РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Будівельний інвентар купити у Вінниці

Ціна

грн.
Бур SDS 6х110 мм під перфоратор для буріння отворів в бетоні, кам'яній кладці та натуральному камені. Він має динамічно стійку конструкцію, що забезпечує зниження вібрації при бурінні, що в значній мірі підвищує продуктивність виконання отворів.
Ціна: 38.69 грн.
Кількість:
Бур SDS 6х160 мм під перфоратор для буріння отворів в бетоні, кам'яній кладці та натуральному камені. Він має динамічно стійку конструкцію, що забезпечує зниження вібрації при бурінні, що в значній мірі підвищує продуктивність виконання отворів.
Ціна: 87.59 грн.
Кількість:
Бур SDS 6х210 мм під перфоратор для буріння отворів в бетоні, кам'яній кладці та натуральному камені. Він має динамічно стійку конструкцію, що забезпечує зниження вібрації при бурінні, що в значній мірі підвищує продуктивність виконання отворів.
Ціна: 136.97 грн.
Кількість:
Бур SDS 10х160 мм під перфоратор для буріння отворів в бетоні, кам'яній кладці та натуральному камені. Він має динамічно стійку конструкцію, що забезпечує зниження вібрації при бурінні, що в значній мірі підвищує продуктивність виконання отворів.
Ціна: 124.97 грн.
Кількість:
Бур SDS 10х210 мм під перфоратор для буріння отворів в бетоні, кам'яній кладці та натуральному камені. Він має динамічно стійку конструкцію, що забезпечує зниження вібрації при бурінні, що в значній мірі підвищує продуктивність виконання отворів.
Ціна: 140.34 грн.
Кількість:
Серпянка - це стрічка, що являє собою систему переплетених скловолокон. Серпянка має сітчасту структуру, що дозволяє уникати попадання під стрічку повітря і утворення здуття і нерівностей.
Ціна: 98.20 грн.
Кількість:
Ізолента ПВХ синя (21 м) являє собою полівінілхлориднe плівкe, виготовлену з ПВХ-композиції вальцово-каландровим способом зі спеціалізованими добавками, що перешкоджають займанню стрічки, з подальшим нанесенням на одну з її сторін акрилового клейового шару на основі перхлорвиниловой смоли.
Ціна: 24.85 грн.
Кількість:
Пензель-макловиця дерев'яний 50x150 застосовується для розмивання ЛФМ, фарбування великих поверхонь. Призначений для робіт з воднодісперсійними, олійними фарбами, лаками та для нанесення клеючих розчинів.
Ціна: 46.41 грн.
Кількість:
Сітка абразивна (40-я зернистість) зроблена з полімеру з нанесенням жорсткого абразивного матеріалу, водостійка.
Ціна: 17.56 грн.
Кількість:
Сітка абразивна (60-я зернистість) зроблена з полімеру з нанесенням жорсткого абразивного матеріалу. Водостійка.
Ціна: 17.56 грн.
Кількість:
Сітка абразивна (80-я зернистість) зроблена з полімеру з нанесенням жорсткого абразивного матеріалу. Водостійка.
Ціна: 15.98 грн.
Кількість:
Сітка абразивна (100-я зернистість) зроблена з полімеру з нанесенням жорсткого абразивного матеріалу, водостійка.
Ціна: 17.61 грн.
Кількість:
Сітка абразивна (120-я зернистість) зроблена з полімеру з нанесенням жорсткого абразивного матеріалу, водостійка.
Ціна: 17.95 грн.
Кількість:
Сітка абразивна (180-я зернистість) зроблена з полімеру з нанесенням жорсткого абразивного матеріалу, водостійка.
Ціна: 16.79 грн.
Кількість:
Сітка абразивна (220-я зернистість) зроблена з полімеру з нанесенням жорсткого абразивного матеріалу, водостійка.
Ціна: 16.79 грн.
Кількість:
Сітка абразивна (240-я зернистість) зроблена з полімеру з нанесенням жорсткого абразивного матеріалу, водостійка.
Ціна: 17.14 грн.
Кількість:
Стрічка малярська 38 мм (20 м) зроблена зі спеціального паперу з легкою клейовою основою. Використовується при проведенні малярних, штукатурних робіт.
Ціна: 14.06 грн.
Кількість:
Стрічка малярська 50 мм (25 м) зроблена зі спеціального паперу з легкою клейовою основою. Використовується при проведенні малярних, штукатурних робіт.
Ціна: 17.24 грн.
Кількість:
Стрічка малярська 50 мм (50 м) зроблена зі спеціального паперу з легкою клейовою основою. Використовується при проведенні малярних, штукатурних робіт.
Ціна: 33.15 грн.
Кількість:
Хрестики для плитки (1,5 мм) - спеціальні пластикові пристосування, які призначені для отримання швів фіксованої товщини при укладанні керамічної плитки або керамограніта.Характеристики хрестиків для плитки (1,5 мм):матеріал: пластик;товщина: 1,5 мм;довжина виробу: 2 см;кількість в упаковці: 100 шт.
Ціна: 14.25 грн.
Кількість:
Хрестики для плитки (2 мм) - спеціальні пластикові пристосування, які призначені для отримання швів фіксованої товщини при укладанні керамічної плитки або керамограніта.
Ціна: 15.74 грн.
Кількість:
Хрестики для плитки (2,5 мм) - спеціальні пластикові пристосування, які призначені для отримання швів фіксованої товщини при укладанні керамічної плитки або керамограніта.
Ціна: 16.92 грн.
Кількість:
Хрестики для плитки (3 мм) - спеціальні пластикові пристосування, які призначені для отримання швів фіксованої товщини при укладанні керамічної плитки або керамограніта.Хрестики для плитки (3 мм), характеристики:матеріал: пластик;товщина: 3 мм;довжина виробу: 2 см;кількість в упаковці: 100 шт.
Ціна: 18.10 грн.
Кількість:
Хрестики для плитки (4 мм) - спеціальні пластикові пристосування, які призначені для отримання швів фіксованої товщини при укладанні керамічної плитки або керамограніта.
Ціна: 20.81 грн.
Кількість:
Міксер для штукатурки діаметром 100 мм - універсальна насадка для дрилів, яка дозволяє замішувати розчини з будь-яких інтер'єрних і фасадних сухих сумішей, в тому числі штукатурку, шпаклівку, плитковий клей.
Ціна: 23.99 грн.
Кількість:
Будівельний інвентар купити у Вінниці

