РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Клей для пінопласту

Клей для пінопласту Ceresit CT-83 - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що застосовується для приклеювання пінопласту.
Ціна: 131.76 грн.
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-83 Про - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Застосовується для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні стін.
Ціна: 135.30 грн.
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-83 Про (Зима) - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Використовується для приклеювання плит пінопласту при температурі повітря до -5 градусів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей Титан 750 мл - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці під монтажний пістолет для професійних робіт. Призначена для монтажу пінополістирольних плит (наприклад, пропонований нами пінопласт "Століт" Євростандарт), мінеральної вати, скловолокна, герметизації швів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей Титан 750 мл - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці з трубочкою для побутових робіт. Призначена для монтажу пінополістирольних плит (наприклад, пропонований нами пінопласт "Століт" Євростандарт), мінеральної вати, скловолокна, герметизації швів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей для пінополістиролу "Церезіт СТ 84" (Ceresit СТ 84) створена для монтажу пінополістирольних плит на мінеральній основі, а також застосовується як заповнювач простору на стиках цих плит.
Ціна: 159.84 грн.
Кількість:
Клей-піна Білайф «Рідкий цемент» (850 мл) призначена для фіксації утеплювачів з пінопласту і пінополістиролу, а також для монтажу газобетонних блоків.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-85 - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Використовується для приклеювання пінополістиролу і пристрої захисного армуючого шару з застосуванням стекловолоконной сітки.
Ціна: 180.36 грн.
Кількість:
Піна-клей "Кнауфманн" (750 мл) - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці під монтажний пістолет для професійних робіт.Технічні характеристики піни-клею Knaufmann (750 мл):склад: поліуретановий олігомер під тиском;обсяг балона: 0,75 л;вихід продукту: 10 кв.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-85 Pro - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Використовується для приклеювання пінополістиролу і нанесення захисного армуючого шару з застосуванням стекловолоконної сітки.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей "Кнауфманн" (750 мл) побутова - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці для побутових робіт.Характеристики піни-клею Knaufmann (750 мл):склад: поліуретановий олігомер під тиском;обсяг балона: 0,75 л;вихід продукту: 10 кв.м;колір: блакитний;щільність середня: 24 кг/куб.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-85 Pro (Зима) - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для утеплювача Kreisel 230 використовують для приклеювання плит з мінеральної вати при проведенні теплоізоляційних робіт фасаду. З його допомогою фіксують плити утеплювача на різних типах поверхонь, включаючи ті, які мають фактурне покриття або вкриті малярською фарбою.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Полімін П 19 - клейова суміш, яку використовують для утеплення фасаду шляхом приклеювання мінеральної вати або пінополістиролу. Рекомендований для утеплення котеджів і висотних будівель.
Ціна: 81.65 грн.
Кількість:
Клей для теплоізоляції Майстер Супер - еластичний клей для систем теплоізоляції, призначений для формування теплоізоляції із застосуванням пінополістирольних мінеральних плит, армуючого гідрозахисного шару зовні будівель, а також облицювання керамічною плиткою по поверхнях, що деформуються, як всередині так зовні будівель.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Еластичний клей Master Termol спеціально розроблений для закріплення пінополістирольних плит, мінеральної вати, пінопласту при влаштуванні систем зовнішньої теплоізоляції.Технічні характеристики:Склад: цементно-піщана суміш, модифікована полімерними добавками.Зернистість: не більше 0,8 мм.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для фасаду Полімін П-20, або "Тепло-Фасад", - суха клейова суміш на цементній основі з вмістом армуючих мікроволокон. Її використовують для приклеювання пінопласту, пінополістиролу і мінеральної вати з метою утеплення фасадів будівель.
Ціна: 103.50 грн.
Кількість:
Суміш Anserglob ВСХ-39 призначена для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхню бетону, пінобетону, цегли, монолітних підлог, що підігріваються, на гіпсові та інші мінеральні основи.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Суміш для приклеювання пінополістиролу Момент призначена для приклеювання пінополістирольних плит (пінопласт, ППС), є фіксатором пінопласту на горизонтальних і вертикальних поверхнях, зовні і всередині будівель.
Ціна: 90.72 грн.
Кількість:
Суміш Anserglob ВСХ-40 - клейова суміш, яка призначена не тільки для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит до бетону, цегли, пінобетону, гіпсової штукатурки тощо, але і для створення захисного армуючого шару.
Ціна: 105.60 грн.
Кількість:
Суміш Anserglob ВСХ-40 Зима від -5°С - клейова суміш, яка призначена не тільки для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит до бетону, цегли, пінобетону, гіпсової штукатурки тощо, але й для створення захисного армованого шару.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Суміш Момент використовується для приклеювання пінополістирольних і мінераловатних плит на вертикальні і горизонтальні поверхні, а також для створення захисних шарів, в тому числі і армованих лугостійкою склосіткою, всередині і зовні будівель.Технічні характеристики:Фасовка: мішок 25 кг.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Kreisel 220 - кращий вибір для облаштування армованого базового шару з застосуванням склотканини при здійсненні теплоізоляційних робіт. Цей клей використовується виключно при армуванні пінополістиролу і пінопласту і не застосовується для приклеювання.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Поряд із значущістю типу утеплювача виступає клей, який забезпечить його надійну фіксацію. При цьому, вибираючи клей, варто враховувати безліч таких чинників, як тип вихідної поверхні, характер робіт і вид самого утеплювача.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Сілтек Т 87 - клей для нанесення армуючого шару на всі види теплоізоляційних матеріалів (скловата, пінопласт, пінополістирол та інше) з подальшою декоративною обробкою.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для пінопласту

Клей для пінопласту – це спеціальний будівельний матеріал, склад якого здатен міцно тримати пінопласт в процесі експлуатації та не спричиняти його руйнування. Такий клей активно використовують в процесі утеплення будинків, в тому числі житлових, саме тому увага до якості клею дуже висока, адже він має бути безпечним та надійним. До складу клеєвої суміші входять цемент, мінеральні домішки та різноманітні наповнювачі. Ціна на клей для пінопласту варіюється в залежності від імені бренду, об’єму та хімічного складу.

