РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Фасадні суміші

Клей для пінопласту Ceresit CT-83 - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що застосовується для приклеювання пінопласту.
Ціна: 131.76 грн.
Кількість:
Суміш штукатурна Anserglob ВСТ-22 призначена для виконання остаточної тонкошарової високоякісної обробки на всіх видах мінеральних недеформуючих поверхнях. Ця штукатурка ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів глибиною до 5 мм на поверхнях.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Теплоізоляційна штукатурка Ізолтеко являє собою готову суміш, яка використовується для вирівнювання і утеплення стін фасадів. Вона не вбирає вологу і має високу паропроникнисть.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-83 Про - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Застосовується для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні стін.
Ціна: 135.30 грн.
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-83 Про (Зима) - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Використовується для приклеювання плит пінопласту при температурі повітря до -5 градусів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для плитки Master Flex використовується для облицювання керамічною плиткою плиткою з природного штучного каменю деформуємих основ на стінах, підлогах всередині й зовні будівель. Також може використовуватися для влаштування "теплих підлог", сходів, облицювання камінів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-85 - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Використовується для приклеювання пінополістиролу і пристрої захисного армуючого шару з застосуванням стекловолоконной сітки.
Ціна: 180.36 грн.
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-85 Pro - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Використовується для приклеювання пінополістиролу і нанесення захисного армуючого шару з застосуванням стекловолоконної сітки.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-85 Pro (Зима) - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Суміш Kreisel 810 - відмінний вибір, якщо Ви збираєтесь проводити роботи з гідроізоляції поверхонь, які постійно піддаються впливу підвищеної вологості. Гідроізоляційна суміш Крайзель 810 універсальна за способом застосування та температурним режимом експлуатації.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для утеплювача Kreisel 230 використовують для приклеювання плит з мінеральної вати при проведенні теплоізоляційних робіт фасаду. З його допомогою фіксують плити утеплювача на різних типах поверхонь, включаючи ті, які мають фактурне покриття або вкриті малярською фарбою.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Kreisel 240 використовують для приклеювання мінераловатних та пінополістирольних плит до основи при облаштуванні теплоізоляції фасаду. Також його використовують при нанесенні захисного (армуючого) шару поверх ізоляційного матеріалу на фінішному етапі термоізоляційних робіт.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для мінеральної вати Церезіт СТ 190 Про призначений для створення додаткового армуючого шару в процесі утеплення фасадів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для мінеральної вати Церезіт СТ 190 (Ceresit СТ 190) призначений в основному для монтажу плит з мінеральної вати, а також для створення додаткового захисного шару в процесі утеплення фасадів.
Ціна: 146.88 грн.
Кількість:
Клей для мінеральної вати Церезіт СТ 180 Про (Ceresit СТ 180 Pro) - це необхідна суміш для утеплення мінватою фасадів різних будівель. Клейова суміш досить пластична, має високу адгезію і паропроникність, а також відрізняється тривалим періодом використання.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Полімін П 19 - клейова суміш, яку використовують для утеплення фасаду шляхом приклеювання мінеральної вати або пінополістиролу. Рекомендований для утеплення котеджів і висотних будівель.
Ціна: 81.65 грн.
Кількість:
Клей для теплоізоляції Майстер Супер - еластичний клей для систем теплоізоляції, призначений для формування теплоізоляції із застосуванням пінополістирольних мінеральних плит, армуючого гідрозахисного шару зовні будівель, а також облицювання керамічною плиткою по поверхнях, що деформуються, як всередині так зовні будівель.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Еластичний клей Master Termol спеціально розроблений для закріплення пінополістирольних плит, мінеральної вати, пінопласту при влаштуванні систем зовнішньої теплоізоляції.Технічні характеристики:Склад: цементно-піщана суміш, модифікована полімерними добавками.Зернистість: не більше 0,8 мм.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для фасаду Полімін П-20, або "Тепло-Фасад", - суха клейова суміш на цементній основі з вмістом армуючих мікроволокон. Її використовують для приклеювання пінопласту, пінополістиролу і мінеральної вати з метою утеплення фасадів будівель.
Ціна: 103.50 грн.
Кількість:
Суміш Anserglob ВСХ-39 призначена для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхню бетону, пінобетону, цегли, монолітних підлог, що підігріваються, на гіпсові та інші мінеральні основи.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Шпаклівка універсальна фінішна Anserglob ВСТ-25 призначена для виконання остаточної тонкошарової високоякісної обробки всіх видів мінеральних недеформуючих поверхнях. Ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок і інших дефектів глибиною до 3 мм.
Ціна: 162.97 грн.
Кількість:
Суміш для приклеювання пінополістиролу Момент призначена для приклеювання пінополістирольних плит (пінопласт, ППС), є фіксатором пінопласту на горизонтальних і вертикальних поверхнях, зовні і всередині будівель.
Ціна: 90.72 грн.
Кількість:
Суміш Anserglob ВСХ-40 - клейова суміш, яка призначена не тільки для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит до бетону, цегли, пінобетону, гіпсової штукатурки тощо, але і для створення захисного армуючого шару.
Ціна: 105.60 грн.
Кількість:
Шпаклівка цементна Anserglob ВСТ 27 - це шпаклювальна суміш для фінальної обробки поверхонь, виготовлена на основісірого цементу і вапна. Ці компоненти дозволяють суміші мати відмінну сеплюваність з базовою поверхнею і оберігають Ваші стіни від грибків і плісняви.
Ціна: 140.58 грн.
Кількість:
Суміш Anserglob ВСХ-40 Зима від -5°С - клейова суміш, яка призначена не тільки для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит до бетону, цегли, пінобетону, гіпсової штукатурки тощо, але й для створення захисного армованого шару.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Фасадні суміші

