РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Біозахист Страж-3 (5 л) готовий до використання

Ціна: Уточняйте
Сумма: Уточняйте
Загальна вага: 5.00 кг.

«Страж-3» (5 л) - антисептичний препарат-антижук. Його дія спрямована на знищення існуючих шкідників і тривалий захист деревини від впливів грибків, цвілі, мохів, лишайників, водоростей, жучків і іншого. Додатково захищаючи від вологи, «Страж-3» (відгуки споживачів - пряме тому підтвердження) збільшує загальний термін експлуатації деревини більше, ніж на 40 років.

Від чого залежить ціна антисептика «Страж-3» (5 л) і яке значення біозахисту?

Експерти рекомендують застосовувати «Страж-3» в умовах підвищеної вологості, при боротьбі з існуючими ураженнями і з метою запобігання їх виникнення.

Ви можете порівняти біозахист «Страж-3» зі «Страж-11», а також з біозахистом TYTAN - це допоможе зробити Вам найкращий вибір.

Будбаза КУБ працює безпосередньо з виробником, це впливає на собівартість продукту, тому у нас Ви можете купити «Страж-3» недорого (ціна у Вінниці на антисептик на базі КУБ дешевше, ніж в середньому по місту).

Характеристики біозахисту «Страж-3»:

 • колір: зелений;
 • застосування: для зовнішніх робіт і робіт всередині приміщень;
 • розчинник: не потрібен, вміст ємності повністю готове до застосування;
 • оптимальна температура повітря: від 0 до +25 °С;
 • орієнтовна витрата антисептика: 250 г/кв.м (залежить від рельєфності основи і кількості шарів нанесення);
 • термін експлуатації деревини збільшується: більш, ніж на 40 років;
 • особливості: складно вимивається з поверхні, глибоко проникає, ніяк не впливає на можливість склеювання і фарбування деревини, малотоксичний.

Як обробляти деревину антисептиком для найкращого результату

Перш ніж наносити препарат, деревину необхідно підготувати: очистити від різного роду забруднень, маслянистих вкраплень, старої фарби, відшліфувати і висушити (можна обробляти мерзлу деревину). Обробка деревини може здійснюватися пензлем, валиком, обприскуванням або зануренням до повного насичення.

При нанесенні препарату на вертикальну поверхню антисептик слід наносити знизу вгору кількома шарами (2-3). Кожен новий шар наноситься через 20-30 хв. після попереднього. Потім слід оберігати розкриту препаратом поверхню від опадів і прямих сонячних променів не менше 24 годин (до повного висихання).

Де найвигідніше купити «Страж-3» (5 л) у Вінниці?

На будбазі КУБ є можливість не тільки замовити антисептик «Страж-3» (5 л) і отримати безкоштовну консультацію експерта, а й купити біозахист за індивідуально розрахованою ціною. Так, вартість «Страж-3» (5 л) (Вінниця) безпосередньо залежить від обсягу закупівлі: купуйте «Страж-3» оптом, і це дозволить Вам заощадити!

Крім цього, ми постійно проводимо акції, в ході яких ціна біозахисту «Страж-3» (5 л) може бути додатково знижена. Роблячи замовлення, уточніть у нашого менеджера відомості про терміни дії акцій і скільки коштує антисептик для деревини (Вінниця) для Вас, виходячи із загального обсягу замовлення.

Доставка біозахисту «Страж-3» (Вінниця і Вінницька область) - ще один сервіс, який ми пропонуємо для наших клієнтів, але Ви можете забрати замовлення і самостійно, під'їхавши на склад.

Умови оплати

На базі «КУБ» Ви можете не тільки замовити якісні будівельні матеріали, але і додатково оформити заявку на їх доставку. Так, ми здійснюємо транспортування для Вас не лише в межах Вінниці, але й Вінницької області, зокрема, у міста Могильов-Подільський, Казатин, Ладижин, Жмеринка, Хмельник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнивань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямполь та інші.

Поставка будматеріалів здійснюється різним за вантажепідйомністю автотранспортом в залежності від ваги Вашої купівлі.

Доставка будматеріалів реалізовується протягом дня з моменту оформлення заявки, а її вартість розраховується в залежності від об`єму та відстані до місця призначення.

Тарифи на доставку по м. Вінниця фіксовані і визначаються виключно вагою транспортованих будматеріалів:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Вартість аналогічної доставки в межах Вінницької області в першу чергу залежить від загальної відстані від складу до місця розвантаження і визначається наступним чином:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

Замовлення будматеріалів з доставкою, їх кінцеву вартість в залежності від дальності доставки та об`єму, необхідність і відповідна вартість розвантаження та заносу — всі ці питання можна швидко узгодити з менеджером в телефонному режимі.

Вартість розвантаження будматеріалів та їх заносу визначається індивідуально в залежності від поверховості будівлі.

Оплата, коли Ви замовляєте будматеріали з доставкою, здійснюється за фактом отримання будматеріалів. Таким чином, Ви можете безпосередньо переконатися в їх якості і кількості.

Гарантії та умови заміни будматеріалів:

У разі необхідності (невикористання частини будматеріалів тощо) ми гарантуємо прийняти назад будматеріали не пізніше, ніж за 14 діб з моменту оформлення замовлення за умови неушкодженості заводського пакунку будматеріалів та наявності відповідного чеку. В такому випадку, не компенсується лише вартість доставки.

Будівельні матеріали з доставкою на базі «КУБ» - перевірена якість та надійна оперативність!

Наши контакты:

(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@vinnica.kub.in.ua
м. Вінниця

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 14.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса: