РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Малярський інструмент Вінниця

Ціна

грн.
Будівельний, або столярний олівець (180 мм) використовується для нанесення розмітки при здійсненні будівельних та ремонтних робіт.На сайті будбази КУБ Ви можете вигідно купити будівельний олівець 180 мм (Вінниця) завдяки прямим постачанням продукції до нас від виробника.
Ціна 3.08 грн.
Кількість:
Під замовлення
Пензель Стандарт 1
Пензель Стандарт 1 - ручний інструмент, призначений для фарбування поверхонь різними видами лакофарбової продукції.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Пензель Стандарт 1,5
Пензель Стандарт 1,5 - ручний інвентар, який використовують для фарбування поверхонь різними видами лакофарбової продукції.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Пензель Стандарт 2
Пензель Стандарт 2 - ручний інструмент, який призначений для фарбування поверхонь різними видами лакофарбової продукції.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Пензель Стандарт 2,5
Пензель Стандарт 2,5 - затребуваний будівельний інвентар, який використовують для фарбування поверхонь різними видами лаків і фарб.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Пензель Стандарт 3
Пензель Стандарт 3 - будівельний інструмент ручного застосування, який використовують для фарбування поверхонь різними видами лаків і фарб.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Пензель Стандарт 4
Пензель Стандарт 4 - незамінний будівельний інструмент при виконанні різних малярних робіт. З його помошью наносять різні види лаків і фарб.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Малярський інструмент Вінниця

Дрібниць немає: важливість інструменту для малярних робіт

Малярські роботи - це фарбування різних поверхонь всередині і зовні будинків. Оскільки фарбування є найчастіше найостаннішим, фінішним етапом обробки, від якості виконання залежить весь дизайн, враження від квартири або будинку.

Правильно підібрані кисті, валики і так далі не тільки забезпечать високу швидкість робіт і блискучий результат, але навіть допоможуть заощадити фарбу і інші матеріали. Тому важливо придбати не тільки хороші фарби, розчинники і грунтівкі, але і якісні малярні інструменти (Вінниця).

Різновиди і ціна малярного інструменту

Характеристики малярних інструментів докладно описані на сторінці кожного товару. Там же Ви знайдете фотографії, схеми і корисні поради на тему будівництва і ремонту.

Для малярських робіт, як правило, потрібні:

  • пензлі: макловиці, плоскі (флейцеві), кутові, круглі і т. д.;
  • валики: поролонові, ворсисті;
  • малярні стрічки.

Малярська стрічка, вартість якої варіює залежно від ширини і довжини, потрібна для локального захисту поверхонь при фарбуванні, для створення рівних меж пофарбованої поверхні, а також використовується, коли малярно-штукатурні роботи проводяться не в один прийом, а за кілька етапів, для проведення межі робіт.

Відгуки на пензлі для малярних робіт показують, що вони зручні для невеликих обсягів фарбування і вузьких місць, але для великих площ краще взяти валик - він не тільки зручніше, але і економніше витрачає фарбу. Для гладких поверхонь можна взяти валик з коротким ворсом, для шорсткуватих (наприклад, декоративні штукатурки типу «камінцева» або «короїд») - модель з довгим ворсом.

На всі інструменти: пензлі, валики, малярський скотч ціна у Вінниці доступна кожному, але важливо вибрати надійного постачальника, щоб бути абсолютно впевненим у якості продукції, що закуповується. Особливо це актуально при замовленнях в інтернеті, де доводиться покладатися тільки на відгуки про компанію, її рейтинг серед інших постачальників будматеріалів.

Оптимальна вартість інструментів і витратних матеріалів для малярних робіт від бази «КУБ»: купити все необхідне у Вінниці можна прямо зі складу будматеріалів!

Щоб купити малярський інструмент недорого - валик малярний, пензель-макловицу, пензель-флейц і так далі, звертайтеся на базу будматеріалів «КУБ». Саме тут Ви можете замовити інструменти для малярних робіт за вигідною ціною, оскільки поставка товарів здійснюється безпосередньо зі складу покупцеві. Зробити замовлення на базі-складі «КУБ» можна через інтернет або зателефонувавши за будь-яким контактним номером, вказаним на даній сторінці.

Якщо Ви плануєте масштабний ремонт, візьміть до уваги, що купити малярську стрічку і інші витратні матеріали оптом істотно дешевше. Як для оптових, так і для пересічних роздрібних покупців ми проводимо акції, рекламні розпродажі, впроваджуємо програми лояльності.

Ви можете самі забрати зі складу своє замовлення; також передбачена доставка - пензлі, валики та інші супутні товари для будівництва і ремонту оперативно доставляються по Вінниці і області.

Малярський інструмент ціна у м. Вінниця - каталог із 7 товарів

Малярський інструментЦінаНаявність:
Будівельний олівець 3.08 грн. В наявності
Пензель Стандарт 1 Уточнюйте Під замовлення
Пензель Стандарт 1,5 Уточнюйте Під замовлення
Пензель Стандарт 2 Уточнюйте Під замовлення
Пензель Стандарт 2,5 Уточнюйте Під замовлення
Пензель Стандарт 3 Уточнюйте Під замовлення
Пензель Стандарт 4 Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?