РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Вогнебіозахист Страж-2 (5 л) готовий до застосування

Ціна: Уточняйте
Сумма: Уточняйте
Загальна вага: 5.00 кг.

Відгуки на вогнебіозахист «Страж-2» (5 л) свідчать, що це дуже ефективний засіб, який призначений для обробки деревини з метою запобігання загоряння. Так, шляхом пропитки препаратом досягається найвищий ступінь вогнезахисту (1 група вогнезахисту). Крім цього, покриття поверхні препаратом «Страж-2» забезпечує захист від впливу вологи, ураження грибком і цвіллю, попереджає появу жучків, таким чином забезпечує захист від впливу зовнішніх факторів і тим самим збільшує термін експлуатації деревини.

Характеристики антипирена «Страж-2» (5 л):

 • колір: прозорий (в комплекті додатково йде барвник червоного кольору);
 • група вогнезахисту: перша;
 • застосування: для зовнішніх робіт та всередині приміщень;
 • розчинник: не потрібен, вміст ємності повністю готовий до застосування;
 • оптимальна температура повітря: від +10 до +40 °С;
 • витрата: 200-400 г / кв.м (залежить від рельєфності поверхні і кількості шарів нанесення);
 • збільшення терміну експлуатації деревини: більш, ніж на 50 років;
 • особливості: складно вимивається з поверхні, глибоко проникає, не викликає корозію чорних металів, малотоксичний.

«Страж-2» випускається вітчизняним виробником, тому ціна вогнебіозахисту «Страж» трохи нижче. Так, якщо порівняти антипірен «Страж-2» з аналогами, що випускаються брендом TYTAN, продукція якого є в нашому асортименті, то перевага ціни при практично однакових технічних характеристиках очевидна.

Політика будбази КУБ орієнтована на роботу виключно з виробником безпосередньо, це впливає на вихідну собівартість. Таким чином, ціна «Страж-2» (5 л) на будбазі КУБ нижче, ніж в середньому по Вінниці, тому у нас Ви можете купити вогнебіозахист «Страж-2» (5 л) недорого і без переплат.

Як правильно працювати з вогнебіозахисту

Перед нанесенням вогнебіозахисту на деревину вихідну поверхню необхідно підготувати: очистити від різного роду забруднень, маслянистих вкраплень, старої фарби, відшліфувати і висушити до рівня вологості, що не перевищує 30-40%.

Підготовлена ​​поверхня повинна бути рівною, матовою, однорідною і знежиреною.

Обробка деревини може здійснюватися пензлем, валиком, обприскуванням або зануренням; нанесення препарату здійснюється в кілька шарів (2-3) до повного насичення.

Нанесений препарат не впливає на можливість склеювання і фарбування деревини (взаємодіє з фарбувальними і клеючими речовинами аналогічно, як і без вогнебіозахисного шару).

Як купити «Страж-2» (5 л) у Вінниці і отримати безкоштовну консультацію фахівця?

На будбазі КУБ можна замовити антипірен «Страж-2» (5 л), ціна якого нижче середньої у Вінниці. Також ми пропонуємо купити вогнебіозахист за індивідуально розрахованою ціною. Так, вартість «Страж-2» 5 л (Вінниця) безпосередньо залежить від обсягу закупівлі: чим більше партія, тим нижче ціна кожної окремої упаковки, крім того, у нас діють знижки, в ході яких ціна вогнебіозахисту може бути додатково знижена. Роблячи замовлення, уточніть у нашого менеджера, скільки коштує вогнебіозахист «Страж-2» (5 л) для Вас, виходячи з часу замовлення і загального обсягу.

Якщо Ви вирішили купити вогнебіозахист «Страж-2» гуртом, то Вам швидше за все буде потрібно транспортування, тому доставка вогнебіозахисту (Вінниця і Вінницька область) - ще один сервіс, який ми пропонуємо для наших клієнтів.

Умови оплати

На базі «КУБ» Ви можете не тільки замовити якісні будівельні матеріали, але і додатково оформити заявку на їх доставку. Так, ми здійснюємо транспортування для Вас не лише в межах Вінниці, але й Вінницької області, зокрема, у міста Могильов-Подільський, Казатин, Ладижин, Жмеринка, Хмельник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнивань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямполь та інші.

Поставка будматеріалів здійснюється різним за вантажепідйомністю автотранспортом в залежності від ваги Вашої купівлі.

Доставка будматеріалів реалізовується протягом дня з моменту оформлення заявки, а її вартість розраховується в залежності від об`єму та відстані до місця призначення.

Тарифи на доставку по м. Вінниця фіксовані і визначаються виключно вагою транспортованих будматеріалів:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Вартість аналогічної доставки в межах Вінницької області в першу чергу залежить від загальної відстані від складу до місця розвантаження і визначається наступним чином:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

Замовлення будматеріалів з доставкою, їх кінцеву вартість в залежності від дальності доставки та об`єму, необхідність і відповідна вартість розвантаження та заносу — всі ці питання можна швидко узгодити з менеджером в телефонному режимі.

Вартість розвантаження будматеріалів та їх заносу визначається індивідуально в залежності від поверховості будівлі.

Оплата, коли Ви замовляєте будматеріали з доставкою, здійснюється за фактом отримання будматеріалів. Таким чином, Ви можете безпосередньо переконатися в їх якості і кількості.

Гарантії та умови заміни будматеріалів:

У разі необхідності (невикористання частини будматеріалів тощо) ми гарантуємо прийняти назад будматеріали не пізніше, ніж за 14 діб з моменту оформлення замовлення за умови неушкодженості заводського пакунку будматеріалів та наявності відповідного чеку. В такому випадку, не компенсується лише вартість доставки.

Будівельні матеріали з доставкою на базі «КУБ» - перевірена якість та надійна оперативність!

Наши контакты:

(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@vinnica.kub.in.ua
м. Вінниця

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 14.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса: