РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Isover у Вінниці

ДВП 3,2*1220*2440 мм – це листовий матеріал, виготовлений з деревних волокон шляхом гарячого пресування з введенням, при необхідності, сполучних добавок. Основною сировиною для виробництва ДВП служать відходи деревообробної промисловості, паперової макулатури, а також сухі стебла рослин.
Цена: 100.91 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач скловолоконний 14" ISOVER Звукозахист 20 (610*1170*50 мм) - 14,27 кв.м/уп
Хочете купити за 567.00 грн. Уточнюйте у менеджера!
Утеплювач скловолоконний 14" ISOVER Звукозахист 20 – це утеплювальний матеріал з покращеними звукоізоляційними характеристиками. Використовується для влаштування звукопоглинаючого шару в перегородках та інших конструкціях. Матеріал має покращені звукопоглинаючі характеристики.
Цена: 621.00 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач скловолоконний 11” ISOVER Теплий дім 2 (1220*5490*50 мм) - 13,4 кв.м/рул
Хочете купити за 372.98 грн. Уточнюйте у менеджера!
Утеплювач скловолоконний 11” ISOVER Теплий дім 2  – це легка мінеральна вата зі скловолокна в рулоні. Купити недорого утеплювач скловолоконний 11” ISOVER Теплий дім Ви можете в гуртівні КУБ у Вінниці.
Цена: 408.50 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач скловолоконний 11” ISOVER Теплий дім 2 (1220*7000*50 мм) - 17,08 кв.м/рул
Хочете купити за 447.68 грн. Уточнюйте у менеджера!
Утеплювач скловолоконний 11” ISOVER Теплий дім – це легкі рулони з мінеральної вати на основі скловолокна вищої якості, вироблені за запатентованою технологією TEL. Облегшена тепло- і звукоізоляція для бюджетних рішень в приватному домобудівництві.
Цена: 490.32 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач скловолоконний 11” ISOVER Теплий дім 7 (1170*610*100 мм) - 5 кв.м/уп
Хочете купити за 341.25 грн. Уточнюйте у менеджера!
Утеплювач скловолоконний 11” ISOVER Теплий дім – це тепло-звукоізоляція з мінеральної вати. Матеріал виготовляється з природних компонентів: пісок, сода, вапняк. Є безпечним матеріалом для здоров'я людини і навколишнього середовища. Призначено для роботи в дитячих і медичних установах.
Цена: 373.75 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач Isover фольгований Сауна 50 мм (15 м.кв)
Хочете купити за 999.63 грн. Уточнюйте у менеджера!
ISOVER Сауна (Ізовер Сауна) - фольгований утеплювач в рулонах з мінеральної вати, на основі полімеризованого скловолокна, виготовлений за технологією TEL. Теплий і легкий матеріал, застосовується для утеплення приміщень зі складними кліматичними умовами, таких як лазні, сауни і т.п.
Цена: 1094.83 грн.
Количество:
Знижка
Скловата Isover Скатна покрівля 50 мм (14.27 м.кв.)
Хочете купити за 586.17 грн. Уточнюйте у менеджера!
Скловата ISOVER Скатна покрівля 50 мм - легкі плити з мінеральної вати на основі скловолокна. Призначені для конструкцій зі складним вологісним режимом експлуатації - скатних покрівель і мансард.
Цена: 642.00 грн.
Количество:
Знижка
Скловата Isover Скатна покрівля 100 мм (7,14 м.кв.)
Хочете купити за 609.38 грн. Уточнюйте у менеджера!
Скловата ISOVER Скатна покрівля 100 мм - легкі плити з мінеральної вати на основі скловолокна. Призначені для конструкцій зі складним вологісним режимом експлуатації - скатних покрівель і мансард.
Цена: 667.41 грн.
Количество:
Знижка
Грунт-фарба Ансерглоб ЕГ-62 (Anserglob EG-62) (10 л)
Хочете купити за 399.89 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунт-фарба Anserglob EG-62 наноситься на мінеральні основи (бетон, цементно-вапняні і цементно-піщані штукатурки, цегла і гіпсові поверхні) і органічні підстави (ДСП, OSB, фанера) з метою збільшення адгезії, зміцнення основи, а також спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок.
Цена: 421.71 грн.
Количество:
Знижка
Скловолоконний утеплювач Ізовер Профі (Isover) 50 мм (12,2 кв.м)
Хочете купити за 446.54 грн. Уточнюйте у менеджера!
Утеплювач "Профі" (50 мм) торгової марки Isover має найвищі показники теплозахисту з усієї серії утеплювачів цього виробника.
Цена: 489.07 грн.
Количество:
Знижка
Скловолоконний утеплювач Ізовер Профі (Isover) 150 мм (4,88 кв.м)
Хочете купити за 525.00 грн. Уточнюйте у менеджера!
Утеплювач "Профі" (150 мм) торгової марки Isover має найвищі показники теплозахисту з усієї серії утеплювачів цього виробника.
Цена: 575.00 грн.
Количество:
Під замовлення
Утеплювач скловолоконний Ізовер Классік Еко (Мінеральна вата Isover Classic) (20 м.кв)
Утеплювач Ізовер Класик - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді рулонів зі скловолокна, отриманого шляхом продавлювання скляної маси через штапельні фільєри.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Клей для газоблока Ансерглоб ВСМ-11 (Anserglob BCM-11) Зима (25 кг)
Клей для газоблока Ансерглоб ВСМ-11 – це суміш для мурування стін з ніздрюватого бетону і поризованої кераміки призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін блоками з поризованої кераміки і теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат і т.д.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Піна-клей Білайф (Belife Pro) 850 мл під пістолет
Клей-піна Білайф «Рідкий цемент» (850 мл) призначена для фіксації утеплювачів з пінопласту і пінополістиролу, а також для монтажу газобетонних блоків.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію Isover у Вінниці

