РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Саморізи по металу Вінниця

Саморізи по металу Вінниця

У чому перевага саморізів по металу і де їх використовують?

Саморізи по металу застосовують для надійного кріплення будь-яких матеріалів до сталевих конструкцій, але також з їх допомогою можна здійснювати фіксацію і до дерев'яної обрешітки. Завдяки універсальності їх використовують в дев'яноста зі ста випадків, коли необхідно здійснити кріплення за допомогою шурупів. Їх часто використовують як саморізи для кріплення гіпсокартону до металевого профілю.

Відмінною рисою саморізів по металу є частий крок різьблення, завдяки якому вкручування вироба здійснюється швидше, а отримане кріплення надійніше в порівнянні з аналогічними саморізами по дереву.

Відгуки на саморізи по металу свідчать, що на якість кріплення впливає в рівній мірі як відповідність довжини, так і тип покриття саморіза. Таким чином, чим більше навантаження і товщі прикріплюється матеріал, тим довше повинен бути саморіз, при цьому покриття додає йому зносостійкість і опір корозії. Так, для експлуатації всередині приміщення оптимальний саморіз з фосфатним покриттям для помірної вологості, а для зовнішніх робіт - оцинкований, здатний протистояти корозії в умовах підвищеної вологості.

Вартість саморізів по металу відрізняється не набагато, а термін експлуатації під впливом зовнішніх факторів середовища - істотно. Тому, підбираючи кріплення, важливо вибрати саморіз з відповідним покриттям, здатним протистояти корозії в умовах впливу середовища.

Критерії, які визначають вартість саморізів по металу і асортимент саморізів на будбазі КУБ

Ціна на саморіз по металу залежить від наступних параметрів:

  • тип (саморізи по металу і саморізи по металу «блішки»);
  • довжина (від 9,5 до 55 мм);
  • діаметр (3,5 і 3,9 мм);
  • покриття (оцинковка, фосфат, без покриття - це визначає умови використання та термін експлуатації);
  • кількість в упаковці (від 100 до 1000 шт).

На нашій будбазі Ви можете купити недорого саморізи по металу таких типів:

  • саморізи по металу для закріплення гіпсокартону, фанери, профнастилу і інших матеріалів до металевого профілю або обрешітці представлені широким діапазоном типорозмірів;
  • саморізи по металу «блішки» для взаємної фіксації металевих профілів представлені з оцинкованим і фосфатним покриттям.

На будбазі КУБ представлені першокласні кріплення в цілому і саморізи для гіпсокартону, ціна яких найбільш лояльна в місті, зокрема. Тому, визначаючись, який тип саморіза Вам найбільш підійде, ми рекомендуємо замовити саморіз по металу завдяки універсальності його застосування. Крім того, на будбазі КУБ в результаті прямих поставок кріплень від виробника ми пропонуємо купити саморіз по металу з найбільш вигідною ціною у Вінниці.

Де можна купити саморізи по металу з максимально вигідною ціною у Вінниці?

Придбані на будбазі КУБ саморізи по металу, ціна на які безпосередньо визначається загальним обсягом Вашого замовлення, відрізняються високою якістю. Так, купити саморізи по металу оптом - найкраща можливість для отримання максимальної знижки. При цьому, здійснюючи велику покупку, Ви можете також оформити заявку на доставку Вашого замовлення в будь-яку точку Вінницької області.

Доставка саморізів по металу (Вінниця і Вінницька область), а також будь-яких інших будматеріалів в необхідному обсязі - наш додатковий сервіс за кращою в місті ціною.

Ця категорія порожня.
Знайшли помилку?