РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Гіпсова шпаклівка Кнауф фініш (Knauf HP Finish) (10 кг)

Ціна: 54.00 грн.
Сумма: 54.00 грн.
Загальна вага: 10.00 кг.

Відгуки на Knauf HP Finish (10 кг) свідчать про те, що це суха суміш на гіпсовій основі, яка найкращим чином підійде для тонкошарового покриття вертикальних поверхонь на фінішному етапі внутрішніх робіт.

Knauf - популярний виробник, якість продукції та ціни якого трохи вище середніх. При цьому ціна на шпаклівку "Кнауф Фініш" (10 кг) на будбазі КУБ може варіюватися в залежності від загального обсягу замовлення. Так, купуючи Knauf HP Finish (10 кг) оптом, Ви можете істотно заощадити: ціна шпаклівки Кнауф (10 кг) - кожної окремої упаковки - буде дешевше.

Використання і вартість фінішної шпаклівки Knauf HP Finish (10 кг)

Будбаза КУБ працює безпосередньо з виробником, що позначається на вартості шпаклівки, тому у нас можна купити шпаклівку "Кнауф Фініш" (10 кг) недорого і без переплат.

У нашому асортименті представлений широкий ряд фінішних шпаклівок як на гіпсовій основі, так і на цементній, тому Ви можете порівняти "Кнауф Фініш" з іншими шпаклівками за технічними характеристиками. Це допоможе Вам зробити якнайкращий вибір!

Основні характеристики шпаклівки "Кнауф HP Фініш":

 • основа шпаклівки: гіпс з полімерними домішками;
 • середня витрата гіпсової шпаклівки: 1,1 кг/кв.м (при шарі 1 мм);
 • пропорції приготування шпаклювальною суміші: 0,7 л води на 1 кг сухої суміші;
 • оптимальна товщина шару: 1-3 мм;
 • рекомендований час роботи з зачинених розчином: до 2 годин;
 • оптимальний діапазон робочої температури основи: від +5 до +30 оС;
 • час повного висихання після нанесення фінішної шпаклівки: 24 години.

Рекомендації фахівців по роботі з фінішною шпаклівкою

Перш, ніж наносити шпаклівку, основа повинна бути завчасно покрито грубокопронікающім грунтом.

Змішують суху суміш у зазначеній пропорції, а доводять до однорідності часто за допомогою будівельного міксера на низьких оборотах.

Наносити шпаклівку слід шпателем і відразу ж загладжувати. Затірку ж краще робити тільки після повного висихання підстави. При цьому не варто штучно прискорювати висихання шпаклівки, це може спричинити утворення її тріщинуватої структури.

Де вигідно купити Knauf HP Finish (10 кг) у Вінниці?

На будбазі КУБ можна замовити шпаклівку Кнайф Фініш (10 кг), ціна якої буде нижче, ніж в середньому по Вінниці.

Для наших клієнтів ми постійно проводимо програми лояльності. У цей час ціна у Вінниці на шпаклівку і інші будівельні суміші часто додатково знижується. Роблячи замовлення, уточніть у нашого менеджера, скільки коштує Кнауф Фініш (Вінниця) для Вас, виходячи із загального обсягу замовлення і дії акцій і знижок.

Будівельні суміші досить громіздкі, тому доставка шпаклівки Knauf HP Finish (Вінниця) - ще один сервіс, який пропонує будбаза КУБ для наших клієнтів. Ми займаємося розвезенням по місту і Вінницької області і готові доставити Вашу покупку недорого в максимально зручне обумовлений час. Але при бажанні Ви можете забрати зі складу його і самостійно.

Умови оплати

На базі «КУБ» Ви можете не тільки замовити якісні будівельні матеріали, але і додатково оформити заявку на їх доставку. Так, ми здійснюємо транспортування для Вас не лише в межах Вінниці, але й Вінницької області, зокрема, у міста Могильов-Подільський, Казатин, Ладижин, Жмеринка, Хмельник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнивань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямполь та інші.

Поставка будматеріалів здійснюється різним за вантажепідйомністю автотранспортом в залежності від ваги Вашої купівлі.

Доставка будматеріалів реалізовується протягом дня з моменту оформлення заявки, а її вартість розраховується в залежності від об`єму та відстані до місця призначення.

Тарифи на доставку по м. Вінниця фіксовані і визначаються виключно вагою транспортованих будматеріалів:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Вартість аналогічної доставки в межах Вінницької області в першу чергу залежить від загальної відстані від складу до місця розвантаження і визначається наступним чином:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

Замовлення будматеріалів з доставкою, їх кінцеву вартість в залежності від дальності доставки та об`єму, необхідність і відповідна вартість розвантаження та заносу — всі ці питання можна швидко узгодити з менеджером в телефонному режимі.

Вартість розвантаження будматеріалів та їх заносу визначається індивідуально в залежності від поверховості будівлі.

Оплата, коли Ви замовляєте будматеріали з доставкою, здійснюється за фактом отримання будматеріалів. Таким чином, Ви можете безпосередньо переконатися в їх якості і кількості.

Гарантії та умови заміни будматеріалів:

У разі необхідності (невикористання частини будматеріалів тощо) ми гарантуємо прийняти назад будматеріали не пізніше, ніж за 14 діб з моменту оформлення замовлення за умови неушкодженості заводського пакунку будматеріалів та наявності відповідного чеку. В такому випадку, не компенсується лише вартість доставки.

Будівельні матеріали з доставкою на базі «КУБ» - перевірена якість та надійна оперативність!

Наши контакты:

(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@vinnica.kub.in.ua
м. Вінниця

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 14.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса: