РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Пісок навал (м3)

Ціна: Уточняйте
Сумма: Уточняйте
Загальна вага: 999.99 кг.

Пісок навал - мабуть, найбільш затребуваний матеріал в будівельних роботах, тому що застосовується в надзвичайно широкому діапазоні умов. Він являє собою дрібнозернисту суміш різних гірських порід неоднорідної фракції. Виходячи з характеристик, пісок буває різного призначення і класів якості. У будівництві найбільш затребуваний будівельний (відгуки на пісок - пряме тому підтвердження). Ціна на пісок навалом невисока, від річкового він відрізняється наявністю домішок в складі, зокрема, глини. Завдяки глині ​​суміш з використанням такого піску більш пластична і рухома.

Ціна на кар'єрний пісок навалом у Вінниці

Виходячи з того, що видобуток піску здійснюється в межах Вінниці і безпосередньо з кар'єру доставляється замовнику, будбаза "КУБ" пропонує нашим клієнтам вартість піску у Вінниці на гранично доступному рівні.

Кар'єрний пісок - будматеріал значної ваги і обсягу, але Вам зовсім не потрібно турбуватися про його транспортування: доставка піску навалом буде здійснена нашими співробітниками в будь-яку точку Вінниці та Вінницької області за мінімальною ціною і в максимально зручний для Вас час. Вартість кар'єрного піску навалом включає в себе ціну на будматеріал і доставку: роблячи замовлення, уточніть ціну кар'єрного піску для Вас у нашого менеджера, виходячи з відстані транспортування і загального обсягу замовлення.

Технічні характеристики кар'єрного піску:

 • колір: жовтий, білий, бурий або червоний (виходячи з переважаючих порід);
 • фракція: від 2 до 5 мм (дрібно-, середньо- і грубозерниста відповідно);
 • питома вага в залежності від фракції: 1500 - 1800 кг/м3;
 • допустимий відсоток домішок: до 7%.

Область застосування кар'єрного піску навалом

Завдяки фізичним характеристикам піску і наявності домішок в складі кар'єрний пісок найбільш підійде для здійснення наступного типу робіт:

 • виробництво бетону;
 • виготовлення кладок і штукатурних сумішей;
 • здійснення дорожнього будівництва.

Де купити і скільки коштує кар'єрний пісок навалом з доставкою у Вінниці?

На будбазі "КУБ" широкий асортимент будматеріалів, а завдяки тому, що ми працюємо без посередників, ціна на сипучі матеріали, зокрема кар'єрний пісок, у нас нижче, ніж в середньому по місту. У нас можна замовити пісок навалом, вартість якого, виходячи з того, що ми пропонуємо продукцію Вінницького виробника, мінімальна.

На будбазі "КУБ" ціна у Вінниці на кар'єрний пісок навалом безпосередньо залежить від обсягу закупівлі: чим більше партія (купити недорого кар'єрний пісок оптом), тим менше вартість кожного окремого куба. Ви можете легко порівняти ціни на пісок навалом у Вінниці самостійно.

Умови оплати

На базі «КУБ» Ви можете не тільки замовити якісні будівельні матеріали, але і додатково оформити заявку на їх доставку. Так, ми здійснюємо транспортування для Вас не лише в межах Вінниці, але й Вінницької області, зокрема, у міста Могильов-Подільський, Казатин, Ладижин, Жмеринка, Хмельник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнивань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямполь та інші.

Поставка будматеріалів здійснюється різним за вантажепідйомністю автотранспортом в залежності від ваги Вашої купівлі.

Доставка будматеріалів реалізовується протягом дня з моменту оформлення заявки, а її вартість розраховується в залежності від об`єму та відстані до місця призначення.

Тарифи на доставку по м. Вінниця фіксовані і визначаються виключно вагою транспортованих будматеріалів:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Вартість аналогічної доставки в межах Вінницької області в першу чергу залежить від загальної відстані від складу до місця розвантаження і визначається наступним чином:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

Замовлення будматеріалів з доставкою, їх кінцеву вартість в залежності від дальності доставки та об`єму, необхідність і відповідна вартість розвантаження та заносу — всі ці питання можна швидко узгодити з менеджером в телефонному режимі.

Вартість розвантаження будматеріалів та їх заносу визначається індивідуально в залежності від поверховості будівлі.

Оплата, коли Ви замовляєте будматеріали з доставкою, здійснюється за фактом отримання будматеріалів. Таким чином, Ви можете безпосередньо переконатися в їх якості і кількості.

Гарантії та умови заміни будматеріалів:

У разі необхідності (невикористання частини будматеріалів тощо) ми гарантуємо прийняти назад будматеріали не пізніше, ніж за 14 діб з моменту оформлення замовлення за умови неушкодженості заводського пакунку будматеріалів та наявності відповідного чеку. В такому випадку, не компенсується лише вартість доставки.

Будівельні матеріали з доставкою на базі «КУБ» - перевірена якість та надійна оперативність!

Наши контакты:

(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@vinnica.kub.in.ua
м. Вінниця

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 14.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса: