РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Біозахист Страж-3 (1 л) концентрат

Ціна: Уточняйте
Сумма: Уточняйте
Загальна вага: 1.00 кг.

Концентрат «Страж-3» (1 л) - антисептичний препарат, за допомогою якого знешкоджують існуючі ураження деревини різними організмами (грибками, лишайниками, цвіллю, жуками та інше), попереджають їх появу протягом тривалого періоду. Також він зменшує вплив високої вологості - все це дозволяє збільшити термін експлуатації деревини більше, ніж на 40 років.

Чому, вибираючи антисептик, Вам краще купити концентрат «Страж-3» (1 л)?

Використовувати антисептик-концентрат набагато економніше, ніж готовий заводський розчин, про це свідчать відгуки на «Страж-3» (1 л). Так, з урахуванням того, що для приготування готового розчину концентрат потрібно розбавити водою в пропорції 1: 9, то по суті виходить 10 л готового препарату, при цьому вартість концентрату «Страж-3» (1 л), буде меншою, ніж препарату ідентичного обсягу в готовому вигляді.

Ви можете порівняти біозахист «Страж-3» з «Страж-11» і біозахист TYTAN за характеристиками і ціною - це допоможе зробити Вам найкращий вибір.

Будбаза КУБ працює безпосередньо з виробником: у нас Ви можете купити «Страж-3» недорого (ціна у Вінниці на будбазі КУБ дешевше, ніж в середньому по місту).

Характеристики біозахисту «Страж-3» (концентрат):

 • колір: зелений;
 • застосування: для зовнішніх робіт і робіт всередині приміщень;
 • розчинник: вода;
 • пропорції: 1 л концентрату антисептика на 9 л води;
 • оптимальна температура повітря при нанесенні: від 0 до +25 °С;
 • оптимальна температура води для приготування розчину: від +5 до +25 °С;
 • орієнтовний витрата антисептика: 250 г/кв.м (залежить від рельєфності поверхні та кількості шарів нанесення);
 • термін експлуатації деревини збільшується: більш, ніж на 40 років;
 • особливості: складно вимивається з поверхні, глибоко проникає, ніяк не впливає на можливість склеювання і фарбування деревини, малотоксичний.

Як правильно розбавляти концентрат антисептика і наносити на деревину

Перш ніж наносити препарат, деревину необхідно підготувати: очистити від різного роду забруднень, маслянистих вкраплень, старої фарби, відшліфувати і висушити (можна обробляти мерзлу деревину). Обробка деревини може здійснюватися пензлем, валиком, обприскуванням або зануренням до повного насичення.

Препарат необхідно розбавити з розрахунку 1:9 з водою (1 л концентрату і 9 л води) і перемішати до утворення однорідного розчину.

При розтині вертикальної поверхні антисептик слід наносити знизу вгору кількома шарами (2-3). Кожен новий шар наноситься через 20-30 хв. після попереднього.

Після цього протягом 24 годин слід оберігати покриту препаратом поверхню від опадів і прямих сонячних променів.

Де найбільш вигідна ціна на концентрат «Страж-3» (1 л) у Вінниці?

На будбазі КУБ є можливість не тільки замовити антисептик «Страж-3» (1 л) і отримати безкоштовну консультацію експерта, а й купити біозахист за індивідуально розрахованою ціною. Так, вартість «Страж-3» (1 л) (Вінниця) безпосередньо залежить від обсягу закупівлі: купуйте «Страж-3» оптом, і це дозволить Вам заощадити!

Крім цього, ми постійно проводимо акції, в ході яких ціна біозахисту «Страж-3» (1 л) може бути додатково знижена. Роблячи замовлення, уточніть у нашого менеджера відомості про терміни дії акцій і скільки коштує антисептик для деревини (Вінниця) для Вас, виходячи із загального обсягу замовлення.

Доставка біозахисту «Страж-3» (Вінниця і область) - ще один сервіс, який ми пропонуємо для наших клієнтів, але Ви можете забрати замовлення і самостійно, під'їхавши на склад.

Умови оплати

На базі «КУБ» Ви можете не тільки замовити якісні будівельні матеріали, але і додатково оформити заявку на їх доставку. Так, ми здійснюємо транспортування для Вас не лише в межах Вінниці, але й Вінницької області, зокрема, у міста Могильов-Подільський, Казатин, Ладижин, Жмеринка, Хмельник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнивань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямполь та інші.

Поставка будматеріалів здійснюється різним за вантажепідйомністю автотранспортом в залежності від ваги Вашої купівлі.

Доставка будматеріалів реалізовується протягом дня з моменту оформлення заявки, а її вартість розраховується в залежності від об`єму та відстані до місця призначення.

Тарифи на доставку по м. Вінниця фіксовані і визначаються виключно вагою транспортованих будматеріалів:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Вартість аналогічної доставки в межах Вінницької області в першу чергу залежить від загальної відстані від складу до місця розвантаження і визначається наступним чином:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

Замовлення будматеріалів з доставкою, їх кінцеву вартість в залежності від дальності доставки та об`єму, необхідність і відповідна вартість розвантаження та заносу — всі ці питання можна швидко узгодити з менеджером в телефонному режимі.

Вартість розвантаження будматеріалів та їх заносу визначається індивідуально в залежності від поверховості будівлі.

Оплата, коли Ви замовляєте будматеріали з доставкою, здійснюється за фактом отримання будматеріалів. Таким чином, Ви можете безпосередньо переконатися в їх якості і кількості.

Гарантії та умови заміни будматеріалів:

У разі необхідності (невикористання частини будматеріалів тощо) ми гарантуємо прийняти назад будматеріали не пізніше, ніж за 14 діб з моменту оформлення замовлення за умови неушкодженості заводського пакунку будматеріалів та наявності відповідного чеку. В такому випадку, не компенсується лише вартість доставки.

Будівельні матеріали з доставкою на базі «КУБ» - перевірена якість та надійна оперативність!

Наши контакты:

(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@vinnica.kub.in.ua
м. Вінниця

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 14.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса: