РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Пінопласт М-15 Вінниця

Виробники:

Модель пінопласту

Товщіна листа:

Під замовлення
Пінопласт М-15 0,5х1м (30 мм)
Пінопласт 15 щільність (30 мм) - це тепло- звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Пінопласт М-15 Вінниця

Щільність М-15 – це особлива марка пінопласту, яка вказує на те, що вага одного кубічного метра цього матеріалу не переважає 15 кг. Варто підкреслити, що фактичні показники можуть відрізнятися у різних виробників, проте склад будівельних матеріалів «КУБ» з відповідальністю перевіряє товар на реалізацію і пропонує купити кращий пінопласт щільність 15 щільності від виробника. Прийняти рішення замовити пінопласт М-15, запропонований нами, – значить, зробити ставку на якість.

Провідні характеристики та ціна пінопласту М-15

Продаж пінопласту М-15 завжди актуальний, оскільки цей матеріал широко використовується у будівництві. Проте важливо знати риси, які має пінопласт цього типу, та як вони впливають на ті чи інші будівничі процеси. Адже від цього залежить і ціна пінопласту М-15. До речі, цей тип матеріалу біологічно повністю безпечний, здатен витримувати вплив шкідливих мікроорганізмів, стійкий до впливу вологи та має властивість тривалий час зберігати експлуатаційні характеристики.

Зовні матеріал виглядає, як спінений термопласт білого кольору, в основі якого лежать гранули певного формату. Закономірно, що вартість пінопласту щільністю М-15 буде найнижчої серед інших видів пінопласту з більшою щільністю. Стосовно інших характеристик, то про якість листів свідчить і точність їх нарізання. Це можна перевірити безпосередньо в процесі купівлі, варто прослідкувати, щоб наявні відхилення були мінімальними та складали не більше 7,5 мм від розміру, а від товщини – не більше 2 мм.

Де можна використовувати пінопласт М-15?

Перш ніж купити пінопласт М-15, варто визначитися, для яких саме потреб Вам потрібен цей матеріал, адже не всі функції йому під силу, і інколи краще обрати більш щільний пінопласт у каталозі будбази «КУБ». якщо перед тим, як придбати пінопласт 15 щільності у Вінниці, неодмінно зверніться до наших консультантів, які допоможуть визначитися з вибором та порекомендують оптимальну кількість матеріалу.

Відгуки на пінопласт М-15 свідчать, що це оптимальний варіант для:

  • Утеплення всередині приміщень (підлога, стеля, стіни, а також теплоізоляція дверей).
  • Для конструкцій, що не підлягають впливові зовнішнього середовища та механічним навантаженням.
  • Звукоізоляції між кімнатами.
  • Утеплення тимчасових споруд.

Не рекомендується купити пінопласт М-15 у Вінниці для утеплення фасадів, для цього є більш прийнятні матеріали. Все ж якісний пінопласт 15 щільності стане оптимальним для роботи з внутрішньою частиною приміщень, головне дотримуватись технології монтування.

Бажаєте купити пінопласт 15 щільності у Вінниці? Ви знайдете його на складі «КУБ»!

Щоб купити недорого пінопласт М-15 та клей для нього, не треба збивати ноги в пошуках кращого варіанту з підходящим співвідношенням ціна-якість. Використайте можливості, які Вам надає будбаза «КУБ». У нас Ви зможете придбати потрібну кількість матеріалу за прийнятною ціною, оскільки ми працюємо без посередників. За умови оптового замовлення на Вас чекає суттєва знижка.

Також не варто хвилюватись, якщо Ви не можете забрати замовлення самостійно, бо ми з легкістю оформимо доставку пінопласту М-15 по Вінниці та області, зокрема у Тульчин, Липовець, Козятин, Немирів та ін.

Щільність М-15 ціна у м. Вінниця - каталог із 1 товарів

Щільність М-15ЦінаНаявність:
Пінопласт М-15 0,5х1м (30 мм) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?