Купити будівельні інструменти за низькою ціною у Вінниці

Перед тим як безпосередньо приступати до будівельних або ремонтних робіт, переконайтеся, що у вас є в наявності всі необхідні інструменти, які можуть вам знадобитися для якісного проведення запланованих робіт.

Поряд з колосальною різноманітністю будматеріалів, Будбаза КУБ Вінниця також пропонує нашим клієнтам асортимент дрібного і великого будівельного інвентарю. У нас ви можете купити недорого всілякі валики, пензлики, шпателі, відра та інші корисні інструменти, без використання яких неможливий сам процес будівництва або ремонту: роботи по штукатурці приміщень, шпаклювання, фарбування, створення кладки з цегли чи інших блоків тощо. У нас ціна на будматеріали відповідає оптовим по Вінниці, при цьому якість продукції висока. Ми працюємо з перевіреними виробниками будматеріалів і будівельних інструментів, кожен з яких відповідно до стандартів ДСТУ відповідає якості, заявленої виробником.

Типи будівельних інструментів, які можна купити недорого у Вінниці на будівельній базі КУБ

  • побутовий інвентар: відра пластикові і оцинковані, поліетиленова плівка, рулетка, ізоляційна стрічка та інше.
  • будівельний інвентар: підкладка, сітка-серпянка, валики і ручки для валиків різного розміру, кисть-макловиця різного діаметру, відрізний круг по каменю або металу, бур під перфоратор для бетону, малярська стрічка, абразивна сітка, правило та інше.

Будбаза КУБ: як можна купити будівельний інвентар у Вінниці, не виходячи з дому

На будівельній базі КУБ можете купити будівельний інвентар за вигідною вартістю, т. я. ми працюємо безпосередньо з виробниками, а для того, щоб здійснити покупку, вам зовсім не обов'язково виходити з дому: замовте доставку будівельного інвентарю, і ми підвеземо його вам в будь-яку зручну точку в обумовлений час (ми займаємося доставками в межах міста Вінниці та області).

Якщо ви не до кінця визначилися, чи знадобляться вам певні будівельні інструменти в ході запланованих вами робіт, зв'яжіться з нашими співробітниками, і ми надамо вам пораду про перелік інструментів, які використовуються при певних будівельних роботах.

Не визначилися, якому саме виробнику, що випускає товари-аналоги, віддати перевагу? - Читайте відгуки про будівельний інвентар на нашому сайті.

Залишилися питання щодо якості товару, його наявності або інші? - Звертайтеся за консультацією до менеджерів будівельної бази КУБ, які допоможуть зробити правильний вибір потрібного вам будівельного інвентарю.

Знайшли помилку?