РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

ДВП і ДСП купити у Вінниці

Під замовлення
Лист ДВП 3,2*1220*2440 мм
ДВП 3,2*1220*2440 мм – це листовий матеріал, виготовлений з деревних волокон шляхом гарячого пресування з введенням, при необхідності, сполучних добавок. Основною сировиною для виробництва ДВП служать відходи деревообробної промисловості, паперової макулатури, а також сухі стебла рослин.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Лист ДВП
ДВП (деревноволокниста плита) - це листовий матеріал для облицювання каркасних перегородок, стін і стель. Застосовується при влаштуванні підлог, в якості підкладки під будь-які види декоративного покриття.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
ДВП і ДСП купити у Вінниці

ДСП (деревостружкова плита) – це листовий композитний матеріал, який виробляють шляхом гарячого пресування стружки та інших відходів деревообробної промисловості разом зі спеціальними добавками та в’яжучими компонентами. Подібна технологія використовується досить давно, але постійно вдосконалюється.

ДВП (деревоволокниста плита) – це також композитний матеріал листкового типу, створений в процесі гарячого пресування целюлозних волокон, синтетичних полімерів та спеціальних добавок. Цей тип матеріалу запустили у масове виробництво у другій половині ХХ століття і досі активно експлуатують.

Щоб ДВП чи ДСП купити у Вінниці не треба оббивати пороги звичних магазинів, витрачати купу часу на пошуки інтернет-магазинів, які пропонують товар за підвищеною вартістю, звертайтесь одразу до складу будівельних матеріалів «КУБ». Ми забезпечимо Вас якісними матеріалами ДВП та ДСП від виробника у потрібному об’ємі.

Що спільного та відмінного у ДВП та ДСП?

 1. Матеріал та технології. Одразу варто підкреслити, що ці матеріали виготовляються за різною технологією. Сировина для ДСП – відходи малоцінної деревини, зв’язують які синтетичні смоли. В основі ж ДВП – деревний пил, стиснутий з використанням гарячого пресування та синтетичних полімерів.
 2. Міцність та товщина. Відмінні особливості сировини формують конкретні характеристики для кожного з типу матеріалів. Так лист ДСП, ціна якого залежить від його розміру, відрізняється більшою товщиною та щільністю, що дозволяє витримувати більші навантаження. Одначе деревоволокнисті плити мають високий рівень вологостійкості та загалом більш міцні.
 3. Різні сфери використання. Закономірно, що кожен з названих матеріалів має індивідуальні характеристики важливі в конкретній галузі. Так, наприклад, ДСП найкраще проявляє свої властивості меблевому виробництві, у той час як ДВП найчастіше використовують у будівництві.
 4. Відмінності у розмірах. Існують різні стандарти, які прийнятні до формату листів ДВП та ДСП, вони прописані заздалегідь.
 5. Різна вартість. Знову ж у ДВП ціна буде нижче вартості ДСП, це пов’язано з різноманітними об’єктивними причинами, починаючи від сировини, закінчуючи особливостями виробництва.
 6. Експлуатаційний період. Вже говорилося, що деревоволокнисті плити більш стійкі до впливу вологи, це одна з причин, чому вони можуть прослужити довше.

Можна зробити висновок, що це абсолютно не тотожні матеріали, кожен з яких заслуговує окремої уваги.

Як використовують ДВП та ДСП у будівництві?

Часто ідея ДВП чи ДСП купити виникає у процесі планування ремонтних робіт чи у процесі будівництва нових об’єктів. Але насправді сфера використання дійсно дуже широка:

 • Звукоізоляція та термозахист. Особливо актуально для ДВП.
 • Декоративна обробка. З цим матеріалами у процесі роботи можна проробляти цікаві інтер’єрні рішення.
 • Облицювання стін та стелі. У цьому разі неодмінно додатково треба проводити обробку готового приміщення для збереження властивостей плит.
 • Створення внутрішніх перегородок у житлових та нежитлових приміщеннях.
 • Основа для покрівлі даху.
 • Чорновий настил для підлоги.

Відгуки про ДВП та ДСП від професіоналів підтверджують, що робота з цим матеріалом потребує певної майстерності, аби фінальна робота мала привабливий вигляд. В деяких випадках замість ДВП використовують OSB, фанеру чи дошку. Зазирніть до розділів сайту будбази «КУБ», присвячених навчанню та розкриттю секретів роботи з тими чи іншими будівельними матеріалами, зокрема і з деревостружковими та деревоволокнистими плитами різного типу.

Заощаджуйте та купуйте ДВП у Вінниці безпосередньо на складі будматеріалів «КУБ»!

Гуртівня будівельних матеріалів «КУБ», маючи гарний досвід у виборі та реалізації будматеріалів, пропонує купити ДСП та ДВП у Вінниці недорого. Це абсолютно реальна та вигідна пропозиція, яка допоможе Вам зекономити. Оптові замовлення на нашій базі отримують приємну знижку, і щоб дізнатись про деталі, неодмінно зв’яжіться з нашими консультантами.

Ви зможете купити якісні будівельні матеріали від виробника з доставкою по всій Вінниці безпосередньо зі складу «КУБ». Проте максимально швидко будуть доставлені і до інших міст області, зокрема до Могилів-Подільського, Козятина, Немирова, Хмельника, Бершаді та інших.

Знайшли помилку?