РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Клей для шпалер

Шпалерний клей "Метилан Універсал Преміум" (0,25 кг) відноситься до універсальних, він призначений для приклеювання вінілових, а також паперових шпалер всіх типів (дуплекс, гладкі, структурні, гофровані тощо).
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клейова суміш Spektrum (0,5 кг) призначена для приклеювання склополотна та інших типів важкий шпалер, бо має високу в'язкість та відмінну адгезію. Найчастіше, крім склополотна, клей Spektrum використовують для приклеювання тканинних та вінілових шпалер.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клейова суміш "Бостік 70" (5 л) призначена для приклеювання склошпалер, бо має високу в'язкість і відмінну адгезію, хоча вона також цілком підійде для поклейки й інших типів. Найчастіше, крім склошпалер, "Бостік 70" використовують для приклеювання тканинних і вінілових шпалер.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клейова суміш "Бостік 70" (15 л) призначена для приклеювання склошпалер, бо має високу в'язкість і відмінну адгезію, хоча вона також цілком підійде для поклейки й інших типів. Найчастіше, крім склошпалер, "Бостік 70" використовують для приклеювання тканинних і вінілових шпалер.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Шпалерний клей Bostik 76 (5 л) відноситься до універсальних, його рекомендують застосовувати для всіх типів шпалер. Але раціональніше всього його використовувати для приклеювання важких типів, зокрема, скловолокна, вінілових, структурних, флізелінових, тканинних та інших важких настінних покриттів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Шпалерний клей Bostik 76 (15 л) відноситься до універсальних, його рекомендують застосовувати для всіх типів шпалер. Але раціональніше всього його використовувати для приклеювання важких типів, зокрема, скловолокна, вінілових, структурних, флізелінових, тканинних та інших важких настінних покриттів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Шпалерний клей Bostik 78 (5 л) відноситься до універсальних, який можна використовувати у вологих приміщеннях. Його рекомендують застосовувати для всіх типів шпалер.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Шпалерний клей Bostik 78 (15 л) відноситься до універсальних, який можна використовувати у вологих приміщеннях. Його рекомендують застосовувати для всіх типів шпалер.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей ПВА (1 л) використовують для склеювання різних матеріалів з широким спектром властивостей. Він цілком підійде для паперу, картону, фарфору, шкіри, тканин і навіть скла.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей ПВА (3 л) використовують для склеювання різних матеріалів з широким спектром властивостей. Він цілком підійде для паперу, картону, фарфору, шкіри, тканин і навіть скла.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей ПВА (5 л) використовують для склеювання різних матеріалів з широким спектром властивостей. Він цілком підійде для паперу, картону, фарфору, шкіри, тканин і навіть скла.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей ПВА (10 л) використовують для склеювання різних матеріалів з широким спектром властивостей. Він цілком підійде для паперу, картону, фарфору, шкіри, тканин і навіть скла.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для шпалер