РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Паробар'єр і гідробар'єр

Плівка паробар'єр Сільвер 96 щільна дуже міцна і стійка до ультрафіолетового випромінювання. Плівка водо- і паронепроникна, стійка до різних хімічних впливів, не допускає проникнення вологи в теплоізоляцію, ніколи не гниє і володіє необмеженим терміном придатності.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пароізоляційна плівка Standart P-90 дуже міцна і стійка до ультрафіолетового випромінювання. Її структура складається з полімерної сітки, яка з обох боків оточена полімерним покриттям. Паробар'єр має низку важливих фізичних властивостей, що робить його незамінним в будівельних роботах.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Плівка гідроізоляційна 90 Standart (гідробар'єр)Купити Плівка гідроізоляційна Standart 90 (кв.м) у Вінниці Ви завжди можете на Базі будівельних матеріалів і інструментів "КУБ".
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Супердифузійна мембрана DIFOIL-S (вітробар'єр) (кв.м)Купити Супердифузійна мембрана DIFOIL-S (вітробар'єр) (кв.м) (кв.м) у Вінниці Ви завжди можете на Базі будівельних матеріалів і інструментів "КУБ".
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Паробар'єр Н 90, або пароізоляція, - це прозора паронепроникна підпокрівельна плівка, яка призначена для захисту теплоізоляції від внутрішнього конденсату. Фіксується з внутрішньої сторони скатної та плоского типів покрівлі.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Гідробар'єр Н 90, або гідроізоляція, - це прозора водонепроникна підпокрівельна плівка, призначена для захисту теплоізоляції від вологи і пилу, що просочуються ззовні. Фіксується з зовнішньої сторони скатного типу покрівлі.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Паробар'єр і гідробар'єр