РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Цегла силікатна полуторна (біла)

Ціна: Уточняйте
Сумма: Уточняйте
Загальна вага: 5.00 кг.

Цегла силікатна полуторна (біла) - будівельний матеріал, виготовлений з піску і вапна. Силікатна цегла набагато екологічніше бетону і перевершує його по паропроникності і теплоізоляції. Призначена для зведення несучих стін, перегородок, стовпів. Цегла силікатна полуторна годиться для викладки стін кладками будь-якої складності. Морозостійкість цегли становить не менше 30 повних циклів. Матеріал придатний для кладки без подальшого облицювання, а також під облицювання декоративною цеглою, штукатуркою, плиткою. Зважаючи на більшу, ніж у керамічної цегли, гігроскопічність, застосовувати силікатну цеглу для фундаментів, димоходів та стін колодязів не можна. Добре збільшують міцність кладки армуючі сітки, що укладаються між рядами цегли. База будівельних матеріалів та інструментів "КУБ" пропонує сітку кладки 4 мм і 3 мм, в якості армуючого матеріалу.

Технічні характеристики силікатної цегли

 • тип цегли: повнотіла, "полуторний";
 • міцність на стиск: 200 кг/см2;
 • міцність на вигин: 22 кг/см2;
 • поглинання вологи: до 10-12%;
 • розміри: 250х120х88 мм;
 • вага: 5 кг;
 • виробник: Курязький цегельний завод.

Область застосування силікатної цегли

 • Кладка цегли силікатної полуторної за технологією не відрізняється від інших цегл. Зв'язка при кладці ложком здійснюється звичайним чергуванням швів і розподілом кожної цегли наступного ряду на дві цеглини попереднього. Це дозволяє зробити кладку стійкою і монолітною.
 • Зведення стін хрестовою зв'язкою застосовується в разі поверховості будівлі вище 2 поверхів, при цьому використовується чергування рядів полуторної цегли стусаном, ложком навхрест один одному. Обов'язковість зміщення шва зберігається.
 • Стіни, викладені силікатною цеглою не вимагають обов'язкового облицювання і можуть розшиватися декоративним швом. Товщина шва становить не більше 12 мм. Якщо у вашому розпорядженні пластичний розчин для кладки, наприклад штукатурно-кладочна суміш Knauf HP Старт цемент, викладку можна виробляти вприсик. У разі жорстких цементних розчинів (розчин ЦПС), кладку слід вести упритиск, а шов заповнюється розчином повністю з обов'язковою розшивкою.
 • Для кращого зв'язування зі штукатуркою, викладку розчину на ліжко виконують, відступаючи від ребра білої цегли на ширину ліжка.

Найнижча ціна на цеглу силікатну полуторну у Вінниці

Ціна у Вінниці на цеглу силікатну полуторну, яку ми пропонуємо, одна з найнижчих, за рахунок оптимально вибудуваної логістики безпосередніх поставок товарів з заводу-виготовлювача. Купити Цегла біла полуторна у Вінниці Ви завжди зможете на Базі будівельних матеріалів та інструментів "КУБ".

Умови оплати

На базі «КУБ» Ви можете не тільки замовити якісні будівельні матеріали, але і додатково оформити заявку на їх доставку. Так, ми здійснюємо транспортування для Вас не лише в межах Вінниці, але й Вінницької області, зокрема, у міста Могильов-Подільський, Казатин, Ладижин, Жмеринка, Хмельник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнивань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямполь та інші.

Поставка будматеріалів здійснюється різним за вантажепідйомністю автотранспортом в залежності від ваги Вашої купівлі.

Доставка будматеріалів реалізовується протягом дня з моменту оформлення заявки, а її вартість розраховується в залежності від об`єму та відстані до місця призначення.

Тарифи на доставку по м. Вінниця фіксовані і визначаються виключно вагою транспортованих будматеріалів:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Вартість аналогічної доставки в межах Вінницької області в першу чергу залежить від загальної відстані від складу до місця розвантаження і визначається наступним чином:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

Замовлення будматеріалів з доставкою, їх кінцеву вартість в залежності від дальності доставки та об`єму, необхідність і відповідна вартість розвантаження та заносу — всі ці питання можна швидко узгодити з менеджером в телефонному режимі.

Вартість розвантаження будматеріалів та їх заносу визначається індивідуально в залежності від поверховості будівлі.

Оплата, коли Ви замовляєте будматеріали з доставкою, здійснюється за фактом отримання будматеріалів. Таким чином, Ви можете безпосередньо переконатися в їх якості і кількості.

Гарантії та умови заміни будматеріалів:

У разі необхідності (невикористання частини будматеріалів тощо) ми гарантуємо прийняти назад будматеріали не пізніше, ніж за 14 діб з моменту оформлення замовлення за умови неушкодженості заводського пакунку будматеріалів та наявності відповідного чеку. В такому випадку, не компенсується лише вартість доставки.

Будівельні матеріали з доставкою на базі «КУБ» - перевірена якість та надійна оперативність!

Наши контакты:

(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@vinnica.kub.in.ua
м. Вінниця

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 14.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса:

Рейтинг: 5/5.
На основі 1 відгук