращих виробників у Вінниці знайдете на базу будматеріалів «КУБ»!

Гуртівня будматеріалів «КУБ» пропонує купити дроти у Вінниці за максимально короткий термін з упевненістю, що ви отримаєте дійсно якісний продукт за найкращою ціною. Якщо Вам необхідно розрахувати вартість дротів, залиште заявку – і швидко повідомимо результат. Слідкуйте за новинами на сайті складу «КУБ», адже ми регулярно проводимо різноманітні акції, більш того, велике оптове замовлення допоможе суттєво зекономити.

Доставка дротів проводиться за вказаною адресою у Вінниці. Недорогою буде й доставка по області, зокрема у такі міста, як Гайсин, Бар, Жмеринка, Тульчин та інші.

Провід ціна у м. Вінниця - каталог із 7 товарів

ПровідЦінаНаявність:
Дріт (шнур) ШВВП 2*1,5 Дніпрокабель (м.п) Уточнюйте Під замовлення
Дріт (шнур) ШВВП 2*2,5 Дніпрокабель (м.п) Уточнюйте Під замовлення
Дріт ПВС 2*1,5 Дніпрокабель (м.п) Уточнюйте Під замовлення
Дріт ПВС 2*2,5 Дніпрокабель (м.п) Уточнюйте Під замовлення
Труба гофрована 16 мм (м.п.) Уточнюйте Під замовлення
Труба гофрована 20 мм (м.п.) Уточнюйте Під замовлення
Дрот ШВВП 2*1,0 (м.п) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?