РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Розчинники

Вайт-спірит призначений для розведення маслянистих і емалевих і фарб, лаків, грунтовок з метою доведення їх до потрібної консистенції, а також очищення поверхні від маслянистих плям і знежирення перед склеюванням.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Рідке скло - винахід останніх років, який стрімко набирає популярність в різних сферах будівництва та ремонту. Відгуки на рідке скло (2,5 кг) підтверджують, що його використання ефективно в багатьох видах робіт з будівництва та ремонту.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Вайт-спірит застосовують при розведення фарб і лаків на маслянистій і алкідній основі з метою доведення їх до потрібної консистенції. Також він ефективний для очищення поверхні від маслянистих плям і застосовуємо для знежирення перед склеюванням.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Завдяки вихідним технічним характеристикам вайт-спірит (5 л) широко застосовують на виробництві лаків і фарб, а також в побуті. Так, в побутових умовах за його допомогою розбавляють фарби і лаки на маслянистій і алкидній основі з метою доведення їх до потрібної консистенції.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Розчинники