РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Клей для шпалер купити у Вінниці

Ціна

грн.
Шпалерний клей "Метилан Універсал Преміум" (0,25 кг) відноситься до універсальних, він призначений для приклеювання вінілових, а також паперових шпалер всіх типів (дуплекс, гладкі, структурні, гофровані тощо).
Ціна: 79.36 грн.
Кількість:
Клей для склополотна Армаволл – це клеючий матеріал, який застосовується для приклеювання шпалер. Призначений для внутрішньої обробки склополотном, шпалерами зі скловолокна, флізеліном, щільними вініловими, текстильними та структурними шпалерами, а також для приклеювання бордюрів і стельових плиток.
Ціна: 581.81 грн.
Кількість:
Клей для склополотна Армаволл —готова до використання клейова емульсія для приклеювання шпалер. Купити недорого клей для склополотна Armawall можно на базі будівельних матеріалів КУБ у Вінниці.
Ціна: 764.94 грн.
Кількість:
Клей ПВА (1 л) використовують для склеювання різних матеріалів з широким спектром властивостей. Він цілком підійде для паперу, картону, фарфору, шкіри, тканин і навіть скла.
Ціна: 39.01 грн.
Кількість:
Клей ПВА (5 л) використовують для склеювання різних матеріалів з широким спектром властивостей. Він цілком підійде для паперу, картону, фарфору, шкіри, тканин і навіть скла.
Ціна: 145.54 грн.
Кількість:
Клей ПВА (10 л) використовують для склеювання різних матеріалів з широким спектром властивостей. Він цілком підійде для паперу, картону, фарфору, шкіри, тканин і навіть скла.
Ціна: 285.61 грн.
Кількість:
Клей для шпалер купити у Вінниці

Як вибрати клей для шпалер

Напевно кожен з нас брав у своєму житті рішення, поклеїти шпалери. Зробити свій будинок затишним, красивим і оновленим. Шпалери - це як символ завершення ремонту. І тут необхідно підійти до питання з повною серйозністю. Тому що від вибору шпалер і поклейки, залежить цей «останній штрих». Шпалери мають свої характеристики, вони можуть бути паперовими, флізеліновими, ​​вініловими, текстильними. І для кожних з них, необхідний спеціальний клей, який допоможе якісно виконати роботу з обклеювання.

Які є види клею для шпалер

  • Клей для паперових шпалер. Паперові шпалери вважаються «легкими». Для таких видів шпалер підійдуть: ПВА, клейстер, КМЦ. ПВА - поширений вид клею при обклеювання паперових видів шпалер, розлучається у воді. Клейстер - розчин з картопляного крохмалю або з борошна, готуватися даний клей в домашніх умовах. КМЦ - продається у вигляді порошку, який розлучається у воді, готовий розчин можна використовувати протягом тижня.
  • Клей для вінілових шпалер. Даний вид клею легко розлучатися. Завдяки складу, при нанесенні клею на шпалери, вони без праці ковзають по поверхні стіни і добре вирівнюються.
  • Клей для текстильних шпалер та стеклообоїв. В даному випадку підійде найбільше дисперсійний. Даний клей продається в готовому вигляді. Клей стійкий до вологи. Повне висихання відбувається протягом 12 годин, з моменту нанесення.
  • Універсальний клей. Даний клейовий розчин підійде для всіх типів шпалер. До складу таких клейових розчинів входять синтетичні смоли і різні хімічні домішки.

Як правильно розводити клей

Для це нам знадобиться: для шпалер клей, вода, ємність, де буде розлучається клей, і пристосування для вимішування клею (палиця, будівельний міксер і ін.).

Підготувавши всі вищевикладені матеріали, необхідно ознайомиться з інструкцією на пачці з клеєм. Далі необхідно в ємність налити воду. Вода повинна бути в першу чергу. Розмішати воду так, щоб утворилася воронка і потім необхідно додати порошок клею. У момент засипання клею, необхідно інтенсивно заважати майбутній розчин. Після того як необхідну кількість клею було висипано і перемішано, потрібно замішувати розчин активно ще хвилин 10 і залишити в спокої на 12-20 хвилин. За цей час, отриманий розчин набуває всі необхідні йому властивості.

Чому клей для шпалер вигідно купувати у нас?

Наш інтернет-магазин будівельних матеріалів «КУБ» в місті Вінниця, співпрацює безпосередньо з заводами виробниками, що дає можливість поставляти якісну продукцію за оптимальною для Вас ціною. Ми пропонуємо Вам купити клей для шпалер таких виробників як Metylan, ПВА, Armawall і ін.

Оптові покупки і доставка по Вінниці

У нашому інтернет магазині Ви можете зробити не тільки роздрібну покупку, а й оптову. Вам буде запропонована гідна для Вас оптова ціна. Також ми дбаємо про наших покупців і доставляємо будівельні матеріали по місту і області.

Купити клей для шпалер можна на базі будівельних матеріалів «КУБ» у Вінниці

Зробіть дзвінок нашим фахівцям, і вони негайно допоможуть Вам вибрати клей для шпалер, проконсультують з приводу якості, підкажуть ціни і ввічливо дадуть відповідь на всі Ваші питання про будівельні матеріали. Оформити замовлення Ви можете у нас на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами, вказаними нижче.

 

Знайшли помилку?