РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Вогнестійкий гіпсокартон Вінниця

Ціна

грн.

Виробники:

Тип гіпсокартону

Довжина гіпсокартону:

Гіпсокартон Кнауф Діамант  – це тверді гіпсокартонні плити типу ГКПВО (гіпсокартонна плита волого і вогнестійка), які складаються зі спеціального обробленого гіпсового сердечника в оболонці з високоякісного картону.
Ціна 233.31 грн.
Кількість:
Під замовлення
Гіпсокартон вогнетривкий (2,5 м)
Вогнетривкий гіпсокартон - це листовий обробний матеріал, який застосовується в обробці порталів камінів і інших конструкцій поблизу джерел відкритого вогню. Завдяки додаванню склад скловолокна, гіпсокартон здатний довго витримувати високі температури.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Вогнестійкий гіпсокартон Вінниця

Вогнестійкий гіпсокартон – це будівельний матеріал, що має здатність протистояти дії відкритого вогню. Використовується для облицювання внутрішніх поверхонь, для створення перегородок, та інших конструктивних елементів. На сайті будівельних матеріалів «КУБ» відбувається продаж вогнестійкого гіпсокартону з доставкою по Вінниці та всій області. Наша команда старанно підбирає кращих виробників для співпраці, тому Ви можете купити вогнетривкий гіпсокартон у Вінниці за найкращою ціною та якістю.

Властивості, які треба враховувати перш ніж купити вогнетривкий гіпсокартон

Проте перш ніж замовити вогнестійкий гіпсокартон у потрібній кількості, варто орієнтуватися в його особливостях та характеристиках.

 1. Товщина листа досягає 12,5 мм.
 2. Має червоне маркування.
 3. У серцевині матеріалу є армуючі домішки.
 4. У якості каркасу служить не лише картон, але й армувальні волокна, що дозволяє після обвуглення протистояти вогню значно довше.

Також до очевидних переваг вогнетривкого гіпсокартону у Вінниці відносять те, що в процесі роботи з матеріалом, а точніше під час його обробки, немає потреби використовувати додаткову вологу, а це додаткова економія. А будь-який дизайнерський задум буде легко втілено завдяки легкості в обробці. Варто сказати і про чудові мікрокліматичні характеристики гіпсокартону, у свою чергу відсутність токсичних елементів дозволяє використовувати матеріал, як вже говорилося, навіть у дитячих кімнатах.

Нераціональним є використання звичайного гіпсокартону у приміщеннях з високими вимогами до пожежестійкості, адже у разі критичної ситуації матеріал миттю втратить свої властивості. У цьому випадку якісний вогнестійкий гіпсокартон є ідеальним. На складі будівельних матеріалів «КУБ» ви можете купити недорого вогнестійкий гіпсокартон довжиною 2,5 м та використати його за призначенням. Якщо виникають сумніви у кількості потрібного матеріалу, зверніться до наших консультантів, які допоможуть розрахувати потрібну кількість вогнестійкого гіпсокартону.

Ціна вогнетривкого гіпсокартону та чинники, що її формують

 • обробка виробничих приміщень та домашніх котелень;
 • облицювання побутових камінів;
 • виготовлення міжкімнатних перегородок, всередині яких модна закладати електрокабелі;
 • оформлення та декорування дитячих кімнат та приміщень масового скупчення людей;
 • декорування різноманітних навчальних закладів;
 • виготовлення побутових повітропроводів;
 • внутрішня обробка дерев’яних будинків, дачних будівель та котеджів.

Вартість вогнестійкого гіпсокартону залежить від низки факторів, зокрема розміру листів. Проте буде справедливим сказати, що вартість вогнетривкого гіпсокартону буде дещо вищою за стандартні зразки. Межа вогнестійкості гіпсокартону стандартних зразків складає близько 15-20 хвилин, після чого настає повне руйнування структури матеріалу. Вогнетривка плита витримує 40-50 хвилин безперервного впливу відкритого вогню, зберігаючи форму, структуру та загальні конструктивні властивості. Вогнестійкий гіпсокартон від виробника, що можна купити на будбазі «КУБ», наділений усіма основними якостями цього матеріалу.

Як свідчать професійні відгуки про вогнетривкий гіпсокартон, працювати з ним напрочуд легко, це під силу навіть новачкам, а професіонали тим паче впораються з ним. Монтаж проводиться на спеціальні профілі. Хоча варто знати деякі секрети роботи з матеріалом. На сайті складу будматеріалів «КУБ» Ви знайдете спеціальний розділ «Школа ремонту», де ми поділилися секретами якісної роботи з різними типами гіпсокартону, більш того, там Ви знайдете масу додаткової цікавої інформації у форматі статей чи відеороликів, що містять поради про будівництво та ремонт.

Не знаєте, де недорого купити вогнестійкий гіпсокартон у Вінниці? Звертайтесь до будбази «КУБ»!

Багаторічний досвід гуртівні «КУБ» дозволив обрати для співпраці кращих виробників гіпсокартону, що позитивно впливає на формування цінової політики, яка підкріплюється регулярними акціями, програмами лояльності та бонусів, коли Ви замовляєте вогнетривкий гіпсокартон оптом.

Ми дбаємо про наших клієнтів, тому нами швидко організовується доставка вогнетривкого гіпсокартону по Вінниці, або за її межі по області у міста Кам’янець-Подільський, Бар, Немирів, Тульчин та інші.

Вогнестійкий гіпсокартон ціна у м. Вінниця - каталог із 2 товарів

Вогнестійкий гіпсокартонЦінаНаявність:
Гіпсокартон Кнауф Діамант (Knauf Diamant) 12,5*1200*2500 мм 233.31 грн. В наявності
Гіпсокартон вогнетривкий (2,5 м) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?