РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію СТРАЖ у Вінниці

Під замовлення
Біозахист Страж-3 (10 л) готовий до використання
«Страж-3» (10 л) - антисептичний препарат, дія якого спрямована на знищення існуючих шкідників і тривалий захист деревини від широкого спектра біологічних впливів, таких, як вплив грибків, цвілі, мохів, лишайників, водоростей, жучків і іншого.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію СТРАЖ у Вінниці

«СТРАЖ» - молоде підприємство, яке з'явилося на українському ринку в 2011 році. Проте воно вже встигло успішно зайняти нішу створення комплексних вогне- та біологічних засобів захисту для деревини на всіх етапах експлуатації.

Компанія робить особливий наголос на впровадження інноваційних розробок у виробництві по створенню продуктів, які не мають аналогів за своїми властивостями. Також значна увага приділяється контролю якості на всіх етапах розробки і екологічність як виробництва, так і складу готової продукції захисних засобів.

Крім створення готової продукції, компанія надає послуги консультаційного характеру щодо застосування своєї продукції, забезпечує спеціальним обладнанням, яке вимірює товщину завданих захисних засобів.

Основні типи продукції СТРАЖ:

  • виготовлення освітлюючих, текстурних, огнебіозахисних сумішей і антисептиків;
  • виробництво грунтів і лаків;
  • розробка гідрофобізаторних просочень і пластифікаторів.

Відгуки про продукцію ТМ "СТРАЖ" і характеристика товарів

Продукція, що випускається є в продажу по всій території України і має безліч схвальних відгуків від клієнтів і компаній-партнерів.

Головне переваги продукції цієї торгової марки - це висока якість, що відповідає міжнародним стандартам, що підтверджено відповідними сертифікатами, широкий асортимент і доступна ціна на продукцію, що випускається.

Купити недорого огнебіозахисні суміші для деревини у Вінниці:

Компанія СТРАЖ - вітчизняний виробник із сформованою репутацією і лояльністю клієнтів, тому товари цієї торгової марки є обов'язковою частиною асортименту нашого інтернет-магазину - будбази КУБ.

Ознайомитися з відгуками про товар, що зацікавив, Ви можете на нашому сайті, також наші менеджери дадуть відповідь на ваші запитання щодо наявності товару на складі і індивідуальній вартості, тому що ціна на антисептики, вогнебіозахист, лаки СТРАЖ залежить від обсягів покупки. Також у нас Ви можете замовити недорого доставку, ми працюємо по Вінниці і Вінницькій області. Наші співробітники доставлять товар через 2-3 години після замовлення.

Знайшли помилку?