РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Суміші для утеплення

Ціна

грн.
Клей для пінопласту Ceresit CT-83 - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що застосовується для приклеювання пінопласту.
Ціна: 131.76 грн.
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-83 Про - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Застосовується для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні стін.
Ціна: 135.30 грн.
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-83 Про (Зима) - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Використовується для приклеювання плит пінопласту при температурі повітря до -5 градусів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей Титан 750 мл - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці під монтажний пістолет для професійних робіт. Призначена для монтажу пінополістирольних плит (наприклад, пропонований нами пінопласт "Століт" Євростандарт), мінеральної вати, скловолокна, герметизації швів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей Титан 750 мл - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці з трубочкою для побутових робіт. Призначена для монтажу пінополістирольних плит (наприклад, пропонований нами пінопласт "Століт" Євростандарт), мінеральної вати, скловолокна, герметизації швів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей для пінополістиролу "Церезіт СТ 84" (Ceresit СТ 84) створена для монтажу пінополістирольних плит на мінеральній основі, а також застосовується як заповнювач простору на стиках цих плит.
Ціна: 159.84 грн.
Кількість:
Клей-піна Білайф «Рідкий цемент» (850 мл) призначена для фіксації утеплювачів з пінопласту і пінополістиролу, а також для монтажу газобетонних блоків.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-85 - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Використовується для приклеювання пінополістиролу і пристрої захисного армуючого шару з застосуванням стекловолоконной сітки.
Ціна: 180.36 грн.
Кількість:
Піна-клей "Кнауфманн" (750 мл) - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці під монтажний пістолет для професійних робіт.Технічні характеристики піни-клею Knaufmann (750 мл):склад: поліуретановий олігомер під тиском;обсяг балона: 0,75 л;вихід продукту: 10 кв.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-85 Pro - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Використовується для приклеювання пінополістиролу і нанесення захисного армуючого шару з застосуванням стекловолоконної сітки.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей "Кнауфманн" (750 мл) побутова - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці для побутових робіт.Характеристики піни-клею Knaufmann (750 мл):склад: поліуретановий олігомер під тиском;обсяг балона: 0,75 л;вихід продукту: 10 кв.м;колір: блакитний;щільність середня: 24 кг/куб.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-85 Pro (Зима) - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для утеплювача Kreisel 230 використовують для приклеювання плит з мінеральної вати при проведенні теплоізоляційних робіт фасаду. З його допомогою фіксують плити утеплювача на різних типах поверхонь, включаючи ті, які мають фактурне покриття або вкриті малярською фарбою.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Kreisel 240 використовують для приклеювання мінераловатних та пінополістирольних плит до основи при облаштуванні теплоізоляції фасаду. Також його використовують при нанесенні захисного (армуючого) шару поверх ізоляційного матеріалу на фінішному етапі термоізоляційних робіт.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Полімін П 19 - клейова суміш, яку використовують для утеплення фасаду шляхом приклеювання мінеральної вати або пінополістиролу. Рекомендований для утеплення котеджів і висотних будівель.
Ціна: 81.65 грн.
Кількість:
Клей для теплоізоляції Майстер Супер - еластичний клей для систем теплоізоляції, призначений для формування теплоізоляції із застосуванням пінополістирольних мінеральних плит, армуючого гідрозахисного шару зовні будівель, а також облицювання керамічною плиткою по поверхнях, що деформуються, як всередині так зовні будівель.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Еластичний клей Master Termol спеціально розроблений для закріплення пінополістирольних плит, мінеральної вати, пінопласту при влаштуванні систем зовнішньої теплоізоляції.Технічні характеристики:Склад: цементно-піщана суміш, модифікована полімерними добавками.Зернистість: не більше 0,8 мм.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для фасаду Полімін П-20, або "Тепло-Фасад", - суха клейова суміш на цементній основі з вмістом армуючих мікроволокон. Її використовують для приклеювання пінопласту, пінополістиролу і мінеральної вати з метою утеплення фасадів будівель.
Ціна: 103.50 грн.
Кількість:
Суміш Anserglob ВСХ-39 призначена для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхню бетону, пінобетону, цегли, монолітних підлог, що підігріваються, на гіпсові та інші мінеральні основи.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Суміш для приклеювання пінополістиролу Момент призначена для приклеювання пінополістирольних плит (пінопласт, ППС), є фіксатором пінопласту на горизонтальних і вертикальних поверхнях, зовні і всередині будівель.
Ціна: 90.72 грн.
Кількість:
Суміш Anserglob ВСХ-40 - клейова суміш, яка призначена не тільки для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит до бетону, цегли, пінобетону, гіпсової штукатурки тощо, але і для створення захисного армуючого шару.
Ціна: 105.60 грн.
Кількість:
Суміш Anserglob ВСХ-40 Зима від -5°С - клейова суміш, яка призначена не тільки для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит до бетону, цегли, пінобетону, гіпсової штукатурки тощо, але й для створення захисного армованого шару.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Суміш Момент використовується для приклеювання пінополістирольних і мінераловатних плит на вертикальні і горизонтальні поверхні, а також для створення захисних шарів, в тому числі і армованих лугостійкою склосіткою, всередині і зовні будівель.Технічні характеристики:Фасовка: мішок 25 кг.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Kreisel 220 - кращий вибір для облаштування армованого базового шару з застосуванням склотканини при здійсненні теплоізоляційних робіт. Цей клей використовується виключно при армуванні пінополістиролу і пінопласту і не застосовується для приклеювання.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Церезіт СТ 35 2,5 мм (25 кг) - цементна суха модифікована суміш сірого кольору, з мінеральними домішками, що додають структурний ефект поверхні.
Ціна: 284.04 грн.
Кількість:
Суміші для утеплення

