РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Front у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Front у Вінниці

Виробниче підприємство "ФРОНТ" розташоване в місті Вінниця, основним напрямком діяльності якого є виготовлення грунтуючих і лакофарбових матеріалів. Торговий знак Front був зареєстрований в далекому 2001 році, саме під цією маркою і випускаються популярні у Вінниці грунтівкі і фарби.

Застосування нових технологій на сучасному обладнанні, спільно з власними розробками організації є хорошим фундаментом для ефективної роботи і зростання фірми Фронт. Великою довірою споживачів і професіоналів в будівельній індустрії виробник Front зобов'язаний високій якості лакофарбових матеріалів і антигрибковим властивостями грунтуючих засобів. Грунти Фронт застосовуються як в промислових масштабах, так і в приватному застосуванні.

Лабораторія підприємства, що знаходиться безпосередньо на території заводу, повністю контролює всі етапи виробництва і, протягом року, зберігає взяті на тест проби для аналізу і нових розробок.

Фарби Фронт (Вінниця)

Одним із пріоритетних напрямків діяльності виробника Фронт, є випуск лінійки якісних дисперсійних фарб на водній основі, незаперечними перевагами яких є відсутність неприємних запахів і абсолютна екологічна безпека. Фарби Фронт випускаються в відрах об'ємом 5 і 10 літрів. Після висихання нанесеної фарби утворюється еластична плівка, яка дозволяє поверхні легко пропускати повітря. Гігієнічні висновки показали, що продукція відповідає стандартам якості ДСТУ.

Фарба може знадобитися на різних етапах робіт: при оздобленні інтерьеру після вирівнювання стін відповідним гіпсокартоном або в якості останнього слою на декоративному фасаді.

Грунти Фронт для підготовки поверхні до подальшої обробки

Велику популярність у Вінниці отримали грунтуючі засоби торгової марки «Фронт».

  • Концентрована акрилова грунтівка Фронт 1: 4 виробляється в посудинах від 1 до 10 літрів, відрізняється високим рівнем сухого залишку і антигрибковим ефектом. Для приготування розчину необхідно в 1 літру концентрованого грунту Фронт додати 4 літри чистої води і ретельно перемішати. Ціна на грунтівку Фронт концентрат у Вінниці трохи вище аналогів інших фірм, але прийнявши рішення купити грунт Front, клієнт може бути впевнений в отриманні високої якості обробки поверхні.
  • Акрилова грунтівка Фронт готова до застосування реалізується в посудинах від 1 до 10 літрів, характеризується глибоким ефектом проникання, що істотно підвищує міцність сумішей, нанесених на основу. Ціни на готові грунтівкі у Вінниці відрізняються, фахівці будбази КУБ не рекомендують заощаджувати при покупці грунтуючих коштів, так як даний етап оздоблювальних робот дозволяє вберегти приміщення від виникнення грибків, цвілі і можливого відшарування нанесених будівельних клеїв.

Основні характеристики грунтівкі, на які слід звернути увагу при покупці:

  • володіє хорошою властивістю проникнення;
  • дозволяє зміцнити основу;
  • поліпшує зчеплення з поверхнею;
  • має високу пропускну здатність для повітря;
  • не схильний до дії лугів;
  • стійкий до утворення грибків і цвілі;
  • швидке висихання і відсутність запаху.

Де купити продукцію виробника Front?

Фарби та грунти Фронт оптом і недорого реалізуються у Вінниці на базі будівельних матеріалів «КУБ», для оформлення замовлення рекомендуємо звернутися за контактними номерами телефону або замовити матеріал в інтернет-магазині. 

Знайшли помилку?