РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Клей для плитки еластичний Крайзель 104 (Kreisel 104) (25 кг)

Ціна: Уточняйте
Сумма: Уточняйте
Загальна вага: 25.00 кг.

Клейова суміш Kreisel 104 (25 кг) універсального типу, бо її можна використовувати для приклеювання будь-яких видів керамічної плитки, а також штучного та натурального каменю (за винятком мармуру: під впливом цементної суміші він здатний змінити вихідний колір, тому клей для мармуру повинен мати білу основу).

Технічні характеристики клею для плитки "Крайзель 104":

 • основа: портландцемент;
 • максимальна товщина шару суміші: 5 мм;
 • орієнтовна витрата: 6,5 кг/кв.м (при товщині плиткового клею 5 мм);
 • пропорція розчину: 25 кг сухої суміші розбавити 7 л води;
 • оптимальна температура роботи з розчином: від +5 до +25 оС;
 • час коригування положення плитки на поверхні: 20 хв;
 • максимальний час укладання плитки після нанесення клейового розчину на основу: 30 хв;
 • час повного висихання: 24 години;
 • час придатності готового розчину: 2 години;
 • рекомендований час затирання швів: 48 годин;
 • спеціальні властивості: морозо- і водостійкий.

Клей Kreisel 104 має підвищені морозо- і водостійкість, тому він цілком підійде також і для зовнішніх робіт, а завдяки високій пластичності і адгезії, він придатний для приклеювання великогабаритних ділянок на плоских поверхнях і на поверхнях з незначним ухилом (від 2%).

За технічними характеристиками схожий з плитковим клеєм типу Kreisel 103, але в порівнянні з ним має такі переваги, як більш широкий спектр застосування, можливість приклеювання на поверхні, що мають незначний ухил, і більш тривалий час коригування розташування плитки на поверхні. Більш детальна технічна характеристика вказана нижче.

На що необхідно звернути увагу при підготовці клейової суміші Kreisel 104

Поверхня повинна бути міцна і чиста, не містити тендітних елементів, пилу і маслянистих забруднюючих речовин. Якщо на ній є нерівності, то їх слід виправити за використанням цементної-піщаної штукатурки. Після висихання обробити грунтівкой.

Суху суміш слід всипати в ємність з водою, попередньо змішавши в сухому вигляді (якщо упаковка використовується частково) і разом з водою до утворення густої однорідної консистенції. Суміш не повинна містити грудок; через 5 хвилин суміш слід перемішати повторно, після цього її можна наносити на поверхню. Затверділу суміш після реакції з водою повторно не розбавляти.

Розчин слід укладати, використовуючи плоский і зубчастий шпатель, а після його нанесення і притиснення до основи для кращої фіксації рекомендують простукувати поверхню плитки гумовим молотком, що забезпечить кращий розподіл розчину по внутрішній поверхні плитки.

Купити клей для плитки "Крейзель 104" (25 кг) у Вінниці

На будівельній базі КУБ ціна на Крейзель 104 Вінниця нижче, ніж в середньому по Вінниці, за рахунок того, що ми працюємо з постачальниками безпосередньо. При цьому, зробивши у нас велике замовлення (купити клей Крейзель 104 гуртом), Ви можете заощадити, бо ціна на морозостійкий клей "Крейзель 104" (25 кг) безпосередньо залежить від обсягу покупки: зі збільшенням загального обсягу покупки вартість клею для плитки Kreisel 104 (кожної окремої упаковки) зменшується. Крім того, наша компанія постійно проводить програми лояльності для наших клієнтів: стежте за пропонованими знижками, завдяки яким Ви можете зробити покупку за ще більш вигідною ціною.

Детально дізнатися про переваги та способи застосування конкретних типів клейових сумішей, про технічні характеристики Ви можете, прочитавши на нашому сайті відгуки Kreisel 104. Крім того, купити клей для плитки Krеisel 104 у Вінниці вВи можете не виходячи з дому, замовивши у нас доставку клею для плитки недорого, і наші співробітники доставлять Ваше замовлення в будь-яку точку Вінниці та Вінницької області.

Залишилися питання щодо якості товару, щодо виробників аналогічних товарів або наявності товару на гуртівні в даний момент або інші? - Звертайтеся за консультацією до менеджерів будівельної бази "КУБ", ми допоможемо зробити правильний вибір серед існуючого асортименту клейових сумішей.

Умови оплати

На базі «КУБ» Ви можете не тільки замовити якісні будівельні матеріали, але і додатково оформити заявку на їх доставку. Так, ми здійснюємо транспортування для Вас не лише в межах Вінниці, але й Вінницької області, зокрема, у міста Могильов-Подільський, Казатин, Ладижин, Жмеринка, Хмельник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнивань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямполь та інші.

Поставка будматеріалів здійснюється різним за вантажепідйомністю автотранспортом в залежності від ваги Вашої купівлі.

Доставка будматеріалів реалізовується протягом дня з моменту оформлення заявки, а її вартість розраховується в залежності від об`єму та відстані до місця призначення.

Тарифи на доставку по м. Вінниця фіксовані і визначаються виключно вагою транспортованих будматеріалів:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Вартість аналогічної доставки в межах Вінницької області в першу чергу залежить від загальної відстані від складу до місця розвантаження і визначається наступним чином:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

Замовлення будматеріалів з доставкою, їх кінцеву вартість в залежності від дальності доставки та об`єму, необхідність і відповідна вартість розвантаження та заносу — всі ці питання можна швидко узгодити з менеджером в телефонному режимі.

Вартість розвантаження будматеріалів та їх заносу визначається індивідуально в залежності від поверховості будівлі.

Оплата, коли Ви замовляєте будматеріали з доставкою, здійснюється за фактом отримання будматеріалів. Таким чином, Ви можете безпосередньо переконатися в їх якості і кількості.

Гарантії та умови заміни будматеріалів:

У разі необхідності (невикористання частини будматеріалів тощо) ми гарантуємо прийняти назад будматеріали не пізніше, ніж за 14 діб з моменту оформлення замовлення за умови неушкодженості заводського пакунку будматеріалів та наявності відповідного чеку. В такому випадку, не компенсується лише вартість доставки.

Будівельні матеріали з доставкою на базі «КУБ» - перевірена якість та надійна оперативність!

Наши контакты:

(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@vinnica.kub.in.ua
м. Вінниця

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 14.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса: