При оплаті карткою єВідновлення доставка БЕЗКОШТОВНА!
Замовити розрахунок
Вінниця
Каталог товарів
Вінниця
0 Товарів:
0 грн.
Корзина
0 compare Порівняння
0 wishlist Обране
Бетонні кільця
Назад на двір і город
Ця категорія порожня.
Популярні розділи в нашому інтернет-магазині

Бетонні кільця Вінниця

Бетонне кільце КС найчастіше використовується для побудови колодязів, а також може застосовуватися для обслуговування каналізацій, монтажу септиків та вигрібних ям. У деяких випадках за допомогою цих кілець ремонтують тепломережі. Цей виріб дуже міцний, морозостійкий, витримує сильний тиск землі, крім того він забезпечує водонепроникність і герметичність конструкції.

Залізобетонні кільця у Вінниці за доступною ціною

Кільця для каналізації мають відмінні якості завдяки їх унікальному складу: високоякісному бетону марки не нижче М200 і арматурному дроту ВР 1 діаметром від 6 мм до 10 мм. Незважаючи на габарити і велику вагу кілець, вони дуже зручні в експлуатації і сприяють швидкому монтажу без додаткового затирання швів. Важливо розуміти, що споруда колодязя або інших конструкцій не здійсниться з використанням тільки одних кілець.

Для завершення структури також знадобляться бетонна кришка і бетонне кільце з днищем. Для нормального функціонування колодязя верх зливних ям повинен бути закритий, але при цьому мати вільний доступ всередину, саме тому використовується бетонна кришка з люком.

Основні характеристики залізобетонних кілець:

  • Діаметр кілець від 0,7 м до 2 м
  • Висота: 90 см
  • Склад: бетон, арматура

У сучасному будівництві залізобетонні кільця, виробництва Вінниця, використовуються для обладнання газо- і водопроводів, свердловин, каналізацій, а також для технічних тунелів. Бетонні кільця діляться на різні цінові категорії в залежності від виробника і якості виробів. Важливо розуміти, що ціна виробу прямо залежить від його якості.

У Вінниці купити недорого бетонні кільця для колодязя можна на базі будівельних матеріалів «КУБ», де є великий асортимент будівельних матеріалів і супутніх товарів. Також тут ви можете купувати товар оптом або нарізно і самостійно замовляти доставку каналізаційних кілець в нашому інтернет-магазині або за номером телефону.

Відгуки клієнтів
Каталог Контакти
Вгору