Де застосовуються і які основні характеристики фасадних сумішей

Фасадні суміші виконують важливу функцію при ізоляції і декоруванні фасадів будівель. З їх допомогою захищають поверхню від вологи, хімічного впливу ззовні, утеплюють і ізолюють від зовнішніх шумів. Крім того, завдяки використанню декоративних фасадних сумішей, можна додати родзинку зовнішньому вигляду вашого фасаду.
Фасадні суміші - це ті ж сухі будівельні суміші, тільки застосовуються виключно для зовнішніх робіт і відповідно відрізняються своїми характеристиками термо- і вологостійкості, міцності і стійкості до широкого діапазону температур і впливу прямих сонячних променів.

Кращі виробники і рекомендована продукція фасадних сумішей за найвигіднішою вартістю на будбазі КУБ

Наша компанія - будбаза КУБ - не так давно на ринку будматеріалів, тому пріоритетом в нашому розвитку для формування високої репутації є забезпечення наших клієнтів виключно якісною продукцією і широким асортиментом, тому ми радимо нашим клієнтам такі типи фасадних сумішей:
  • Шпаклівка (стартова і фінішна). Ми співпрацюємо з такими виробниками: Euromix, Ceresit Knauf, Front, Redbag, Anserglob і Майстер.
  • Штукатурка (декоративна, теплоізоляційна, акустична та гідроізоляційна). Нашим клієнтам ми рекомендуємо Ceresit, Redbag, Coral, Anserglob і Майстер. В асортименті нашої будбази все найбільш популярні види декоративних штукатурок - камінцева, баранчик і короїд на акриловій, силіконовій, силікатній та мінеральній основі.
  • Клей для мінеральної вати і пінопласту. На нашу думку, кращі виробники - Ceresit, Століт, Master, Polimin Coral, Момент і Anserglob.

Де у Вінниці купити фасадні суміші недорого з доставкою

Чи збираєтеся купити фасадні суміші за вигідною ціною, потрібна доставка? - На будбазі КУБ найнижчі ціни на будівельні суміші по Вінниці, при цьому ви можете додатково заощадити при здійсненні великої покупки. У нас можна купити фасадні суміші оптом і в роздріб. Ціна на фасадні суміші залежить від обсягів покупки. Телефонуйте нам, і ми розрахуємо вартість фасадних сумішей Вінниця для вас. У нас ціни нижчі, ніж в середньому по Вінниці тому, що ми працюємо на партнерських угодах безпосередньо з постачальниками. Крім того, ми можемо доставити обраний вами товар в будь-який район Вінниці і Вінницької області за невисокою вартістю.
Наш інтернет-магазин надає і додаткові послуги, зокрема, наші фахівці з необхідності готові надати безкоштовну телефонну або чат-консультацію щодо технічних характеристик, якості, виробників зацікавившого вас товару, товарів-аналогів і іншого. А на нашому сайті ви можете прочитати відгуки про фасадні суміші і ознайомитися з супутніми товарами, які найкраще використовувати при будівельних роботах спільно з вибраними вами будматеріалами.
Ціна на фасадні суміші, а також якість нашої продукції вас приємно здивують: ми працюємо на совість і укладаємо партнерські угоди на поставки тільки якісної продукції для наших клієнтів.