РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Ґрунтівка купити у Вінниці

Ціна

грн.
Знижка
Грунтівка Церезіт СТ 17 (Ceresit CT 17) 10 л (глибокого проникнення)
Хочете купити за 196.38 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Ceresit CT 17 - водна емульсія синтетичних смол, що має високу проникаючу властивість до різних матеріалів і збільшує адгезію до оброблених поверхонь.
Ціна: 209.10 грн.
Кількість:
Грунтівка Кнауф Хафт-емульсія – це стійка до лугів модифікована полімерна дисперсія, що володіє міцним зчепленням з більшістю звичайних основ. Ми пропонуємо купити недорого грунтівку Knauf Haftemulsion на базі будматріалів КУБ у Вінниці.
Ціна: 313.61 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка Церезит СТ 17 (Ceresit CT 17) 5 л (глибокого проникнення)
Хочете купити за 126.94 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Ceresit CT 17 - водна емульсія синтетичних смол, що має високу проникаючу властивість до різних матеріалів і збільшує адгезію до оброблених поверхонь.
Ціна: 130.44 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка безбарвна Церезіт СТ 17 Супер (Ceresit CT 17 Super) 10 л (під фарбування)
Хочете купити за 259.45 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Ceresit CT 17 Super - водна емульсія синтетичних смол, що має високу проникаючу властивість до різних матеріалів і збільшує адгезію до оброблених поверхонь.
Ціна: 266.59 грн.
Кількість:
Грунтівка універсальна Ансерглоб EG-58 – це грунтуюча емульсія глибокого проникнення, яка застосовується для внутрішніх робіт при грунтуванні сильно- та слабковсмоктуючих мінеральних основ: гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних та інших, а також для зовнішніх робіт, при грунтуванні нових основ, міцних основ, основ які не є сильновбираючими: цементних, цементно вапняних і т.
Ціна: 87.77 грн.
Кількість:
Грунтівка Церезіт СТ-17 – це спеціальна речовини, призначена для укріплення та просочування основ під оздоблювальні, гідроізоляційні, теплоізоляційні та інші покриття. Ви можете купити грунтівку CERESIT CT-17 глибокого проникнення на базі будівельних матеріалів КУБ.
Ціна: 71.41 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка антимікробна Церезіт СТ-99 (Ceresit СТ-99) (1 л)
Хочете купити за 120.63 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка антимікробна Церезіт СТ-99 – це спеціальний засіб, призначений для видалення плісняви, мохів, лишайників і мікроорганізмів у мінеральних основах. Ви можете купити грунтівку антимікробну Ceresit СТ-99 на базі будівельних матеріалів КУБ у Вінниці.
Ціна: 126.12 грн.
Кількість:
Грунтівка Ансерглоб EG-58 універсальна – це грунтуюча емульсія глибокопроникна, яка використовується для внутрішніх робіт при грунтуванні сильно- та слабковсмоктуючих мінеральних основ: гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних та інших, а також для зовнішніх робіт, при грунтуванні нових основ, міцних основ, основ які не є сильновбираючими: цементних, цементно вапняних і т.
Ціна: 25.78 грн.
Кількість:
Грунтівка Ансерглоб EG-60 – це грунтуюча емульсія глибокого проникнення, яка застосовується для підготовки сильновбираючих мінеральних основ: гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних та інших. Ви можете купить недорого грунтівку Anserglob EG-60 на будівельній базі КУБ у Вінниці.
Ціна: 118.88 грн.
Кількість:
Грунтівка Момент Грунт – це речовина, призначена для зміцнення і просочення пористих, неміцних і сильнопоглинаючих основ (легкий бетон, штукатурки, гіпсові та цегляні поверхні), збільшення адгезії до основ. Купити недорого грунтівку Момент Грунт ви зможете на будівельній базі КУБ у Вінниці.
Ціна: 49.23 грн.
Кількість:
Грунтівка Момент глибокого проникнення – це дисперсія, яка використовується для грунтування мінеральних поверхонь. Добре підходить як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки приміщення перед укладанням плитки, фарбуванням, обклеюванням шпалерами і штукатурними роботами.
Ціна: 93.09 грн.
Кількість:
Грунтівка Момент-Інтер'єр глибокого проникнення – це дисперсія,  призначена для зміцнення і просочування не міцних, пористих і сильно поглинаючих основ. Також для збільшення адгезії подальшого покриття.
Ціна: 102.94 грн.
Кількість:
Грунтівка Момент-Інтер'єр глибокого проникнення – це спеціальна речовина,  призначена для зміцнення і просочення не міцних, пористих і сильно поглинаючих основ та для збільшення адгезії подальшого покриття.
