РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Профнастил купити у Вінниці

Профнастил купити у Вінниці

Профнастил – це специфічний покрівельний матеріал, що виготовляється у вигляді профільованих листів оцинкованого металу, покритих полімером. За технологією формування профнастил подібний до металочерепиці, основна їх відмінність полягає у тому, що остання зовні імітує стандартну черепицю. Профнастил більше нагадує шифер, завдяки особливій хвилеподібній структурі.

За останні роки профнастил набув надзвичайно великої популярності через низку унікальних властивостей та відносно невисоку вартість. Найчастіше його використовують у якості покрівельного та фасадного матеріалу, проте останнім часом він став самостійним міжповерховим перекриттям. Технології розвиваються, покращуючи його якість.

Для чого використовують профнастил у будівництві?

Купити профнастил зумовлює низка потреб, зокрема:

 • виконання покрівельних робіт;
 • необхідність облицювання стін гаражів та деяких тимчасових будівель;
 • облаштування ганку стандартним навісом;
 • для будівництва не житлових об’єктів: торгівельних точок, магазинів тощо;
 • для створення огорож, заборів та воріт на тривалий термін чи тимчасово, аби відділити, наприклад, територію будівництва;
 • для фіксованої опалубки в процесі будівництва масштабних об’єктів;
 • у випадку будівництва об’єктів, коли профнастил відіграє роль тримальної конструкції та облицювального матеріалу одночасно. В такому випадку між ними прокладається шар спеціальної теплоізоляції.

Профнастил, ціна у Вінниці котрого абсолютно відповідає якості матеріалу, тим цінний, що здатен витримати досить сильні навантаження без втрати зовнішніх та функціональних якостей. Разом з наявним у каталозі будбази «КУБ» стінового та покрівельного профнастилу різного дизайну, ви можете придбати усі інструменти та комплектуючі, що потрібні для монтажу профілю.

Особливості і переваги якісного профнастилу

Аби виправдати всі очікування, які покладають на цей матеріал, в процесі його виготовлення мають бути суворо дотримані усі технології. Саме тому від початку обирається товщина металевого листа – від 0,4 до 0,8 мм. Щоб уникнути традиційних «ворогів» металевих об’єктів, лист оброблюють спеціальним антикорозійним покриттям на основі цинку, алюмінію, чи їх поєднанням. Наприклад, алюмоцинк відрізняється посиленою здатністю захищати від корозії.

Оскільки профнастил виготовляють із рулонної сталі, то розміри готових листів з легкістю регулюються, тому кожен покупець зможе сам обрати для себе той чи інший оптимальний варіант, адже кожна з будівельних задач вимагає індивідуального підходу у вирішенні. В каталозі бази будівельних матеріалів профнастилу ціна залежить передусім від габаритів листа, тобто його ширини та довжини. Враховується також висота матеріалу, цей параметр визначається відстанню між крайніми точками сусідніх гофрів.

База будівельних матеріалів «КУБ» може забезпечити клієнтів якісним профнастилом, який має такі переваги:

 1. Легкість та міцність, що дозволяють зекономити на транспортуванні.
 2. Наявність подвійного захисту від згубного впливу навколишнього середовища, який значно подовжує експлуатаційний період матеріалу.
 3. Вражаюча гама кольорів дозволить кожному знайти оптимальний для проекту варіант.
 4. Якісне покриття листів, що не вицвітає під впливом ультрафіолетових променів.
 5. Помірна ціна та загалом економічність у порівнянні з іншими матеріалами, що виконують подібну функцію.

Якщо у вас виникла потреба купити профнастил дешево у Вінниці, звертайтесь до будбази «КУБ»!

Склад будівельних матеріалів «КУБ» пропонує купити стіновий та покрівельний профнастил у Вінниці за ціною, що формується за рахунок домовленостей між нами та виробниками, з якими відбувається пряма співпраця без посередників. У будь-якому разі ви отримаєте кращий сертифікований продукт з гарантією тривалої якості, про що також свідчать позитивні відгуки на профнастил від наших клієнтів. Слідкуйте за нашим сайтом, аби не пропустити цікаві акційні пропозиції. Також наші клієнти завжди можуть розраховувати на суттєві знижки у разі оптового замовлення.

За потреби ми зможемо організувати швидку доставку профнастилу по Вінниці та області, зокрема до Гайсина, Калинівки, Липовця, Немирова та в інші міста.

Знайшли помилку?