Мінеральна вата Ізовер - доступна ціна у Вінниці

Відома в усьому світі торгова марка Isover - виробник тепло- та звукоізоляційних матеріалів високої якості, належить концерну міжнародного формату Saint-Gobain. Цей концерн почав виробляти теплоізоляційні матеріали під маркою Isover з 1937 року і за короткий час зайняв місце серед лідерів. Свою назву торгова марка отримала від слів isolation (означає "ізоляція") і verre ("скло"). Цей концерн має представництва в 50 країнах, третя частина будівель в Європі будувалися з використанням скловолоконних утеплювачів марки Изовер.

Технологія TEL, на розробку якої у компанії пішло 10 років, допомогла підкорити ринки країн світу. Компанія Saint-Gobain розробила ще один важливий винахід - технологію Multipack, вона допомагає зберігати властивості мінеральної вати Ізовер довгий час.

Переваги теплоізоляції Isover

 • За допомогою цього матеріалу скорочуються втрати тепла і витрати на обігрів.
 • Завдяки застосуванню мінеральної вати Ізовер відбувається поліпшення мікроклімату в будинку.
 • Допомагає зберегти природу завдяки зменшенню споживання енергії (відбувається менше виділення шкідливих речовин).
 • Із застосуванням такого роду матеріалу знижуються експлуатаційні витрати, а значить, будівля буде коштувати дорожче.

Технічні характеристики скловати Isover

 • Мінвата Изовер відрізняється хорошими параметрами ізоляції, коефіцієнт яких складає 0.33-0.37 Вт / мК.
 • Високі властивості звукоізоляції.
 • Має широкий температурний діапазон (спікається при 60 000 градусів).
 • У складі містяться гідрофобізуючі добавки, що підвищує гідрофобні (водовідштовхувальні) властивості.
 • Вата для утеплення не виділяє шкідливих речовин, тому екологічно безпечна.
 • Володіє біологічної стійкістю (матеріал здатний протистояти цвілі, грибку і комахам).
 • Знаходиться в зручній упаковці, яка зменшує обсяг в кілька разів.
 • Виробництво матеріалу має відповідність європейським стандартам; незважаючи на це, ціна на утеплювач Ізовер у Вінниці залишається загальнодоступною кожному покупцеві.

Типи мінеральної вати від виробника Isover у Вінниці

Мінераловатний утеплювач виготовляється різних типів, для більш зручного застосування:

 • Мінвата Isover Classik - виготовляють у вигляді рулонного утеплювача товщиною 50 мм, відмінно підходить для звукоізоляції гіпсокартонних перегородок, дахів, і стін, приватних і будівельних об'єктів.
 • Утеплювач Isover Twin (100 мм) - виготовляють у вигляді рулону, загальною площею 10 квадратних метрів, застосовується для тепло- і шумоізоляції будівель.
 • Вата Ізовер Сауна фольгована (50 мм) - виготовляються у вигляді рулону, застосовується при будівництві лазень і саун, має високий показник тепловіддачі.
 • Мінеральна вата Isover Скатна покрівля (50 мм) - виготовляються у вигляді легкої плити, добре підійде для утеплення покрівлі та фасадів.
 • Мінвата Изовер Скатний покрівля (100 мм) - виготовляються у вигляді матів, використовується для фасадної теплоізоляції та утеплення дахів.

Де знайти оптові ціни на утеплювач Ізовер у Вінниці?

Купити утеплювач для теплоізоляції даху і стін від виробника Isover у Вінниці можна через інтернет на Базі будматеріалів "КУБ", при цьому ви не витратите багато часу і сил. Завдяки співпраці безпосередньо з заводом-виробником, ціна на мінеральну вату Изовер у Вінниці завжди залишається доступною будь-якому будівельникові. За додатковою консультацією щодо вибору виду утеплювача, звертайтесь за вказаними номерами телефону на сторінці "Контакти".

Купити продукцію Isover у Вінниці - полезные статьи:

Теплоізоляційний шар або «пиріг» - це пароізоляція + утеплювач + гидробарьер. Для захисту від пари і води потрібна спеціальна плівка або алюмінієва фольга.

Знайшли помилку?