Ті, хто працюють з пінопластом, утеплюючи будівлі, знають, що це досить примхливий матеріал, з яким треба поводитись дуже обережно, аби той у повній мірі міг проявити свої експлуатаційні характеристики. Тому важливо замовити клей для пінопласту, який відповідатиме заявленим характеристикам. База будівельних матеріалів «КУБ» пропонує купити недорого клей для пінопласту у Вінниці від кращих виробників (Ceresit, Anserglob, Kreisel, Будмайстер, Титан, Момент та інші).

Характеристики клею для пінопласту

  1. Чудова адгезія до більшості з поверхонь.
  2. Швидкі терміни затвердіння.
  3. Здатність не пропускати пар.
  4. Пластичність.
  5. Простота експлуатації.

Схвальні відгуки про клей для пінопласту від професіоналів та початківців свідчать про те, що ми пропонуємо кращий продукт. Дійсно, ми гарантуємо, що для Вас обрано сертифікований та дійсно якісний клей для пінопласту.

  • Це має бути сертифікований товар з гарантією якості.
  • Обирайте клей для пінопласту від виробників, які мають хорошу репутацію.
  • Враховуйте способи зберігання матеріалу.
  • Не забувайте, з якою метою Ви вирішили замовити клей для пінопласту. Для внутрішніх та зовнішніх робіт потрібні різні марки клею, адже умови експлуатації в цих середовищах відрізнятимуться. Часто модна знайти й універсальні суміші, склад яких дозволяє використовувати їх за будь-яких умов. Одначе вартість клею для пінопласту такого типу буде дещо вищою.

Наша гуртівня будматеріалів «КУБ» організовує продаж клею для пінопласту, а також безпосередньо самого пінопласту та інструментів для його монтажу. Разом з тим наші спеціалісти підготували низку матеріалів, які допоможуть розібратися з секретами монтування утеплювачів. Тому якщо Ви вирішили купити клей для пінопласту у Вінниці, то ознайомтесь з матеріалами рубрики «Школа ремонту», аби досконало впоратися з досить складними процесами.

Як правильно користуватися цим типом клею?

Використання клею після придбання завжди має починатися з ознайомлення з інструкцією до суміші. Замішуйте стільки матеріалу, скільки зможете використати за один раз, інакше Ви даремно витратите багато цінного матеріалу, який втратить свої властивості. Якщо так трапилось і клей затвердів, його треба викидати, бо відновлення у цьому випадку не актуальне, а використовувати вже не можна.

Попередньо не забудьте підготувати поверхню, очистивши її від зайвого цементу, металу, фарби, масляних плям. Також неодмінно обробіть її ґрунтовкою, але слідкуйте, щоб у неї та клею була однакова марка. Чому це треба робити попередньо? Важливо, щоб ґрунтовка змогла повністю застигнути. Слідкуйте, щоб нерівностей було мінімум, а їх перепади – не більше 6 мм.

Забороняється використовувати клей, призначений для наклеювання пінопласту, для армування захисного шару. Існують інші суміші, які впораються з цим набагато краще. Справа в тому, що клей цього типу у своєму складі не має потрібної кількості домішок та пластифікаторів, який може захистити армування від розтріскування та крихкості.

Найякісніший клей для пінопласту за доступною ціною шукайте на складі будматеріалів «КУБ» у Вінниці!

Ми пропонуємо Вам вигідні умови співпраці у придбанні будівельних матеріалів. Адже гутівня «КУБ» – це не просто магазин будматеріалів, а унікальне місце, де Ви можете придбати все необхідне для ремонту та будівництва, а також отримати авторитетну консультацію. Замовляйте клей для пінопласту у Вінниці саме у нас – і Ви отримаєте кращий продукт від виробника за помірною ціною. У разі оптового замовлення Ви можете розраховувати на суттєві знижки.

Ви вирішили купити клей для пінопласту, проте не можете самостійно забрати його зі складу? Ми організуємо швидку доставку по Вінниці та області, зокрема у такі міста, як Хмельник, Жмеринка, Бершадь, Ільїнці та інші.

Клей для пінопласту - полезные статьи:

У зв'язку з частим питаннями наших клієнтів за технологією утеплення будинку пінопластом або мінеральною ватою, було прийнято рішення написати докладну статтю про типові помилки при утепленні фасаду.

Найефективнішим способом економії теплової енергії є утеплення стін житлових приміщень, що запобігає теплові втрати. Утеплення пінополістиролом зовні стін будинку дозволяє зберегти житловий простір і звести тепловтрати до мінімуму.

Для утеплення фасадів зовні використовується пінопласт 25 щільності або пінопласт 35 щільності. Особливу увагу варто приділити вибору суміші для приклеювання пінопласту.

Мінеральні декоративні штукатурки відмінно пропускають пар і є волого-і зносостійкими. Витрата матеріалу відбувається приблизно 1,5 кг на м2.