РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Dufa у Вінниці

Клей ПВА (1 л) використовують для склеювання різних матеріалів з широким спектром властивостей. Він цілком підійде для паперу, картону, фарфору, шкіри, тканин і навіть скла.
Цена: 47.32 грн.
Количество:
Знижка
Фарба акрилова фасадна Дюфа D690 (Dufa D690) (10 л)
Хочете купити за 644.85 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фасадна фарба "Дюфа" D 690 (10 л) застосовується для зовнішніх робіт, але її також можна використовувати і для фарбування усередині приміщень. Вона має акрилову основу, а поверхня, створена після її нанесення завдяки високій щільності фарби, має високу волого- і зносостійкість.
Цена: 680.03 грн.
Количество:
Dufa Tiefgrund D14 (1 л) - це грунт-концентрат, який використовують для пропитування та зміцнення таких основ, як гіпсокартон, легкий бетон, ДСП, шпалери, гіпс, цемент тощо при проведенні зовнішніх і внутрішніх робіт.
Цена: 76.27 грн.
Количество:
Dufa Tiefgrund D14 (2 л) - це грунт-концентрат, який використовують для пропитки та зміцнення таких поверхонь, як гіпсокартон, легкий бетон, ДСП, шпалери, гіпс, цемент та інше при проведенні зовнішніх і внутрішніх робіт.
Цена: 125.76 грн.
Количество:
Купити продукцію Dufa у Вінниці

Історія виникнення бренду Дюфа.

Перше надходження продукції Дюфа на ринок будівельних матеріалів було в далекому 1955 році. Це була шпаклювальна суміш виробництво, яке було налагоджено в 1947 році німецькою фірмою «Meffert AG Farbwerke». Через кілька років, а точніше в 1962 році, був запущений новий завод в місті Бад Кройц, він почав випускати емульсійний продукт у вигляді фарб. Згодом налагодили випуск алкідних фарб і емалевих, після цього виготовлення лаків і фарб стало головним напрямком для виробника бренду Дюфа.

Завдяки високим стандартам якості завод-виробник фарби Дюфа отримав численні позитивні відгуки від споживачів з усього світу. В Азії та Європі з 1991 року були відкриті ще 14 заводів, які випускають фарбу під брендом Dufa, в їх числі російські і українські підприємства.

Фарби Dufa - якість і безпека за доступною ціною

Фарби компанії-виробника Дюфа безпечні для здоров'я і навколишнього середовища, лакофарбові продукти виготовляються без розчинників, про що інформує зображення на упаковці LF або ELF. Крім цього, ціла лінія емалей Дюфа і лаків на водній основі отримала знак "Блакитний ангел", він видається спеціальним відомством, що охороняє екологію. А в 2012 році компанія Дюфа розробила і розпочала виготовлення унікального продукту, який не шкодить людям що страждають на алергію, це вдалося завдяки відмові від застосування шкідливих пластифікаторів і консервантів. Купити фарби Дюфа завжди можна на базі будматеріалів «КУБ».

У Вінниці фарби Дюфа додатково представлені під брендом Тотус, продукція якого так само виготовлюється на одному заводі з брендом Дюфа. Ціна на фарбу Дюфа у Вінниці формується виходячи з довжини ланцюжка виробник-споживач. Завдяки роботі безпосередньо з заводом-виробником, база будівельних матеріалів КУБ дозволяє купити фарбу Dufa недорого.

Фарби, їх різновиди та область застосування:

  • Фарба для фасадів Totus Extra Fassade пропонується в посудинах від 1 до 10 літрів. Використовується для внутрішнього і зовнішнього фарбування на будь-яку основу, має насичений матовий відтінок, забарвлюєтся в будь-які кольори і відтінки, наноситься поверх штукатурки.
  • Латексна фарба для фасадів Totus Latex Fassadenfarbe реалізується в посудинах 1, 2, 5 і 10 літрів. Застосовується для внутрішнього і зовнішнього фарбування на будь-яку поверхню, характеризується більш високою стійкістю до вигоряння і вимивання.
  • Інтер'єрна фарба, дисперсійна Totus Eko Farbe пропонується в посудинах від 1 до 10 літрів, використовується для фарбування всередині приміщення. Володіє суконно-матовою поверхнею і витримує вологе прибирання.
  • Інтер'єрна фарба Totus Inter Farde реалізується в відрах від 1 до 10 літрів. Використовується для фарбування внутрішніх поверхонь, характеризується стійкістю до стираності і вологи.
  • Інтер'єрна фарба Totus Matt Latex пропонується в ємностях 1 л, 2 л, 5 л і 10 л. Забарвлюється в будь-які кольори вручну або за допомогою колірувальних машин. Застосовується для внутрішнього фарбування поверхонь, не боїться вологого прибирання.

Де купити фарбу для фасаду та інтер'єру у Вінниці?

Купити оптом і недорого в роздріб фарбу Дюфа можна на Базі будівельних матеріалів «КУБ», крім цього, у покупця є можливість замовити доставку фарби на будівельний об'єкт. Ознайомитися з детальними характеристиками і відгуками реальних покупців про емаль, алкідні і водоемульсійні фарбах ви можете на сторінках товару, або зателефонувавши на контактні номери консультантів.

Знайшли помилку?