РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Титан у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Титан у Вінниці

Будівельна хімія торгової марки Титан (Вінниця)

Торгова марка Титан є частиною корпорації Selena Group, яка належить до глобальних виробників будівельної хімії. До складу цієї торгової групи входить 30 дочірніх фірм і підприємств, які виробляють піни з поліуретану, систем для ізоляції і гідроізоляційних матеріалів.

Корпорація Selena Group заснована в 1992 році в Польщі, і відома в будівельній сфері як лідируюча фірма з виробництва сучасних матеріалів та будівельної хімії. На сьогоднішній день Selena Group виступає однією з трьох компаній, дистриб'юторська мережа яких числиться в Європі, Азії та Америці. У Польщі, де розташована основна філія компанії, діє дослідницька лабораторія, що дозволяє систематично розширювати асортимент продукції.

Товар ТМ Титан у Вінниці випущений з метою задоволення запитів споживачів з огляду на їхні потреби і тенденцію розвитку ринку будматеріалів. Продукція цієї марки відноситься до категорії високоякісних товарів, що підтверджують відгуки покупців про Титан і сертифікати якості міжнародного рівня.

Засоби для захисту дерев'яних виробів Титан і особливості їх застосування

Засоби для захисту дерев'яних покриттів і матеріалів з дерева Титан виконують цілий ряд функцій і не мають аналогів на будівельному ринку. Вони абсолютно безпечні і застосовуються для зовнішніх і внутрішніх робіт з урахуванням впливу атмосферних умов. Деревозахисні матеріали Титан Вінниця забезпечують деревині відмінний захист від грибків і цвілі ​​і застосовуються для дерев'яних поверхонь всіх типів. Хімічні властивості кошти Титан надійно захищають дерево від різних комах.

Ще одним представником ТМ Титан є монтажна клей-піна. Це водостійка речовина, здатня витримувати критичні температури, яка застосовується для герметизації та ізоляції поверхонь. Клей-піна у Вінниці широко використовується в ролі побутового засобу і незамінна в професійному будівництві. Також клей-піна Титан дозволяє з'єднувати будівельні матеріали між собою і з бетонними, гіпсовими і штукатурними поверхнями.

Характеристики продукції ТМ Titan на високому рівні, що впливає на вартість матеріалів. Але, якщо порівнювати якість і ціну на монтажну піну ТМ Титан, то остання буде цілком оптимальною.

Де у Вінниці недорого купити піну Титан?

Все необхідне для ремонту ви знайдете на базі будматеріалів КУБ, яка пропонує будівельну хімію Титан за доступною ціною оптом і в роздріб. Замовити товар можна безпосередньо, на сайті магазина КУБ або звернувшись за номером телефону, вказаним на головній сторінці інтернет-магазину. Доставка здійснюється відразу після обробки замовлення. Більш детальну інформацію про наявність і властивості конкретного матеріалу ТМ Титан ви отримаєте, вивчивши наш сайт. 

Знайшли помилку?