РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Sniezka у Вінниці

Шпаклівка фінішна Снєжка Акрил-путц ФС20  – готова для використання сніжно-біла шпаклювальна гладь призначена для підготовки ідеально гладких стін і стель усередині приміщень перед фарбуванням чи клеєнням шпалер, а також для монтажу алюмінієвих кутників і розшивки гіпсокартонних плит із використанням армувальної стрічки.
Цена: 334.35 грн.
Количество:
Шпаклівка фінішна Снєжка Акрил-путц ФС20  – це готова для використання сніжно-біла шпаклювальна суміш, призначена для підготовки ідеально гладких стін і стель усередині приміщень, а також для монтажу алюмінієвих кутиків і розшивки гіпсокартонних плит із використанням армувальної стрічки.
Цена: 512.49 грн.
Количество:
Шпаклівка фінішна Снєжка Акрил-путц ФС20 – це готова до застосування суміш, призначена для вирівнювання бетонних стін та стель, цементно-піщаних, дерев’яних та гіпсових поверхонь, а також для декоративної шпаклівки гіпсокартонних плит всередині приміщень.
Цена: 118.26 грн.
Количество:
Шпаклівка фінішна Снєжка Акрил-путц ФС20 – це готова до застосування суміш, призначена для вирівнювання бетонних стін та стель, цементно-піщаних, дерев’яних та гіпсових поверхонь, а також для декоративної шпаклівки гіпсокартонних плит всередині приміщень.
Цена: 167.61 грн.
Количество:
Знижка
Фарба інтер'єрна Снєжка Ультра-бель (Sniezka Ultra Biel) (10 л)
Хочете купити за 283.55 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба інтер'єрна Снєжка Ультра-бель – це лакофарбовий матеріал, призначений для декоративного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, вапняних, гіпсових розчинів, гіпсокартонних плит, дерев'яних матеріалів всередині приміщень.
Цена: 299.01 грн.
Количество:
Фарба інтер'єрна Снєжка Ультра-бель – це лакофарбовий матеріал, призначений для декоративно-захисного фарбування стель та стін з цементних, цементно-вапняних розчинів, гіпсових та гіпсокартонних плит, які не підпадають під інтенсивне стирання, всередині житлових приміщень.
Цена: 113.40 грн.
Количество:
Фарба інтер'єрна Снєжка Ультра-бель – це водоемульсійна фарба, призначена для декоративного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, вапняних, гіпсових розчинів, гіпсокартонних плит, дерев'яних матеріалів всередині приміщень.
Цена: 170.44 грн.
Количество:
Фарба інтер'єрна Снєжка Еко – це гіпоалергенна матова акрилова фарба для стін та стель. Ми пропонуємо купити недорого фарбу інтер'єрну Sniezka EKO (1 л) на базі будівельних матеріалів КУБ у Вінниці.
Цена: 60.48 грн.
Количество:
Знижка
Фарба інтер'єрна Снєжка Еко (Sniezka EKO) Сніжно-біла (10 л)
Хочете купити за 365.92 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба інтер'єрна Снєжка Еко – це гіпоалергенна матова акрилова фарба для стін та стель. Ви можете купити недорого фарбу інтер'єрну Sniezka EKO (10 л) на базі будівельних матеріалів КУБ у Вінниці.
Цена: 385.87 грн.
Количество:
Фарба інтер'єрна Снєжка Еко – це гіпоалергенна матова акрилова фарба для стін та стель. Ви можете купити недорого фарбу інтер'єрну Sniezka EKO (15 л) в гуртівні КУБ у Вінниці.
Цена: 530.17 грн.
Количество:
Фарба інтер'єрна Снєжка Еко – це суспензія пігментів і наповнювачів у водній дисперсії акрилової смоли з додаванням допоміжних засобів. Ви можете купити недорого фарбу інтер'єрну Sniezka EKO Сніжно-білу (3 л) в гуртівні КУБ у Вінниці.
Цена: 142.13 грн.
Количество:
Фарба інтер'єрна Снєжка Еко – це суспензія пігментів і наповнювачів у водній дисперсії акрилової смоли з додаванням допоміжних засобів. Ви можете купити недорого фарбу інтер'єрну Sniezka EKO Сніжно-білу (5 л) в гуртівні КУБ у Вінниці.
Цена: 216.70 грн.
Количество:
Фарба інтер'єрна Снєжка Ультра-бель – це водоемульсійна фарба, призначена для декоративно-захисного фарбування стель та стін з цементних, цементно-вапняних розчинів, гіпсових та гіпсокартонних плит, які не підпадають під інтенсивне стирання, всередині житлових приміщень.
Цена: 49.24 грн.
Количество:
Знижка
Грунтівка Церезіт СТ-17 (Ceresit CT-17) глибокого проникнення (2 л)
Хочете купити за 74.84 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Церезіт СТ-17 – це спеціальна речовини, призначена для укріплення та просочування основ під оздоблювальні, гідроізоляційні, теплоізоляційні та інші покриття. Ви можете купити грунтівку CERESIT CT-17 глибокого проникнення на базі будівельних матеріалів КУБ.
Цена: 88.45 грн.
Количество:
Під замовлення
Гіпсокартон Кнауф Діамант (Knauf Diamant) 12,5*1200*2500 мм
Гіпсокартон Кнауф Діамант  – це тверді гіпсокартонні плити типу ГКПВО (гіпсокартонна плита волого і вогнестійка), які складаються зі спеціального обробленого гіпсового сердечника в оболонці з високоякісного картону.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію Sniezka у Вінниці