Суміші для утеплення – це особливий тип будівельних матеріалів, що активно використовується у якості утеплювачів будівель різного призначення, як правило, застосовують разом з пінопластом, пінопростиролом та мінеральною ватою. Найчастіше в процесі будівництва чи ремонту якісні суміші для утеплення використовують під час виконання фасадних робіт.

Щоб знайти кращу суміш для утеплення у Вінниці, неодмінно звертайтесь до нас – на базу будівельних матеріалів «КУБ». Ми запропонуємо широкий асортимент першокласних сумішей для утеплення від виробника, найкращі у місті ціни на них та швидку доставку. Скористайтесь можливістю добре утеплити будинок чи офісне приміщення, адже взимку з’ясується, що завдяки цій ініціативі Вам вдалося суттєво зекономити на опаленні. Проте, щоб утеплювальні матеріали трималися дійсно міцно, варто використовувати якісний клей для утеплення, як правило, його випускають у форматі піни чи сухої суміші. Разом зі спеціальними гвіздками-зонтиками можна отримати справді надійне кріплення утеплювачів до стіни.

Для чого використовують та ціна на суміші для утеплення

Звісно, дехто вважає, що достатньо використати гвіздки, прикріпити ними до стіни утеплювач, – і вже можна насолоджуватись теплом. Проте такі думки виникають лишень до тих пір, доки не дізнаєшся про якості доступних у продажі сумішей для утеплення. Наприклад:

 • Безумовно, дає міцну і надійну фіксацію утеплювача.
 • Здійснює захист від грибка, комах та дрібних гризунів, проте з цією метою необхідно застосовувати і якісну ґрунтовку.
 • Додатковий гідрозахист, у цьому випадку варто обирати відповідну марку клею.
 • І, найголовніше, запобігатиме деформації листів утеплення, яка виникає з часом під дією власної ваги.

Це суттєві причини купити суміш для утеплення від найкращих світових чи вітчизняних виробників. На складі будматеріалів «КУБ» Ви зможете замовити клей для утеплення у Вінниці за найкращою ціною від виробників: Ceresit, Anserglob, Coral, Kreisel, Belife, Будмайстер, Титан, Мастер, Момент та інші.

Ціна на суміші на утеплення залежить від низки факторів, зокрема через бренд та формат випуску суміші. Тому виділяють три різновиди цього типу матеріалу:

 1. Клеєві. Створено окремі види для пінопласту, полістиролу та мінеральної вати, також можна знайти універсальний варіант.
 2. Армувальні клеєві. Їх склад покращений, до нього входять спеціальні мікроволокна та синтетичні домішки. Варто визнати, що вартість сумішей для утеплення такого типу дещо вища за аналоги.
 3. Декоративні. Виконують подвійну функцію – естетичне вирівнювання та власне, основна задача, пов’язана із кріпленням та утепленням.

Перш ніж купити суміш для утеплення у Вінниці варто ознайомитися з технологією його використання разом з утеплювачем. Ці та інші поради можна знайти у статтях на сайті будбази «КУБ». Якщо узагальнити, то технологія зокрема «мокрого» кріплення така: утеплювальні плити фіксованого розміру приклеюються до стіни, закріплюються дюбелями, потім наносять армувальний шар, і наостанок – фінішна декоративна штукатурка.

Врахуйте всі нюанси, обираючи суміш для утеплення

Перш ніж купити недорого клей для утеплення, зосередьтесь на таких деталях:

 • Матеріал поверхні, на яку кріпиться утеплювач.
 • Матеріал безпосередньо утеплювача. Наприклад, для пінопласту використовується клеєва піна.
 • Умови експлуатації.
 • Витрати розчину на певну площу.
 • Врахуйте і характеристики суміші: еластичність, час засихання, тип матеріалу.

Схвальні відгуки про суміш для утеплення свідчать про те, що для Вас ми обираємо найкращий матеріал за найкращою ціною.

Шукаєте де купити суміші для утеплення у Вінниці? Довіртесь гуртівні «КУБ»!

Клей для утеплення, фасадна штукатурка, клей-піна – це лише короткий перелік того, що Ви можете придбати безпосередньо на нашому сайті, додавши обране до кошика. Більш того, за потреби неодмінно звертайтесь до наших консультантів, які допоможуть визначитись з оптимальним матеріалом для Вашого проекту.

Пакування замовлення, а також доставка клеєвих сумішей для утеплювачів буде організована за вказаною адресою у Вінниці, а також по області. Зокрема ми швидко привеземо замовлення у такі міста: Могилів-Подільський, Тульчин. Бар, Немирів та інші.