РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Профнастил ПК-44 Вінниця

Профнастил ПК-44 Вінниця

В останні роки покрівельний профнастил ПК-44 у Вінниці став насправді незамінним матеріалом. Його часто використовують при різних будівельних і ремонтних роботах. Це справжня знахідка для тих, хто хоче перекрити дах. Обшивши профнастилом дах, можна надовго забути про протікання. Важливо звертати увагу на розміри профнастилу, так як при покрівельних роботах існує розмір робочий і розмір загальний. Розмір робочий виключає площу нахлеста профнастилу і це важливо пам'ятати при розрахунку необхідного обсягу профільованого листа.

Відмінности листів профнастилу, що є на ринку

На сьогоднішній день на ринку представлені різноманітні види покрівельного профнастилу. Вони відрізняються товщиною металу від 0,4 мм до 0,65 мм висотою хвилі, крім цього ми реалізуємо профнастил оцинкований. Все це потрібно враховувати при його підборі. Приємним бонусом є те, що сьогодні можна вибрати будь-яке забарвлення. На сучасному ринку представлені профнастили різних кольорів, як однотонні, так і стилізовані під дерево, камінь і інші текстури.

Купуючи будівельні матеріали, будь-яка людина прагне придбати їх недорого. За таким фактором як ціна на профнастил, Вінниця не перевищує інші міста: тут є варіанти як в високій, так і в більш доступній ціновій категорії. Але для того, щоб заощадити, треба знати місця, де профнастил продається дешевше, ніж в Епіцентрі. Одним з таких місць є база будматеріалів "КУБ".

Купити профільний лист на базі "КУБ" оптом: переваги

Ми пропонуємо різноманітні види профнастилу для різних будівельних і ремонтних цілей. У продажу є різні розміри листів і все маркування. У нас можна купити профнастил у Вінниці недорого, при цьому якість його буде бездоганною. Можлива як роздрібна купівля, так і оптом. Ви можете забрати свій профнастил самостійно, або ж замовити з доставкою в будь-яку точку міста.

Завдяки безпосередній роботі з виробником профнастилу, База КУБ завжди зможе запропонувати купити профнастил у Вінниці за низькою ціною. Для покупки оформлюйте замовлення на сайті або зателефонувавши нашим фахівцям.

Ця категорія порожня.
Знайшли помилку?