Sniezka - польська компанія, яка спеціалізується на виробництві лакофарбових матеріалів і будівельних сумішей: інтер'єрні та фасадні фарби, лаки, шпаклівки, грунтівки, розчинники і протигрибкові засоби.

Вперше на українському ринку з'явившись в 1990 році, якість продукції швидко завоювало високу довіру українського споживача, а збільшення попиту зумовило відкриття в 1999 році власного виробництва на базі FFiL Sniezka SA в Україні - ТзОВ "Снєжка-Україна". Потім, нарощуючи щорічно темпи виробництва, компанія стала лідером в своїй галузі і утримує першість протягом більше 3 років.

Відгуки про компанію Sniezka, характеристика продукції, що випускається

Фарба Sniezka - це європейська якість за українською ціною. Продукція даної торгової марки користується широкою популярністю і довірою як європейського, так і українського споживача. Завдяки добре налагодженій дистриб'юторській системі, продукцію даної компанії можна придбати по всій території України.

Одним з пріоритетних напрямків розвитку Sniezka є охорона навколишнього середовища та запобігання забрудненню, тому продукція, що випускається є екологічно чистою, не токсичною, а тому і безпечною для здоров'я людини, не викликає алергічної реакції. На підтвердження цього продукція сертифікована за системою якості ISO 9001 і системі оцінки впливу виробництва на навколишнє середовище ISO 14001. Дуже важливо, що продукція компанії одна з небагатьох в Україні, яка має екологічне маркування відповідно до критеріїв Євросоюзу.

Нагороди компанії:

2008 - компанія була відзначена серед кращих українських виробників «Лідер промисловості та виробництва-2007».

2006-2008 і 2010 рр. - Переможець міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року» в номінації «Виробник лакофарбової продукції».

2010 року - переможець в номінації «Кращий роботодавець року у Вінницькій області».

Купити недорого інтер'єрну і фасадну фарби Снєжка у Вінниці на будбазі КУБ

Компанія Sniezka працює на базі новітнього обладнання, постійно впроваджуючи сучасні технології, з метою поліпшення якості виробленої продукції та здешевлення ціни на лакофарбові матеріали в Україні. 

Фарба може знадобитися на різних етапах робіт: при оздобленні інтерьеру після вирівнювання стін відповідним гіпсокартоном або в якості останнього слою на декоративному фасаді.

Замовити продукцію торгової марки Снєжка з доставкою можна на базі будматеріалів «КУБ». Ми здійснюємо продажу оптом і в роздріб, при цьому ціна на інтер'єрну і фасадну фарби Снєжка залежить від обсягів вашого замовлення, залишаючись невисокою для наших клієнтів.

Для ухвалення рішення про покупку, можете ознайомитися з відгуками про продукцію Sniezka на сайті, або звернутися за консультацією до наших фахівців в чаті сайту. Також на нашому сайті діє сервіс замовного дзвінка.

Купити недорого фасадну і інтер'єрну фарби Снєжка зараз за доступною ціною!

Знайшли помилку?