РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Герметик купити у Вінниці

Герметик силіконовий Момент (280 мл) використовується для усунення протікання і протягів. Володіє міцністю і високою еластичністю, переносить великі перепади температур і атмосферні опади.
Ціна: 85.18 грн.
Кількість:
Під замовлення
Герметик силіконовий Вік (Vik) білий (310 мл)
Герметик силіконовий VIK білий - високоякісний кислотний універсальний герметик. Він призначений для будівельних і ремонтних робіт та має відмінну адгезію до більшості будівельних матеріалів: скло, метал, кераміка, деревина, різні види пластиків.
Ціна: 63.64 грн.
Кількість:
Під замовлення
Герметик силіконовий Вік (Vik) прозорий (310 мл)
Герметик силіконовий VIK білий - високоякісний кислотний універсальний герметик. Він призначений для будівельних і ремонтних робіт та має відмінну адгезію до більшості будівельних матеріалів: скло, метал, кераміка, деревина, різні види пластиків.
Ціна: 63.64 грн.
Кількість:
Герметик купити у Вінниці

Область застосування герметиків: відгуки про герметики і рекомендації фахівців

Герметики - спеціальні хімічні речовини, призначені для заповнення щілин і тріщин в різних поверхнях з метою створення водо- і повітронепроникного шару. Герметики - ноухау, яке широко зараз використовується в будівництві, т. я. з його допомогою можна захистити приміщення від попадання опадів і зробити менш схильним до перепадів температур за рахунок дуже високої адгезії з іншими поверхнями.

На думку фахівців, герметики істотно спрощують проведення будівельних робіт при усуненні щілин при монтажі, а також при здійсненні ремонтних робіт. Щоб результат герметизації максимально відповідав вашим очікуванням, наші фахівці настійно рекомендують підібрати основу герметика, технічні характеристики якої будуть максимально відповідати умовам її використання.

Залежно від основи, герметики діляться на 5 видів, кожен з яких має свої технічні характетистика:

  • Акрилові. Призначені для використання тільки всередині приміщення, т. я. вони погано переносять перепади температур, при цьому легко обробляються і мають найнижчу ціну.
  • Поліуретанові. Мають високу адгезію, тому їх можна використовувати навіть для герметизації щілин в металі. Широко використовуються при зовнішніх і внутрішніх роботах, найчастіше застосовуються при облаштуванні дахів, систем вентиляції та встановлення кондиціонерів.
  • Тіоколові. Характеризуються найвищою адгезію серед всіх видів герметиків, при цьому вони стійкі до хімічних впливів, а температура їх експлуатації має дуже широкий діапазон (від -50 до +130 оС). Вони добре взаємодіють з металами, застосовуються в цехах, бензоколонках, гаражах.
  • Бітумні. Вони нестійкі до високих температур, але при цьому добре переносять перепади вологості, мають високу адгезію з такими будівельними матеріалами, як цегла, піно-і газобетон і деревина. Найчастіше використовуються при облаштуванні фундаменту і для гідроізоляції покрівлі і стовпів.
  • Силіконові. Це вид універсальних герметиків, які добре взаємодіють з різними середовищами, еластичні, водонепроникні, мають оптимальну температуру експлуатації (-30 до +60 оС). Але при цьому цей тип неможливо покрити фарбою: вона відшаровується від поверхні, попередньо розкритої таким типом герметика. Також варто враховувати, що перш ніж нанести новий шар герметика, необхідно цілком прибрати існуючий шар, інакше не відбудеться адгезії нового шару з попереднім.

Ціна на герметики варіюється в залежності від технічних характеристик кожного з типів. При цьому найдешевшими є акрилові герметики, а найдорожчими - тіоколові.

Купити герметики недорого Вінниця

Здійснити покупку герметиків ви можете не виходячи з дому: замовте герметики на будбазі КУБ, і при необхідності ми доставимо ваше замовлення в будь-яку точку Львова та Вінницької області. При цьому ви також можете заощадити: на будівельній базі КУБ ціна на герметики нижче, ніж в середньому по Львову, за рахунок того, що ми працюємо з постачальниками безпосередньо. При цьому у нас ви можете купити герметики оптом чи вроздріб будь-яких типів (наприклад, купити силіконовий герметик), при цьому ціна на герметики безпосередньо залежить від обсягу покупки: зі збільшенням обсягу покупки, вартість кожної окремої упаковки зменшується. Крім того, наш інтернет-магазин постійно проводить програми лояльності для наших клієнтів: стежте за пропонованими знижками, завдяки яким ви можете зробити покупку за ще більш вигідною вартістю.

Детально дізнатися про переваги та способи застосування конкретних типів будівельної хімії, про технічні характеристики ви можете, прочитавши на нашому сайті відгуки про герметики.

Залишилися питання щодо якості товару, виробників аналогічних товарів, наявності товару на складі в даний момент або інші? - Звертайтеся за консультацією до менеджерів будівельної бази КУБ, ми допоможемо зробити правильний вибір серед існуючого асортименту герметиків.

Знайшли помилку?