РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Клей для пінопласту Вінниця

Ціна

грн.

Суміші за складом:

Знижка
Клей для пінопласту Церезіт Термо Універсал (Ceresit Thermo Universal) (армування) (25 кг)
Хочете купити за 147.11 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для пінопласту Церезіт Термо Універсал – це штукатурно-клейова суміш для пінополістиролу, мінеральної вати і створення шару армування.
Ціна 159.60 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Церезіт СТ 83 (Ceresit CT 83) 25 кг (приклеювання)
Хочете купити за 119.45 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для пінопласту Ceresit CT-83 - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що застосовується для приклеювання пінопласту.
Ціна 129.59 грн.
Кількість:
Знижка
Піна-клей для пінополістиролу Церезіт СТ 84 (Ceresit CT 84) 850 мл (під пістолет)
Хочете купити за 300.84 грн. Уточнюйте у менеджера!
Піна-клей для пінополістиролу "Церезіт СТ 84" (Ceresit СТ 84) створена для монтажу пінополістирольних плит на мінеральній основі, а також застосовується як заповнювач простору на стиках цих плит.
Ціна 314.51 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Церезіт СТ 85 (Ceresit CT 85) 25 кг (армування)
Хочете купити за 163.09 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для пінопласту Ceresit CT-85 - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Використовується для приклеювання пінополістиролу і пристрої захисного армуючого шару з застосуванням стекловолоконной сітки.
Ціна 176.93 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Церезіт СТ 85 Про (Ceresit CT 85 Pro) 27 кг (армування)
Хочете купити за 234.23 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для пінопласту Ceresit CT-85 Pro - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Використовується для приклеювання пінополістиролу і нанесення захисного армуючого шару з застосуванням стекловолоконної сітки.
Ціна 255.53 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Церезіт СТ 85 Про Зима (Ceresit CT 85 Pro) 27 кг (армування)
Хочете купити за 245.62 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для пінопласту Ceresit CT-85 Pro (Зима) - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна 267.95 грн.
Кількість:
Клей для теплоізоляції Майстер Супер - еластичний клей для систем теплоізоляції, призначений для формування теплоізоляції із застосуванням пінополістирольних мінеральних плит, армуючого гідрозахисного шару зовні будівель, а також облицювання керамічною плиткою по поверхнях, що деформуються, як всередині так зовні будівель.
Ціна 119.11 грн.
Кількість:
Еластичний клей Master Termol спеціально розроблений для закріплення пінополістирольних плит, мінеральної вати, пінопласту при влаштуванні систем зовнішньої теплоізоляції.Технічні характеристики:Склад: цементно-піщана суміш, модифікована полімерними добавками.Зернистість: не більше 0,8 мм.
Ціна 116.44 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Ансерглоб 39 (Anserglob ВСХ-39) 25 кг (приклеювання)
Хочете купити за 81.62 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш Anserglob ВСХ-39 призначена для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхню бетону, пінобетону, цегли, монолітних підлог, що підігріваються, на гіпсові та інші мінеральні основи.
Ціна 88.55 грн.
Кількість:
Знижка
Суміш для пінопласту Момент 25 кг (приклеювання)
Хочете купити за 78.48 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш для приклеювання пінополістиролу Момент призначена для приклеювання пінополістирольних плит (пінопласт, ППС), є фіксатором пінопласту на горизонтальних і вертикальних поверхнях, зовні і всередині будівель.
Ціна 85.15 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Ансерглоб 40 (Anserglob ВСХ-40) 25 кг (армування)
Хочете купити за 101.76 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш Anserglob ВСХ-40 - клейова суміш, яка призначена не тільки для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит до бетону, цегли, пінобетону, гіпсової штукатурки тощо, але і для створення захисного армуючого шару.
Ціна 110.40 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Ансерглоб 40 (Anserglob ВСХ-40) Зима від -5°С (25 кг) (армування)
Хочете купити за 104.94 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш Anserglob ВСХ-40 Зима від -5°С - клейова суміш, яка призначена не тільки для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит до бетону, цегли, пінобетону, гіпсової штукатурки тощо, але й для створення захисного армованого шару.
Ціна 113.85 грн.
Кількість:
Знижка
Суміш для пінопласту Момент 25 кг (армування)
Хочете купити за 124.72 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш Момент використовується для приклеювання пінополістирольних і мінераловатних плит на вертикальні і горизонтальні поверхні, а також для створення захисних шарів, в тому числі і армованих лугостійкою склосіткою, всередині і зовні будівель.Технічні характеристики:Фасовка: мішок 25 кг.
Ціна 135.31 грн.
Кількість:
Під замовлення
Піна-клей Білайф (Belife Pro) 850 мл під пістолет
Клей-піна Білайф «Рідкий цемент» (850 мл) призначена для фіксації утеплювачів з пінопласту і пінополістиролу, а також для монтажу газобетонних блоків.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Піна-клей Кнауфманн (Knaufmann) (750 мл) для пінопласту (під пістолет)
Піна-клей "Кнауфманн" (750 мл) - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці під монтажний пістолет для професійних робіт.Технічні характеристики піни-клею Knaufmann (750 мл):склад: поліуретановий олігомер під тиском;обсяг балона: 0,75 л;вихід продукту: 10 кв.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Піна-клей Кнауфманн (Knaufmann) (750 мл) для пінопласту (побутова)
Піна-клей "Кнауфманн" (750 мл) побутова - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці для побутових робіт.Характеристики піни-клею Knaufmann (750 мл):склад: поліуретановий олігомер під тиском;обсяг балона: 0,75 л;вихід продукту: 10 кв.м;колір: блакитний;щільність середня: 24 кг/куб.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для пінопласту Полімін П 19 (Polimin P 19) (25 кг) (приклеювання)
Полімін П 19 - клейова суміш, яку використовують для утеплення фасаду шляхом приклеювання мінеральної вати або пінополістиролу. Рекомендований для утеплення котеджів і висотних будівель.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для пінопласту Полімін П 20 (Polimin P 20) 25 кг (армування)
Клей для фасаду Полімін П-20, або "Тепло-Фасад", - суха клейова суміш на цементній основі з вмістом армуючих мікроволокон. Її використовують для приклеювання пінопласту, пінополістиролу і мінеральної вати з метою утеплення фасадів будівель.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для пінопласту Полірем 131 (Polirem 131 W) 25 кг (армування)
Якісна суміш Полірем СКС-131 W - клей для приклеювання теплоізоляційних плит на основу з бетону, легкого бетону і цегляну кладку, а також для використання при влаштуванні захисного шару утеплювача, з застосуванням штукатурної сітки.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Клей для пінопласту Вінниця

