РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Металочерепиця

Під замовлення
Металочерепиця глянцева 0,45 міні (крок 250 мм) (кв.м.)
Металочерепиця глянцева 0,45 стандарт - профільні сталеві листи покрівельного заліза, покриті матовою поліефірної плівкою.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Металочерепиця глянцева 0,45 міні (крок 350 мм) (кв.м.)
Металочерепиця глянцева 0,45 стандарт - профільні сталеві листи покрівельного заліза, покриті матовою поліефірної плівкою.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Металочерепиця глянсова 0,45 преміум (крок 450мм) (кв.м.)
Металочерепиця глянсова 0.45 преміум - профільні сталеві листи покрівельного заліза, покриті матовою поліефірної плівкою.Технічні характеристики:Розміри: 1180х8000х0.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Металочерепиця матова 0,45 міні (крок 250 мм) (кв.м.)
Металочерепиця матова 0.45 міні - профільні сталеві листи покрівельного заліза, покриті матовою поліефірної плівкою.Технічні характеристики:Розміри: 1180х8000х0.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Металочерепиця матова 0,45 преміум (крок 450мм) (кв.м.)
Металочерепиця матова 0.45 преміум - профільні сталеві листи покрівельного заліза, покриті матовою поліефірної плівкою.Технічні характеристики:Розміри: 1180х8000х0.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Металочерепиця матова 0,45 стандарт (крок 350мм) (кв.м.)
Металочерепиця матова 0.45 стандарт - профільні сталеві листи покрівельного заліза, покриті матовою поліефірної плівкою.Технічні характеристики:Розміри: 1180х8000х0.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Металочерепиця

Металочерепиця – це не просто гарна металева покрівля будівлі, це й один з найпопулярніших профільованих покрівельних матеріалів на сьогодні, наділений можливістю тривалої експлуатації терміном до 25 років і більше. Схвальні відгуки про металочерепицю засвідчують, що її основні козирі полягають у зовнішній привабливості, надійності та зручності монтажу. Купити металочерепицю у Вінниці можна за доступною ціною на складі будівельних матеріалів «КУБ», отримавши стовідсотково якісний продукт у максимально короткі терміни. Варто враховувати, що матеріал має такі переваги:

  • екологічність;
  • привабливий зовнішній вигляд,
  • довговічність;
  • легкість;
  • можливість купити металочерепицю недорого;
  • негорючість;
  • різноманітність кольору та ін.

Структура та характеристики металочерепиці

Ті спеціалісти та звичайні люди, кому до смаку цей тип покрівлі, підкреслюють зовнішню привабливість та варіативність металочерепиці, оскільки зовні вона стилізована під малюнок черепичної кладки. Але це не єдина перевага, основна її цінність криється у міцності та надійності, що є більш привабливим, особливо, якщо будівля має довгострокові плани на експлуатацію.

Існує три визначні риси матеріалу, які варто знати, перш ніж замовити металочерепицю: основа покрівельного листа – сталь; наявне полімерне покриття; і головне, лист піддається профілюванню, тобто стилізації під черепицю. Детальніше про ці три основні чинники:

  1. Металева основа забезпечує міцність та надійність матеріалу, звісно, вартість металочерепиці залежить від типу металу, який лежить в її основі. Є можливість використовувати великі листі в процесі монтажу покрівлі, що забезпечить цілісність даху та допоможе уникнути протікань у дощовий період та восени, коли тане сніг. Будбаза «КУБ», маючи чудовий досвід у реалізації будівельних матеріалів, дає можливість у Вінниці купити металочерепицю від виробника, який гарантує високу якість покрівельного матеріалу. Сучасні методи виготовлення та монтажу покрівлі дозволяють уникати корозії металу, а це суттєво підвищує експлуатаційний період даху.
  2. Полімерне покриття металочерепиці відповідає за її зовнішню привабливість, а також здатність протистояти корозійним процесам, впливу ультрафіолету та інших агресивних факторів. Металочерепиця у Вінниці представлена двома типами, що відрізняються у тому числі товщиною: матова та глянцева. Найчастіше покриття буває: поліефірним, поліуретановим, акрилатним, пластизолевим та полівінілденфторидним. Завдяки використанню полімерного покриття, покупці можуть вибрати металочерепицю того кольору, яка більше імпонує, або підходить для прийняття найкращих екстер’єрних рішень.
  3. Профілювання, або ж надання листам металочерепиці певної форми, несе не лише естетичну, але й практичну користь. Безумовно, в процесі монтажу також варто враховувати форму рельєфу, який, до речі, є перепоною для недоцільного згинання листів.

Ціна металочерепиці залежить від кожного з цих факторів, проте загалом лишається прийнятною та абсолютно виправданою.

Сфери використання металочерепиці

Продаж металочерепиці актуальний не лише для професійних бригад, але і для приватного будівництва. У першому випадку цей матеріал активно експлуатують у процесі покриття котеджів, таунхаусів та комерційних будівель. Ті ж, хто вирішив самостійно придбати якісну металочерепицю, вона актуальна перш за все для покриття нового будинку та перекриття тих, що вже збудовані. Єдине, що необхідно враховувати обом категоріям споживачів, так це кут нахилу даху, адже він має бути не менше, ніж 14 градусів, це обов’язковий критерій, ігнорування якого може призвести до погіршення експлуатаційних характеристик.

Краща ціна та якість металочерепиці у Вінниці – на базі будматеріалів «КУБ»!

Гартівня будматеріалів «КУБ» стане Вашим кращим партнером у придбанні якісних матеріалів для будівництва та ремонту. Ми забезпечимо кращими сертифікованими будматеріалами за помірною ціною, адже ми співпрацюємо напряму з виробниками. В свою чергу це пришвидшує час, коли Ви можете отримати своє замовлення, до того ж ціна його не буде завищеною. Більш того, ми організуємо оптову доставку металочерепиці за вказаною Вами адресою у Вінниці, або ж за її межами у області, наприклад, у Козятин, Гайсин, Шаргород, Ямполь та інші міста.