РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Вимірювальний інструмент Вінниця

Під замовлення
Рівень алюмінієвий (100 см)
Рівень алюмінієвий (100 см) - це ручний інструмент, який застосовується при ремонтних і будівельних роботах, коли необхідно створювати рівні лінії на площині, а також перевіряти потрібний нахил або кут: при прокладенні труб, під час установки вібруючої техніки (наприклад, пральної машини), монтажу меблів та ін.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Рівень водяний (10 м)
Рівень водяний, або гідрорівень, (10 м) - найпростіший ручний інструмент, який використовується при прокладанні горизонтів. В основі його роботи лежить принцип сполучених посудин: так, якщо висота вимірюваних точок однакова, то і рівень води в колбі, незалежно від довжини шланга, буде однаковий.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Вимірювальний інструмент Вінниця

Вимірювальний інструмент як запорука якості

Будь-які будівельні та ремонтні роботи супроводжуються різноманітними вимірами, адже потрібно точно намітити розташування елементів проводки, відстань між стінами, дверима і вікнами, на підставі якої розраховується обсяг будматеріалів, заміряти ухил підлоги і стін для вирівнювання.

Щоб зробити всі виміри з максимальною точністю, необхідні якісні вимірювальні інструменти, в першу чергу рулетка і бульбашковий рівень (Вінниця). Важливість цих інструментів складно переоцінити, але це не означає, що вони коштують дорого - навпаки, на такі прості й потрібні товари, як механічна рулетка вимірювальна, ціна у Вінниці доступна кожному.

Параметри і вартість вимірювального інструмента

Характеристики вимірювального будівельного інструменту визначають точність показань. Якщо інструмент має шкалу, як, наприклад, рулетка, у такий шкали може бути похибка. Найменшу похибку має професійний вимірювальний інструмент: рулетки, вартість яких, як правило, вище середньоринкової. При використанні ж неякісних рулеток є ризик, що при вимірі однієї і тієї ж відстані дві такі рулетки покажуть різний результат.

При виборі можна спиратися на такі критерії:

  • матеріал, що забезпечує міцність виробу;
  • максимальний діапазон вимірювань (наприклад, довжина шкали рулетки);
  • похибка;
  • марка виробника;
  • наявність додаткових функцій (кнопка фіксації, підсвічування і т. п.).

Професійний інструмент розрахований на тривалу інтенсивну експлуатацію. Наприклад, надійні бульбашкові рівні мають легкий, але міцний алюмінієвий корпус, що виключає його деформацію і спотворення показань.

Відгуки на рівень будівельний бульбашковий професійний показують, що він забезпечує точність, достатню для таких робіт, як вирівнювання підлоги стяжкою, обшивка стін ГКЛ. Перевірити рівень легко: потрібно докласти його до рівної поверхні, помітити положення бульбашки, потім перевернути на 180° і звірити показання шкали.

Де купити надійний вимірювальний інструмент у Вінниці? Рулетки, рівні і все необхідне: найкраща ціна в будбазі «КУБ»

Щоб вимірювальний інструмент купити недорого, звертайтеся на базу будматеріалів «КУБ». Саме тут Ви можете замовити рулетки, рівні і багато іншого за вигідною ціною, оскільки поставка товарів здійснюється безпосередньо з гуртівні покупцеві. Зробити замовлення на базі-складі «КУБ» можна через інтернет або зателефонувавши за будь-яким контактним номером, вказаним на даній сторінці.

Якщо Ви плануєте масштабне будівництво, ми пропонуємо знижки: чи потрібен Вам рівень або рулетка будівельна - опт коштує істотно дешевше. Як для оптових, так і для пересічних роздрібних покупців ми проводимо акції, рекламні розпродажі, впроваджуємо програми лояльності.

Ви можете самі забрати зі складу своє замовлення; також передбачена доставка - вимірювальний інструмент і інші товари для будівництва і ремонту оперативно доставляються по Вінниці і області.

Купуйте всі необхідні інструменти на будівельній базі КУБ і тоді гіпсокартонні стіни, паркан з профнастилу будуть ідеально рівні!

Вимірювальний інструмент ціна у м. Вінниця - каталог із 2 товарів

Вимірювальний інструментЦінаНаявність:
Рівень алюмінієвий (100 см) Уточнюйте Під замовлення
Рівень водяний (10 м) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?