Клей для пінопласту – це спеціальний будівельний матеріал, склад якого здатен міцно тримати пінопласт в процесі експлуатації та не спричиняти його руйнування. Такий клей активно використовують в процесі утеплення будинків, в тому числі житлових, саме тому увага до якості клею дуже висока, адже він має бути безпечним та надійним. До складу клеєвої суміші входять цемент, мінеральні домішки та різноманітні наповнювачі. Ціна на клей для пінопласту варіюється в залежності від імені бренду, об’єму та хімічного складу.

Ті, хто працюють з пінопластом, утеплюючи будівлі, знають, що це досить примхливий матеріал, з яким треба поводитись дуже обережно, аби той у повній мірі міг проявити свої експлуатаційні характеристики. Тому важливо замовити клей для пінопласту, який відповідатиме заявленим характеристикам. База будівельних матеріалів «КУБ» пропонує купити недорого клей для пінопласту у Вінниці від кращих виробників (Ceresit, Anserglob, Kreisel, Будмайстер, Титан, Момент та інші).

Характеристики клею для пінопласту

  1. Чудова адгезія до більшості з поверхонь.
  2. Швидкі терміни затвердіння.
  3. Здатність не пропускати пар.
  4. Пластичність.
  5. Простота експлуатації.

Схвальні відгуки про клей для пінопласту від професіоналів та початківців свідчать про те, що ми пропонуємо кращий продукт. Дійсно, ми гарантуємо, що для Вас обрано сертифікований та дійсно якісний клей для пінопласту.

  • Це має бути сертифікований товар з гарантією якості.
  • Обирайте клей для пінопласту від виробників, які мають хорошу репутацію.
  • Враховуйте способи зберігання матеріалу.
  • Не забувайте, з якою метою Ви вирішили замовити клей для пінопласту. Для внутрішніх та зовнішніх робіт потрібні різні марки клею, адже умови експлуатації в цих середовищах відрізнятимуться. Часто модна знайти й універсальні суміші, склад яких дозволяє використовувати їх за будь-яких умов. Одначе вартість клею для пінопласту такого типу буде дещо вищою.