Ціна: 60.87 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка Церезіт СТ-17 Супер (Ceresit СТ-17) глибокого проникнення прозора (5 л)
Хочете купити за 152.89 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Ceresit СТ 17 Супер – це спеціальна речовина, призначена для укріплення та просочування пористих, неміцних та сильно поглинаючих основ (легкий бетон, штукатурки, гіпсові та цегляні поверхні).
Ціна: 157.10 грн.
Кількість:
Грунтівка Церезіт СТ-17 Супер – це спеціальна будівельна речовина, призначена для зміцнення і просочення основ під оздоблювальні, гідроізоляційні, теплоізоляційні покриття. Ви можете купити грунтівку Ceresit СТ-17 Супер на базі будівельних матеріалів КУБ у Вінниці.
Ціна: 85.06 грн.
Кількість:
Грунтівка Ансерглоб EG-60 – це будівельна суміш, яка призначається для підготовки поверхонь до фарбування, декоративної обробки, поклейки плитки або шпалер. Ми пропонуємо купити недорого грунтівку Anserglob EG-60 глибокого проникнення на базі будівельних матеріалів КУБ у Вінниці.
Ціна: 68.33 грн.
Кількість:
Грунтівка Кнауф Грундірміттель – це модифікована стійка до лугів полімерна дисперсія, готова до вживання. Не містить розчинників.
Ціна: 890.21 грн.
Кількість:
Грунтівка Кнауф Грундірміттель – це готова до вживання, що не містить розчинників, модифікована стійка до лугів полімерна дисперсія. Купити недорого грунтівку KNAUF Grundiermittel Ви можете у Вінниці на базі будматеріалів КУБ.
Ціна: 405.52 грн.
Кількість:
Грунтівка Кнауф Тіфенгрунд – це швидковисихаюча безбарвна, яка не містить розчинників, готова до застосування грунтівка для попередньої обробки основи з метою поліпшення адгезії (зчеплення покриття з основою) і зміцнення поверхні при укладанні керамічної плитки, забарвленні, приклеюванні шпалер і шпаклювання.
Ціна: 295.43 грн.
Кількість:
Грунтівка Момент 10 л глибокого проникнення є екологічно безпечною, нетоксичною грунтівкою глибокого проникнення молочно-білого кольору. Застосовується з метою зміцнення нетривких, сильно поглинаючих і пористих основ. До складу грунтівкі входить дисперсія на основі синтетичних смол.
Ціна: 149.49 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтуюча фарба Церезіт СТ 16 (Ceresit CT 16) 10 л (фасадна)
Хочете купити за 521.69 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтуюча фарба Ceresit CT 16, призначена для попередньої обробки основ, з метою їх зміцнення і збільшення адгезії, а також, спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок і фарб, для консервації штукатурок фасадів на зимовий період.
Ціна: 545.41 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтуюча фарба Церезіт СТ 16 (Ceresit CT 16) 5 л (фасадна)
Хочете купити за 305.68 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтуюча фарба Ceresit CT 16 призначена для попередньої обробки основ з метою їх зміцнення і збільшення адгезії, а також спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок і фарб, для консервації штукатурок фасадів на зимовий період.
Ціна: 319.58 грн.
Кількість:
Грунт-фарба Anserglob EG-62 наноситься на мінеральні основи (бетон, цементно-вапняні і цементно-піщані штукатурки, цегла і гіпсові поверхні) і органічні підстави (ДСП, OSB, фанера) з метою збільшення адгезії, зміцнення основи, а також спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок.
Ціна: 566.61 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка бетонконтакт Церезіт СТ 19 (Ceresit CT 19) (4,5 кг)
Хочете купити за 227.22 грн. Уточнюйте у менеджера!
Ceresit CT-19 - бетоноконтактна грунтівка, якою обробляють кам'яні, бетонні або інші щільні поверхні з мінімальним поглинанням. Такий тип грунтівкі використовують з метою попереднього збільшення адгезії перед нанесенням шпаклівки та штукатурки, якими вирівнюють оброблювану область.
Ціна: 235.64 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка бетонконтакт Церезіт СТ 19 (Ceresit CT 19) (7,5 кг)
Хочете купити за 344.75 грн. Уточнюйте у менеджера!
Ceresit CT-19 - бетоноконтактна грунтівка, якою обробляють кам'яні, бетонні або інші щільні поверхні з мінімальним поглинанням. Такий тип грунтівкі використовують з метою попереднього збільшення адгезії перед нанесенням шпаклівки та штукатурки, якими вирівнюють оброблювану область.
Ціна: 357.52 грн.
Кількість:
Ґрунтівка купити у Вінниці

