РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Baugips у Вінниці

Знижка
Клей для пінопласту Церезіт Термо Універсал (Ceresit Thermo Universal) (армування) (25 кг)
Хочете купити за 160.83 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для пінопласту Церезіт Термо Універсал – це штукатурно-клейова суміш для пінополістиролу, мінеральної вати і створення шару армування.
Цена: 174.49 грн.
Количество:
Знижка
Гіпсокартон стельовий Baugips (Баугипс) Беларусь (2,5 м)
Хочете купити за 92.57 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стельовий гіпсокартон "Баугіпс" - це листовий обробний матеріал, який широко використовується при обробки стелі і настінних ніш.
Цена: 95.32 грн.
Количество:
Знижка
Гіпсокартон стіновий Baugips (Баугипс) Беларусь (2,5 м)
Хочете купити за 98.72 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стіновий гіпсокартон "Баугіпс" - це листовий обробний матеріал, який застосовується для обшивки стін, монтажу перегородок, дверних прорізів, віконних відкосів.
Цена: 102.63 грн.
Количество:
Під замовлення
Шпаклівка гіпсова Баугіпс (Baugips) Флет (25 кг)
Шпаклівка гіпсова Баугіпс Флет – це суміш, яка виготовляється з гіпсового в'яжучого та модифікаторів, а також спеціальних мінеральних добавок. Використовується при вирівнюванні поверхні стін або стель.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію Baugips у Вінниці

Білоруський гіпсокартон Баугіпс за українськими цінами

Компанія BAU-GIPS на ринку матеріалів для будівництва з'явилася в 1998 році. Основна спеціалізація - виробництво гіпсокартонних листів і будівельних сумішей на основі гіпсу. Концентрація науко-технічних рішень і виробничих потужностей на виробництва конкретно гіпсової продукції, дозволило вийти компанії Баугіпс в лідери ринку Білорусії, а також вивести продукцію на будівельний ринок України, зокрема поставки гіпсокартону у Вінниця. 

Особливості монтажу і технічні характеристики гіпсокартону

У Вінниці гіпсокартон (стіновий та стельовий) білоруського виробника відносяться до оздоблювального матеріалу, який, за своїми властивостями застосовується для монтажу виключно всередині приміщень. Завдяки застосуванню білоруського гіпсокартону, ціна на який порівняно нижче аналогічних виробників, будівельник зможе змонтувати багаторівневу стелю, гіпсокартонну перегородку або криволінійні конструкції і ніші, що дозволить створити унікальний і комфортний дизайн Вашого приміщення.

Крім цього, за рахунок виключення мокрих процесів при монтажу гіпсокартону, можливо істотно прискорити оздоблювальні роботи. Виробник гіпсокартону Baugips має всі необхідні сертифікати відповідності якості європейським і українським стандартам.

Для випуску гіпсокартонних листів використовується високотехнологічне обладнання конвеєрного типу європейських країн, що знижує собівартість гіпсокартону, і, як наслідок, дозволить клієнтам купити недорого гіпсокартон у Вінниці. Крім цього, компанія Баугіпс модифікувала технічні вузли і саму технологію виробництва гіпсокартонних плит, що дозволило відповідати встановленим в Європі стандартам.

Де купити гіпсокартон Baugips у Вінниці?

Купити гіпсокартон оптом, Ви завжди зможете звернувшись до фахівців нашої будбази у Вінниці. Інтернет магазин будівельних матеріалів та інструментів КУБ реалізує якісні оздоблювальні матеріали світових виробників за доступною ціною кожному клієнту. Упевнитися в якості матеріалів виробника Баугіпс Ви легко можете, прочитавши відгуки про гіпсокартон на сторінці товару. Замовити гіпсокартонні листи з доставкою можна двома способами, звернувшись до нас за номерами на сайті або оформивши замовлення онлайн через корзину.

Знайшли помилку?