РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Пінопластова крихта купити у Вінниці

Пінопластова крихта (0,2 м3)Купити Пінопластова крихта (0,2 м3) у Вінниці Ви завжди можете на Базі будівельних матеріалів і інструментів "КУБ".
Ціна: 213.31 грн.
Кількість:
Пінопластова крихта купити у Вінниці

Пінопластова крихта – це гранули пінопласту, що отримують після його подрібнення, цей матеріал є ідеальним утеплювачем, оскільки абсолютно безпечний та ефективний. Щоб купити пінопластову крихту у Вінниці достатньо звернутися на склад будівельних матеріалів «КУБ». Ми можемо запропонувати Вам пінопласт дроблений та пінопластову крихту різного об’єму у кількості, яка повністю задовольнить потреби Вашого проекту.

На сайті складу будматеріалів та інструментів «КУБ» представлені саме пінопластова первинна крихта та пінопласт подрібнений від виробника, ці матеріали схожі, проте мають суттєві відмінності. Перший варіант більш дорогий, оскільки його отримують з оригінальних полістиролових гранул, які згодом могли бути використані для виготовлення формованого пінопласту. Другий варіант створюють, подрібнюючи шматки пінопласту, що залишилися після роботи з листами. Але варто сказати, що обидва варіанти мають спільні характеристики та властивості, тому здатні виконувати ідентичні функції.

Переваги та ціни пінопластової крихти

Якісна пінопластова крихта має низку суттєвих переваг перед аналогами, що також використовуються для утеплення. Причиною тому лишаються унікальні характеристики, що тримають продаж пінопластової крихти на стабільно високому рівні. До них належать:

 • Екологічність та нетоксичність. Надзвичайно цінна характеристика, яка набуває своєї максимальної актуальності, коли утеплювач потрібен у житлових приміщеннях. Більш того, купити пінопластову крихту можна й тоді, коли ви дбаєте про навколишнє середовище, адже вона абсолютно безпечна для нього.
 • Гарні ізоляційні властивості. Мова йде не тільки про теплоізоляцію, й про захист від шумів та надмірної вологи.
 • Вогнетривкість. Власне, пінопластова крихта, як і сам пінопласт, не горить, а також з легкістю витримує високі температури та їх перепад.
 • Вологостійкість. Завдяки особливостям хімічного складу гранули не гниють.
 • Вартість. Ціна пінопластових гранул лишається досить низькою.
 • Експлуатація. Пінопластова крихта не втрачає своїх властивостей протягом 50 років.

Це той набір універсальних характеристик, що прогнозовано підтримує високу цікавість спеціалістів до пінопласту дробленого у Вінниці. Більш того, завдяки пружній структурі та здатності тримати форму, крихти є оптимальними для створення амортизаційних підстилок, що дуже важливо у процесі будівництва, особливо з урахуванням малої ваги матеріалу. Низька вартість пінопластової крихти дозволяє суттєво зекономити на виконанні будівничого проекту.

Де використовують подрібнений пінопласт?

Як свідчать відгуки про пінопластову крихту, цей універсальний матеріал має напрочуд широку область застосування. Варто наголосити на таких сферах використання:

 1. Пінопласт у гранулах для виробництва полістиролбетону – одного видів легких бетонів.
 2. Найчастіше спеціалісти приймають рішення замовити пінопласт дробелний для використання у якості утеплювача для даху, стін. Завдяки цьому можна зменшити витрати на опалення та електроенергію при кондиціонуванні на 50%.
 3. У будівництві для створення армуючого шару.
 4. Для теплоізоляції траншейних труб.
 5. В процесі виготовлення цементно-піщаної стяжки.
 6. Для заповнення повітряних прошарків між стінами.

Можливість купити недорого пінопластову крихту на будбазі «КУБ» виглядає ще більш привабливою, якщо врахувати, що цей матеріал у сукупності з іншими, можна використовувати на заміну керамзиту. А якщо доводиться працювати з приміщеннями, що мають багато важкодоступних місць, то кращого утеплювача взагалі не знайти.

Де і як вигідно купити подрібнений пінопласт у Вінниці?

Наші спеціалісти слідкують за тим, щоб усі будівельні матеріали зберігались належним чином. Варто враховувати, що пінопластові гранули можуть зберігатися необмежений час, а значить, абсолютно реально зробити оптову закупку на складі «КУБ», ще й отримати за це суттєву знижку, точний розмір якої повідомить менеджер. Замовивши цей тип утеплювача та інші матеріал чи інструменти, Ви можете забрати їх прямо з бази. Або оформити доставку пінопластової крихти по Вінниці та за її межі у область, наприклад, у такі міста – Немирів, Ільїнці, Бершадь, Жмеринка та інші.

Знайшли помилку?