РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Craft-Тес у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Craft-Тес у Вінниці

Найвищу якість електроінструменту за доступною ціною від фірми Craft-Tec

Фірма Craft-Tec - дуже відомий виробник електроінструментів вищого класу в нашій країні. Будь-який потенційний покупець (зварювальник, будівельник, дачник, любитель або професіонал) зможе знайти той будівельний інструмент, який йому потрібен для хорошої роботи. Адже асортимент фірми Крафт тек дуже різноманітний і широкий. Будь-який інструмент торгової марки Craft-Tec є практично еталоном сучасного обладнання, який зможе забезпечити вищу якість виконаної роботи і при цьому максимально знизити витрати праці.

База будівельних матеріалів та інструментів Куб знаходиться у Вінниці і представляє вам в каталозі наявність асортименту товарів відомого бренду Craft-Tec за порівняно низькою ціною. Інструменти цього виробника досить багатофункціональні, зручні в експлуатації, а також розраховані для тих любителів майструвати, які люблять комфорт в роботі і економію часу. У Вінниці можна купити недорого Будінструмент Craft-Tec. Для їх розробки і виробництва інженери фірми використовували новітні конструктивні рішення, які відрізняють інструмент універсальністю та простотою використання в ході будівельних робіт. Відгуки покупців підтверджують якість, надійність інструменту Крафт-тек і його невелику вартість.

Коротка характеристика інструментів Craft-Tec

Власники земельних ділянок котеджів за містом, які займаються будівництвом дерев'яних споруд, оцінять бензопили Craft-Tec, представлені на сайті бази інструменту КУБ, за всіма заслугами. В наявності є також побутові пилки, які стануть відмінним знаряддям для догляду за садом. Така пила досить легко впорається із заготівлею дров на зиму, а більш професійні моделі вироба можна використовувати щодня на лісоповалі.

Для електродугових сварок можемо запропонувати невеликі, легкі і в той же момент зварювальні інвертори з високою продуктивністю. Головними особливостями інверторів є простота у використанні, високий рівень ККД і можливість працювати майже з усіма видами електродів. Вироби від фірми Craft-Tec можуть працювати як в приміщенні, так і на вулиці.

Крім цього, в асортименті інтернет магазину будівельного інструменту представлені мережеві та акумуляторні шуруповерти, болгарки різних потужностей і діаметрів кола, ударні дрилі і відбійники, перфоратори і фрезери від виробника Craft-Tec.

Де купити електроінструмент Крафт-тек у Вінниці?

Завдяки налагодженим постачання від виробника, можна придбати інструмент оптом у Вінниці. Продукція Craft-Tec найвищої якості, яку ви придбаєте на Базі будівельних матеріалів та інструментів КУБ буде вашою протягом декількох днів, після обробки вашого замовлення нашими фахівцями і доставлена ​​вам будь-яким зручним для вас способом. Замовити, інструмент, що вас зацікавив, можливо в одне натискання клавіші «купити» або замовивши інструмент за телефоном. 

Знайшли помилку?