Характеристики грунтівки і її переваги

грунтівка - це незамінна річ під час ремонту будинку або квартири. На жаль, багато хто цього не розуміє і відмовляється від засобу з метою економії. Грунтові суміші використовуються для обробки різних поверхонь: стіни, стеля, підлога. Їх основна функція полягає в зміцненні основи перед застосуванням оздоблювальних матеріалів. Упущення цього етапу в будівництві нерідко призводить до появи тріщин, обсипання фарби і відклеювання шпалер. Крім забезпечення міцності, грунтівкі захищають основу від появи цвілі, грибка і корозії. До складу сумішей входять спеціальні компоненти, що підвищують адгезію будівельної поверхні і знижують її пористість. При виборі грунтової суміші багато хто намагається заощадити, але варто пам'ятати, що дешева речовина малоефективна. Це вимагає неодноразового нанесення грунтівки, тим самим збільшуючи її витрату. Якщо порівняти ціни на грунтівку у Вінниці, то оптимальна вартість ґрунтових сумішей на базі будівельних матеріалів КУБ.

Вибір грунтівкі і особливості її застосування

Для того щоб грунтівка забезпечила бажаний результат, потрібно правильно підібрати суміш і застосовувати її тільки за призначенням. У будівництві виділяю три основні категорії грунтовок:

  • грунтівка по металу - формує на металевій поверхні специфічний шар і забезпечує їй хороше зчеплення з фарбою. Вона захищає метал від корозії, завдяки наявності необхідних компонентів.
  • грунтівка по дереву - збільшує термін експлуатації дерев'яних виробів в кілька разів, вберігає від гнилі, паразитів і негативного впливу опадів. Ще цю суміш називають антисептиком.
  • грунтівка для мінеральних основ - застосовується для обробки оштукатурених і шпакльованих поверхонь. Покращує структуру і властивості підстави і робить його сприятливим для застосування оздоблювальних матеріалів (шпалери, фарба, плитка, шпаклівка).

Відгуки покупців про грунтівке свідчать, про простоту і зручності її застосування. Спочатку слід підготувати поверхню: видалити старе покриття і очистити основу від пилу і масляних забруднень. Потрібно усунути нерівності, і закласти виїмки. Що стосується будівельних інструментів, то для грунтування стін знадобиться:

  • два валика з довгою і короткою основами;
  • кисть для обробки важкодоступних місць;
  • шпатель.
  • посудина для розведення концентрату.

Все це і грунтівку ви можете купити у нас на базі "КУБ".

Щоб визначитися з типом грунтівкі, відвідайте базу будматеріалів КУБ (Вінниця). У нас ви зможете недорого купити грунтівку від таких виробників, як: Ceresit, Anserglob, Knauf, Coral, Момент і Юніт.

Де купити грунтові суміші оптом і в роздріб у Вінниці?

Щоб довго не шукати і купити якісну грунтівку, звертайтеся на базу будівельних матеріалів КУБ. У нас ви можете вигідно купити будівельні суміші і замовити доставку грунтівки по території Вінницької області. Детальну інформацію про ціну та якість грунтівкі Церезіт ви можете подивитися на сайті КУБу.

Знайшли помилку?