РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Провід

Електричний дріт ШВВП 2*1,0 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ШВВП 2*1,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ШВВП 2*1,5 "Южкабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ШВВП 2*2,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ШВВП 2*2,5 "Южкабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ШВВП 3*1,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ШВВП 3*1,5 "Южкабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ШВВП 3*2,5 "Южкабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ПВС 2*1,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ПВС 2*2,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ПВС 2*4,0 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ПВС 3*1,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить один або декілька скручених дротів; одну чи більше ізольовану жилу, поверх якої, в залежності від умов прокладки і експлуатації, може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ПВС 3*2,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить один або декілька скручених дротів; одну чи більше ізольовану жилу, поверх якої, в залежності від умов прокладки і експлуатації, може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ПВС 3*4,0 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить один або декілька скручених дротів; одну чи більше ізольовану жилу, поверх якої, в залежності від умов прокладки і експлуатації, може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ПВС 4*1,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить один або декілька скручених дротів; одну чи більше ізольовану жилу, поверх яких, в залежності від умов прокладки і експлуатації, може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ПВС 4*2,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить один або декілька скручених дротів; одну чи більше ізольовану жилу, поверх якої, в залежності від умов прокладки і експлуатації, може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт ПВС 4*1,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить один або декілька скручених дротів; одну чи більше ізольовану жилу, поверх якої, в залежності від умов прокладки і експлуатації, може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт (шнур) ПВС 2*0,75 являє собою 2 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт (шнур) ПВС 2*1,0 являє собою 2 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт (шнур) ПВС 2*1,5 являє собою 2 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт (шнур) ПВС 2*2,5 являє собою 2 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт (шнур) ПВС 2*4,0 являє собою 2 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт (шнур) ПВС 3*1,0 являє собою 3 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт (шнур) ПВС 3*1,5 являє собою 3 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електричний дріт (шнур) ПВС 3*2,5 являє собою 3 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Провід

Провід – це електротехнічний вибір, який має формат декількох ізольованих та неізольованих жил, з наявною неметалевою оболонкою, обмоткою чи обплетенням зовні, в залежності від особливостей використання. Насправді непрофесіоналу важко зрозуміти, наскільки велика кількість дротів схована у стінах їх будинку. Наприклад, у трикімнатній квартирі їх довжина може досягати сотень метрів. Варто розрізняти між собою дроти, шнури та кабелі, кожен з них відповідає за конкретні функції.

Дроти у Вінниці можна придбати на базу будматеріалів «КУБ» з різною метою. Особливості використання проводів зумовлює їх відмінності між собою. Найбільш очевидні відмінності – товщина. Дроти від виробника можуть мати різний діаметр, різну кількість жил, головне не забувати, що у кожного з видів проводу є своє власне призначення та можливість відповідати за роботу того чи іншого приладу. У зв’язку з цим можна зробити висновок, що купити дріт, кабель чи шнур важливо у відповідності до того, яка навантаження на нього передбачається.

Різноманіття видів дротів на будбазі «КУБ»

Щоб замовити дроти, кабелі чи шнури варто розрахувати навантаження, яке заплановано має витримувати електропроводка. Ми маємо значний досвід у продажу дротів та інших матеріалів для будівництва та ремонту, тому наші консультанти допоможуть розібратися та порадять саме той варіант, який максимально підходить Вашим потребам. Ми пропонуємо купити недорого провід найвищої якості, ціна його буде оптимальною, адже ми напряму співпрацюємо з виробниками.

Якісні дроти різного типу представлені на складу будматеріалів «КУБ», найпопулярнішими серед них є:

  • Кабель ВВГ. Силовий кабель з ПВХ ізоляцією та ПВХ-оболонкою. Найчастіше використовується в житлових та господарських об’єктах для закритого монтажу. Як свідчать відгуки про кабель – це максимально надійний варіант, особливо, якщо оболонки вогнетривкі.
  • Шнур ШВВП. Має вінілову оболонку та плоску форму, саме з його допомогою підключають побутові прилади.
  • Провід ПВС. Купити провід цього типу варто тоді, коли планується використання потужних побутових приладів.

На сторінці кожного з товарів є детальна характеристика дротів, проте якщо у Вас виникли питання стосовно матеріалу, неодмінно звертайтесь до консультантів. І пам’ятайте, ціна проводу, шнура чи кабелю повністю відповідає їх високій якості.

Єдине застереження, усі роботи з проводкою мають виконуватися спеціалістами з суворим дотриманням усіх правил.

Дроти від кращих виробників у Вінниці знайдете на базу будматеріалів «КУБ»!

Гуртівня будматеріалів «КУБ» пропонує купити дроти у Вінниці за максимально короткий термін з упевненістю, що ви отримаєте дійсно якісний продукт за найкращою ціною. Якщо Вам необхідно розрахувати вартість дротів, залиште заявку – і швидко повідомимо результат. Слідкуйте за новинами на сайті складу «КУБ», адже ми регулярно проводимо різноманітні акції, більш того, велике оптове замовлення допоможе суттєво зекономити.

Доставка дротів проводиться за вказаною адресою у Вінниці. Недорогою буде й доставка по області, зокрема у такі міста, як Гайсин, Бар, Жмеринка, Тульчин та інші.