РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Кріплення для профілю купити у Вінниці

Основні характеристики:Довжина - 125 мм.Ширина - 60 мм.Товщина - 0,6 мм.Несуча спроможність - 30 кг.Прямий П-подібний підвіс застосовується для кріплення CD-профілів до несучої основи приміщення. Прямий підвіс ( нар .
Ціна: 2.26 грн.
Кількість:
Основні характеристики:Довжина - 125 мм.Ширина - 60 мм.Товщина - 0,8 мм.Несуча спроможність - 40 кг.Прямий П-подібний підвіс застосовується для кріплення CD-профілів до несучої основи приміщення. Прямий підвіс ( нар .
Ціна: 3.33 грн.
Кількість:
Основні характеристики:Довжина - 125 мм.Ширина - 60 мм.Товщина - 1 мм.Несуча спроможність - 40 кг.Прямий П-подібний підвіс застосовується для кріплення CD-профілів до несучої основи приміщення. Прямий підвіс ( нар .
Ціна: 3.94 грн.
Кількість:
Основні характеристики:Довжина - 60 ммШирина - 60 ммТовщина - 0,8 ммМатеріал - оцинкована стальТип - хрестоподібний, однорівневий.Універсальне з'єднання КРАБ застосовується для кріплення несучих відрізків СD-профілю до основних профілів в підвісній стелі.
Ціна: 4.56 грн.
Кількість:
Основні характеристики:Товщина: 0,8 мм.Матеріал: оцинкована сталь.Тип: поворотний.Анкерний підвіс використовується в якості підвісного елемента для CD-профілів при монтажі каркасів підвісних стель.
Ціна: 17.80 грн.
Кількість:
Пружинний підвіс призначений для закріплення гіпсокартонних плит. Він використовується при монтуванні металевого каркаса дворівневої стелі як з'єднуючий елемент - скріплює несучі та напрямні профілі між собою з метою вирівнювання каркаса по площині.
Ціна: 3.29 грн.
Кількість:
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому підвіс спиця-гачок (250 мм), спільно зі спицею-петлею і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна: 1.34 грн.
Кількість:
Підвісна стеля - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому підвіс спиця-петля (250 мм), спільно зі спицею-гачком і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна: 1.34 грн.
Кількість:
Де використовують підвіс спиця-петля і в чому його значення? Підвісна стеля - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому підвіс спиця-петля (500 мм), спільно зі спицею-гачком і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна: 1.34 грн.
Кількість:
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно заховати різні комунікації, при цьому підвіс спиця-петля (1000 мм), спільно зі спицею-гачком і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна: 2.40 грн.
Кількість:
Самоклеюча стрічка Дихтунг (Izolon) використовується з метою забезпечення додаткової звуко-, волого-і теплоізоляції, застосовується при здійсненні внутрішніх ремонтних робіт.
Ціна: 145.44 грн.
Кількість:
Дихтунг (Діхтунгсбанд) - стрічка, що самоклеїться, яку використовують з метою забезпечення додаткової звукоізоляції в металевих каркасах під гіпсокартон.
Ціна: 229.07 грн.
Кількість:
Під замовлення
Підвіс спиця-гачок 125
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому підвіс спиця-гачок (125 мм), спільно зі спицею-петлею і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Підвіс спиця-гачок 500
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, а підвіс спиця-гачок (500 мм), спільно зі спицею-петлею і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Підвіс спиця-гачок 1000
Відгуки на підвіс спиця-гачок 1000 мм свідчать про виняткову значущість цієї деталі при монтажі каркаса підвісної стелі (армстронг, під гіпсокартон), що дозволяє за рахунок довжини значно (до 1 м) змінити рівень висоти монтуємої стелі щодо перекриття.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Підвес спиця-петля 125
Підвісна стеля - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому підвіс спиця-петля (125 мм), спільно зі спицею-гачком і пружинним підвісом, є тягової основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Кріплення для профілю купити у Вінниці

Гіпсокартон є будівельним, багатофункціональним матеріалом, який користується великим попитом у будівельників. Він використовується при спорудженні різних конструкцій, арок, перегородок, обшивок стін і стель. Для зведення всіх цих конструкцій необхідні: гіпсокартонові листи, які підходять для конструкцій профілі, а також кріпильні деталі для профілів. І наш інтернет-магазин будівельних матеріалів «КУБ» пропонує ознайомиться з видами кріплень для профілю і асортиментом нашого магазину.

Види кріплень для профілю

З'єднувальний - для CD профілю. Використовується для кріплення профілів, на різних рівнях, які спрямовані один до одного під кутом 90 градусів. Для даного виду кріплення необхідно два саморіза.

З'єднувачі однорівневі - для CD профілю. Будівельники називають такий кріплення «крабом». Дані з'єднувачі кріплять два профілі, які спрямовані один до одного перпендикулярно і знаходяться на одному рівні. Для цих кріплень саморізи можуть не знадобиться, якщо йдеться про навантаження до 20 кілограм. Кріплення в цьому випадку замикаються. Якщо навантаження перевищена, необхідно придбати додатково саморізи.

Прямий підвіс - для CD профілю. Даний кріплення призначений для підвісних стель, згинається буквою «П» і кріпиться саморізами. Розмір стандартного прямого підвісу - 12,5 сантиметрів. Навантаження до 40 кілограм.

Анкерний підвіс. Будівельники ще його називають підвісом з тягою. Застосовується для кріплення стельових профілів. Цей кріплення необхідний якщо довжини прямого підвісу недостатньо. Навантаження до 25 кілограм.

Подовжувач (що продовжує з'єднувач) - для CD профілю. Необхідний для подовження CD профілю. Кріпитися за допомогою саморізів.

Кутовий з'єднувач - для CD профілю. Використовується для стельових профілів. Поєднує профілі, які знаходяться на одному рівні. Кріпиться саморізами TN 25.

Пружина-метелик - регулює довжину підвісної стелі.

Спиця-петля, спиця-гачок - використовуються для монтажу підвісних стель і стель з гіпсокартону.

Всі види кріплень для профілів можна замовити на базі будівельних матеріалів «КУБ» у Вінниці

Ви робите ремонт, працюєте з гіпсокартоном? Пропонуємо вам великий вибір доступних за ціною кріплень для профілів. Наш інтернет-магазин співпрацює безпосередньо з заводами-виробниками, що дає можливість поставляти Вам якісні будівельні матеріали. Зателефонуйте нашим фахівцям, і вони дадуть Вам всю необхідну інформацію, допоможуть визначитися з вибором і оформити замовлення. Придбати кріплення для профілів і інші будівельні матеріали Ви можете на сайті або за телефонами, вказаними нижче.

 

Знайшли помилку?