РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Стоунлайт у Вінниці

Знижка
Газоблок перегородковий Стоунлайт (100*200*600 мм)
Хочете купити за 19.83 грн. Уточнюйте у менеджера!
Газоблок Стоунлайт - штучний пористий камінь автоклавного виготовлення. Газобетонні блоки мають найвищі характеристики теплоізоляції серед будівельного каміння, перевершуючи за цим показником звичайну рядову цеглу втричі.
Цена: 20.98 грн.
Количество:
Знижка
Газоблок стіновий Стоунлайт (200*300*600 мм)
Хочете купити за 59.49 грн. Уточнюйте у менеджера!
Газоблок Стоунлайт - штучний пористий камінь автоклавного виготовлення. Газобетонні блоки мають найвищі характеристики теплоізоляції серед будівельного каміння, перевершуючи за цим показником звичайну рядову цеглу втричі.
Цена: 62.92 грн.
Количество:
Знижка
Газоблок стіновий Стоунлайт  (200*400*600 мм)
Хочете купити за 79.31 грн. Уточнюйте у менеджера!
Газоблок Стоунлайт - штучний пористий камінь автоклавного виготовлення. Газобетонні блоки мають найвищі характеристики теплоізоляції серед будівельного каменю, перевершуючи за цим показником звичайну рядову цеглу втричі .
Цена: 83.89 грн.
Количество:
Знижка
Цемент марка 500 (25 кг) (Кам'янець-Подільський)
Хочете купити за 67.02 грн. Уточнюйте у менеджера!
Цемент М500 - будівельна суміш, яка завдяки високій міцності, стійкості до дії вологи, перепадів температур і утворення тріщин призначена для зведення високоміцних конструкцій.
Цена: 72.71 грн.
Количество:
Купити продукцію Стоунлайт у Вінниці

Під торговою маркою Стоунлайт Вінниці реалізується газоблок від заводу-виробника «Харківські будівельні матеріали». Фірма «ХСМ» була створена у 2002 році, до неї увійшли підприємства Харова та області, з виробництва кладок матеріалів для будівництва, зокрема газобетонних блоків, цегли, сухих будівельних сумішей. На даний момент завод Харківські будівельні матеріали є одним з найбільших виробників пористого бетону, плит перекриттів, силікатної, керамічної цегли, сухих сумішей для будівництва.

Газоблок Стоунлайт нове покоління кладок матеріалів

На сьогоднішній день ХСМ реалізує якісні кладочні, які легко замінили дорогу імпортну продукцію. Газоблок (газобетон) Стоунлайт мають можливість купити не тільки великі будівельні організації, а й приватні забудовники. Популярність газоблоків підприємства «Харківські будматеріали» зросла завдяки високому рівню якості. 

В основі виробництва використовується німецька виробнича лінія, плюс до цього впроваджені новітні технології сегмента, що відповідають всім стандартам і вимогам у міжнародному форматі. Виробник «Харківські будматеріали» постійно вивчає методи виробництва і модернізує обладнання з виготовлення газобетонних блоків. На всю продукцію, яку виробляє завод «Харківські будматеріали», є відповідні сертифікати і санітарно-гігієнічні висновки.

Газоблок у Вінниці за доступними цінами

Газоблоки Стоунлайт забезпечують високий рівень звуко- і теплоізоляції, при цьому матеріал підтримує природний мікроклімат приміщення, не виділяючи токсичні речовини. Як головний аргумент на користь газоблоку ХСМ - точна геометрія матеріалу. Для більшості клієнтів, які хочуть купити газоблок Стоунлайту Вінниці, це є важливою перевагою матеріалу так як похибка параметрів газосилікатних блоків 1 сорту становить максимум 3 мм. 

Якісно виконана кладка газоблоку Стоунлайт дозволяє істотно заощадити кошти на подальших штукатурних роботах, так як наноситься штукатурний шар буде мінімальним. Незважаючи на перелік даних переваг, ціна на газоблок Стоунлайту Вінниці залишається доступною будь-якому покупцеві.
Завод «ХСМ» реалізує газоблок під торговою маркою Стоунлайт 2-х типів:

  • стіновий газобетон, розміри якого 200 на 300 на 600 міліметрів, в основному застосовується для зведення зовнішніх стін будівлі;
  • перегородковий газоблок, розмір якого становить 100 на 200 на 600 міліметрів, широко використовуваний при планування квартири і зведення перегородок з газобетону.

Завдяки унікальним характеристикам, якими володіє газоблок Стоунлайт: невеликою вагою, низькою теплопровідністю, стійкість до високих температур і низькі ціни Вінниці газоблок отримав велику популярність і позитивні відгуки покупців.

Де купити газобетон Стоунлайт у Вінниці?

Купити у Вінниці газоблок з доставкою маніпулятором та клей для газоблоку можна на базі будівельних матеріалів «КУБ». Звертаємо Вашу увагу, в наших інтернет-магазині будматеріалів є можливість замовити газоблок Стоунлайт оптом. За детальною інформацією звертайтеся за вказаними контактними телефонами нагорі сторінки сайту.

Купити продукцію Стоунлайт у Вінниці - полезные статьи:

Будівельний матеріал останнього покоління - газосилікатний блок має найкращими характеристиками звуко- і теплоізоляції в порівнянні з іншими будівельними матеріалами.

Школа ремонту будбази КУБ у Вінниці покаже як правильно будувати будинок з газоблоку.

Знайшли помилку?