РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію UDK у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію UDK у Вінниці

Компанія UDK, як головний виробник газобетону в Україні

Перший газоблок фірма ЮДК випустила ще в 2009 році, а через рік виробництво запрацювало на повну потужність. Як основне обладнання компанія використовує механізми, належачі фірмі Masa AG, яка також популярна в Швеції, Німеччині та інших розвинених країнах Європи. Завдяки високоточному порізанню газобетонні блоки торгової марки UDK мають точні розміри і забезпечують економію будівельних сумішей.

Газобетонні блоки, середня щільність яких D400 і D500 і клас міцності B2,0 і B2,5 - це конструкційний і теплоізоляційний продукт. Стіни, побудовані з газоблоку ЮДК, не вимагають додаткової звуко- і теплоізоляції. На всю продукцію ЮДК є сертифікати якості, завдяки чому більшість забудовників зосереджуються на газобетони саме цієї марки. Вартість газоблоку УДК в порівнянні з іншими кладочними матеріалами трохи вище.

Часто клієнти плутають газоблок і піноблок, звертаємо увагу, що піноблок у Вінниці виготовляється виключно дрібними виробниками в кустарних умовах, без жорсткого дотримання технологій. В результаті пінобетон має суттєві відхилення в геометрії і теплоізоляції. Але ціна на піноблок у Вінниці на порядок нижче порівнянно з газоблоками. Даний матеріал підійде більше для побудови господарських споруд.

Головні характеристики газоблоку УДК, ціна і якість

Сировиною для виготовлення блоків газобетону виступає пісок з кварцу (мелений), вапно (негашене), портландцемент і вода. Також до складу додається камінь з гіпсу і газоутворювач з алюмінію, щоб сформувати пористу структуру вироба. Спочатку блоки з газобетону формують масивом у величезній формі. Після чого використовуються спеціальні машини з дротяними струнами, для розрізання масиву на блоки менших розмірів. Таким чином, вироби виходять точних розмірів, мінімальне відхилення яких дорівнює 1,5 мм. Висока точність газоблоків ЮДК надає можливість робити кладку за допомогою тонких шарів клейових сумішей.

Структура газоблоку UDK дозволяє формувати кладку будь-якої складності. Поверхня стін, побудованих з цього матеріалу, відмінно піддається обштукатурюванню і облицюванню керамічною плиткою, гіпсокартоном та іншими матеріалами. Будинок з газоблоків характеризується високою теплоізоляцією і здатний забезпечити значну економію коштів на енергоресурсах.

Газоблоки ЮДК, розміри яких бувають 100 на 200 на 600 мм (перегородковий) і 200 на 300 на 600 мм (стіновий), відрізняються стійкістю до високих і низьких температур і витримують не менше 35 циклів сильного морозу. Газоблок, ціна за штуку якого буде трохи дорожче ніж купувати блоки УДК в палеті.

Де недорого купити газоблок UDK у Вінниці?

Купити за оптовою ціною газобетон ЮДК і клей для нього можна на базі будівельних матеріалів КУБ. Ціна на UDK, яку пропонує КУБ, є найнижчою в місті. Також в нашому магазині час від часу проводяться різні акції на будівельні матеріали і діють додаткові знижки на оптові партії продукції ЮДК. Ознайомитися з детальними характеристиками і відгуками покупців про продукцію UDK ви можете на сайті інтернет-магазину КУБ. Наші покупці мають можливість замовити доставку маніпулятором кладок матеріалів торгової марки ЮДК на потрібний об'єкт в межах Вінницької області.

Купити продукцію UDK у Вінниці - полезные статьи:

Будівельний матеріал останнього покоління - газосилікатний блок має найкращими характеристиками звуко- і теплоізоляції в порівнянні з іншими будівельними матеріалами.

Школа ремонту будбази КУБ у Вінниці покаже як правильно будувати будинок з газоблоку.

Знайшли помилку?