Наша гуртівня будматеріалів «КУБ» організовує продаж клею для пінопласту, а також безпосередньо самого пінопласту та інструментів для його монтажу. Разом з тим наші спеціалісти підготували низку матеріалів, які допоможуть розібратися з секретами монтування утеплювачів. Тому якщо Ви вирішили купити клей для пінопласту у Вінниці, то ознайомтесь з матеріалами рубрики «Школа ремонту», аби досконало впоратися з досить складними процесами.

Як правильно користуватися цим типом клею?

Використання клею після придбання завжди має починатися з ознайомлення з інструкцією до суміші. Замішуйте стільки матеріалу, скільки зможете використати за один раз, інакше Ви даремно витратите багато цінного матеріалу, який втратить свої властивості. Якщо так трапилось і клей затвердів, його треба викидати, бо відновлення у цьому випадку не актуальне, а використовувати вже не можна.

Попередньо не забудьте підготувати поверхню, очистивши її від зайвого цементу, металу, фарби, масляних плям. Також неодмінно обробіть її ґрунтовкою, але слідкуйте, щоб у неї та клею була однакова марка. Чому це треба робити попередньо? Важливо, щоб ґрунтовка змогла повністю застигнути. Слідкуйте, щоб нерівностей було мінімум, а їх перепади – не більше 6 мм.

Забороняється використовувати клей, призначений для наклеювання пінопласту, для армування захисного шару. Існують інші суміші, які впораються з цим набагато краще. Справа в тому, що клей цього типу у своєму складі не має потрібної кількості домішок та пластифікаторів, який може захистити армування від розтріскування та крихкості.

Найякісніший клей для пінопласту за доступною ціною шукайте на складі будматеріалів «КУБ» у Вінниці!

Ми пропонуємо Вам вигідні умови співпраці у придбанні будівельних матеріалів. Адже гутівня «КУБ» – це не просто магазин будматеріалів, а унікальне місце, де Ви можете придбати все необхідне для ремонту та будівництва, а також отримати авторитетну консультацію. Замовляйте клей для пінопласту у Вінниці саме у нас – і Ви отримаєте кращий продукт від виробника за помірною ціною. У разі оптового замовлення Ви можете розраховувати на суттєві знижки.

Ви вирішили купити клей для пінопласту, проте не можете самостійно забрати його зі складу? Ми організуємо швидку доставку по Вінниці та області, зокрема у такі міста, як Хмельник, Жмеринка, Бершадь, Ільїнці та інші.

Клей для пінопласту ціна у м. Вінниця - каталог із 19 товарів

Клей для пінопластуЦінаНаявність:
Клей для пінопласту Церезіт Термо Універсал (Ceresit Thermo Universal) (армування) (25 кг) 147.11 грн. В наявності
Клей для пінопласту Церезіт СТ 83 (Ceresit CT 83) 25 кг (приклеювання) 119.45 грн. В наявності
Піна-клей для пінополістиролу Церезіт СТ 84 (Ceresit CT 84) 850 мл (під пістолет) 300.84 грн. В наявності
Клей для пінопласту Церезіт СТ 85 (Ceresit CT 85) 25 кг (армування) 163.09 грн. В наявності
Клей для пінопласту Церезіт СТ 85 Про (Ceresit CT 85 Pro) 27 кг (армування) 234.23 грн. В наявності
Клей для пінопласту Церезіт СТ 85 Про Зима (Ceresit CT 85 Pro) 27 кг (армування) 245.62 грн. В наявності
Клей для теплоізоляції Майстер Супер (Master Super) 25 кг (армування) 119.11 грн. В наявності
Клей для теплоізоляції Майстер Термол (Master Termol) від -5°С 25 кг (приклеювання) 116.44 грн. В наявності
Клей для пінопласту Ансерглоб 39 (Anserglob ВСХ-39) 25 кг (приклеювання) 81.62 грн. В наявності
Суміш для пінопласту Момент 25 кг (приклеювання) 78.48 грн. В наявності
Клей для пінопласту Ансерглоб 40 (Anserglob ВСХ-40) 25 кг (армування) 101.76 грн. В наявності
Клей для пінопласту Ансерглоб 40 (Anserglob ВСХ-40) Зима від -5°С (25 кг) (армування) 104.94 грн. В наявності
Суміш для пінопласту Момент 25 кг (армування) 124.72 грн. В наявності
Піна-клей Білайф (Belife Pro) 850 мл під пістолет Уточнюйте Під замовлення
Піна-клей Кнауфманн (Knaufmann) (750 мл) для пінопласту (під пістолет) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?