РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Tarkett у Вінниці

Знижка
Магнезитова плита (1200x2400x10 мм)
Хочете купити за 935.55 грн. Уточнюйте у менеджера!
Магнезитова плита, або СМЛ, - це універсальний листовий оздоблювальний матеріал, який виготовлений з таких компонентів, як Каустичний магнезит, хлорид магнію і перліт, покритих склотканиною в якості армуючого матеріалу.
Цена: 980.10 грн.
Количество:
Цвяхи (50 мм) - це найпростіший і найзатребуваніший тип кріплення, який складається зі стержня і капелюшка, виготовлених з високоміцного металу.
Цена: 35.61 грн.
Количество:
Цвяхи (60 мм) - це найпростіший і найзатребуваніший тип кріплення, який складається зі стержня і капелюшка, виготовлених з високоміцного металу.
Цена: 35.61 грн.
Количество:
Знижка
Гіпсова шпаклівка для стиків Кнауф Уніфлотт (Knauf Uniflott) (5 кг)
Хочете купити за 184.80 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф Уніфлотт (5 кг) призначена для ремонту швів і стиків гіпсокартонних конструкцій. Вона являє собою суху суміш на основі гіпсу.Відгуки на Кнауф Уніфлотт підтверджують, що вона має відмінні армуючі властивості, це дозволяє її використовувати замість армуючої сітки-серпянки.
Цена: 201.60 грн.
Количество:
Цвяхи (70 мм) - це найпростіший і найзатребуваніший тип кріплення, який складається зі стержня і капелюшка, виготовлених з високоміцного металу.
Цена: 35.35 грн.
Количество:
Сітка зварна оцинкована (0,9 * 12,5 * 25 мм) - вид металевої сітки, яка призначена для створення армуючого шару при облаштуванні теплоізоляції, стяжки підлоги, армуванні штукатурного шару, а також для виготовлення клітин або огорож для тварин.
Цена: 471.50 грн.
Количество:
Знижка
Цемент ПЦ І-500 (25 кг)
Хочете купити за 78.21 грн. Уточнюйте у менеджера!
Цемент М 500 має максимальну швидкість затвердіння і найвищу міцність серед існуючих марок цементу. Завдяки цьому він є ефективним, а тому затребуваним при проведенні аварійних і відновлювальних ремонтних робіт на об'єктах, на яких вимоги до цементних сумішей підвищені.
Цена: 84.86 грн.
Количество:
Саморіз по дереву 3,5*35 (500 шт) складається з наконечника із зовнішнім різьбленням і голівки зі шліцем, що забезпечують надійний монтаж різних елементів до дерев'яної або гипсокартонної основи.
Цена: 75.00 грн.
Количество:
Саморіз по дереву 4,2*65 мм (250 шт) складається з наконечника із зовнішнім різьбленням і голівки зі шліцем, що забезпечують надійний монтаж різних елементів до дерев'яної або гипсокартонної основи.
Цена: 434.24 грн.
Количество:
Під замовлення
Сітка зварна без покриття 0,7*12,5*12,5 (м2)
Сітка зварена (0,7 * 12,5 * 12,5 мм) - вид металевої сітки, призначеної для створення армуючого шару при облаштуванні теплоізоляції, стяжки підлоги, армування штукатурного шару, а також для виготовлення клітин або огорож для тварин.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію Tarkett у Вінниці

Виробник підлогових покриттів Tarkett - бренд, якість і доступна вартість

Під брендом Tarkett об'єднана група найпотужніших європейських компаній, що виробляють найсучасніші види підлогового покриття. Історія бренду починається в кінці ХІХ століття: в 1886 році в Швеції була заснована Tarkett АВ, яка дуже швидко набула слави виробника високоякісних підлогових покриттів. Протягом ХХ століття компанія активно розвивалася, утворюючи мережу заводів по всій Європі, в тому числі у Франції, Великобританії, Німеччини, вийшла на американський ринок.

Сьогодні виробництво Таркетт розміщено і в Україні - завод «Вінісін» з 2007 року виробляє лінолеум та інші види покриттів. Весь виробничий цикл виконується на європейському обладнанні і контролюється фахівцями, що гарантує підсумкове якість. При цьому на товари Таркетт ціна в Вінниці доступна, оскільки вони не завозяться з-за кордону.

Види підлогових покриттів Таркетт і їх особливості

В першу чергу потрібно відзначити, що всі підлогові покриття Tarkett екологічно безпечні, про що свідчать сертифікати відповідності та висновки санітарно-епідеміологічного контролю. Продукція випускається згідно з нормами ISO, більш суворого європейського стандарту, який замінив ГОСТи.

Компанія Таркетт випускає наступні види підлогових покриттів:

  • лінолеум побутової та комерційний;
  • ламінат;
  • паркет;
  • вінілові (ПВХ) покриття.

У споживачів лінолеум Tarkett відгуки заслужив найсприятливіші. Стильні колекції візерунків постійно поповнюються новинками, кожен сезон дизайнери компанії радують покупців чимось новим. Однак це не єдина перевага: і побутовий, і комерційний лінолеум Таркетт відрізняється стійкістю до стирання, а значить й довговічністю. Виробляються і гомогенні (однорідні), і гетерогенні (багатошарові) лінолеуми.

Не поступається лінолеуму ламінат Tarkett, вартість якого оптимально відповідає якості. Що стосується властивостей, які має ламінат Таркетт, характеристики цього покриття відповідають найвищим класам міцності - 32 і 33.

Окремо варто згадати про висококласні спортивні покриття Tarkett, які ідеально підійдуть для спортзалів за параметрами довговічності і пружності.

Якщо Ви хочете придбати лінолеум Таркетт (Вінниця) або іншу продукцію - телефонуйте нам! Виникли питання? Ми готові детально розповісти про товар, а також надати консультацію не тільки щодо підлогового покриття, але і супутніх робіт з вирівнювання підлоги (стяжка, наливна підлога), приклеювання і іншого.

Підлогу Таркетт тепер можна купити у Вінниці недорого - краща ціна від будбази "КУБ"

Щоб продукцію компанії Tarkett купити недорого, звертайтеся на базу будматеріалів "КУБ". Саме тут Ви можете лінолеум та інші товари виробництва Tarkett замовити за вигідною ціною, оскільки поставка товарів здійснюється безпосередньо від заводу-виробника на гуртівні, минаючи ланцюжок посередників. Зробити замовлення на базі-гуртівні "КУБ" можна через інтернет або зателефонувавши за будь-яким контактним номером, вказаним на даній сторінці.

Якщо Ви плануєте масштабний ремонт, візьміть до уваги, що всі товари від бренду Таркетт оптом коштують значно дешевше. Як для оптових, так і для пересічних роздрібних покупців ми проводимо акції, рекламні розпродажі, впроваджуємо програми лояльності.

Ви можете самостійно забрати зі складу своє замовлення; також передбачена для товарів марки Таркетт доставка - покриття для підлоги та інші супутні товари для будівництва і ремонту оперативно доставляються по Вінниці і області.

Знайшли помилку?