РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Будмайстер у Вінниці

Під замовлення
Кладочна суміш цементна стандартна Будмайстер МУР-11 (FASAD) сіра (25 кг)
Кладочна суміш МУР-11 (FASAD) використовується для будівництва житлових і господарських об'єктів з червоної і силікатної цегли, бетонних блоків, каменю.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Клей для плитки Церезіт СМ 16 (Ceresit CM 16) (25 кг)
Ceresit CM 16 - клейова суміш, за допомогою якої здійснюється кріплення плитки при будь-яких умовах.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію Будмайстер у Вінниці

Компанія Будмайстер - найбільший національний виробник будматеріалів

Будмайстер - повністю український виробник будівельних матеріалів, в першу чергу сухих сумішей. Історія компанії, її успіху і зростання почалася в 1999 році, і, завдяки впровадженню високих стандартів якості на фабриках, сьогодні Будмайстер - лідер серед національних виробників будматеріалів. Потужність тільки однієї з ліній заводу складає 60 000 тонн на рік, а це - майже 600 кг сухих сумішей в хвилину!

Матеріали виробництва Будмайстер можна знайти в кожному місті України, в тому числі і у Вінниці. Однак, хоча у Вінницьких магазинах і на ринках широко представлені товари марки Будмайстер, Вінниця не є місцем їх виробництва - заводи компанії знаходяться в Дніпропетровській області.

Що гарантує якість сумішей Будмайстер (Budmaster)?

Практично з самого початку на виробництві компанії була впроваджена система управління якістю ISO, яка постійно вдосконалювалася, і сьогодні відповідає стандартам ISO 9001: 2009. Лабораторія контролю якості має свідоцтво метрологічної атестації і контролює кожну випущену партію товару.

Всі фарби, в тому числі інтер'єрні, штукатурки і інші сухі суміші, грунтівки, будівельні добавки пройшли державну санітарно-епідеміологічну експертизу і визнані безпечними. Виробництво максимально автоматизовано, що виключає випадкові втручання і попадання сторонніх включень в суміші.

Дослідницька лабораторія заводу Budmaster невпинно розробляє інновації, нові матеріали і добавки, пропонує більш досконалі і сучасні будматеріали. Споживчі відгуки на Будмайстер підтверджують високу якість продукції.

Широкий асортимент і доступна вартість

Будмайстер виробляє безліч найменувань будматеріалів, в тому числі самих затребуваних в будівництві і ремонті:

  • шпаклівки, штукатурки, в тому числі декоративні;
  • клейові суміші різного призначення, в тому числі для утеплювачів, плитки і всіх видів облицювання;
  • суміші ремонтні, кладочні, для утеплення і гідроізоляції;
  • самовирівнюючі суміші, в тому числі стяжки для підлоги;
  • грунтівкі для різних типів поверхонь;
  • фарби для зовнішніх та інтер'єрних робіт;
  • інші будматеріали, в тому числі вузькоспеціалізовані.

Таким чином, в асортименті можна знайти товари для всіх етапів робіт, від кладки до фінішної обробки. За рахунок того, що виробничі потужності, заводи компанії розміщені в Україні, на продукцію Будмайстер вартість нижче, ніж у зарубіжних аналогів. Незважаючи на це, нерідко на товари Будмайстер ціна у Вінниці завищується, тому всім, хто хоче продукцію Будмайстер купити недорого, важливо знайти прямого постачальника.

Де і як вигідно купити суміші та інші товари марки Будмайстер? Кращі ціни - на будбазі КУБ!

Якщо Ви шукаєте штукатурку, стяжку або іншу продукцію марки Будмайстер, замовити все необхідне Ви можете на базі будматеріалів КУБ. Реалізується продукція Budmaster оптом і в роздріб, причому при оптових закупівлях Ви отримуєте відчутну знижку від будбази КУБ!

Від заводів компанії Будмайстер доставка продукції здійснюється безпосередньо на Будбази КУБ, тому тут Ви знайдете кращі ціни без магазинних націнок. До Вас же продукція потрапляє прямо зі складу будбази, що, знову ж таки, економить час і кошти.

Ознайомтеся з пропонованим на сайті асортиментом і виберіть все необхідне! Задати питання про характеристики або наявності товару можна за телефоном, в чаті, або замовивши зворотний дзвінок.

Купити продукцію Будмайстер у Вінниці - полезные статьи:

Гідроізоляція ванної кімнати. Матеріали для гідроізоляції. Етапи гідроізоляції ванної кімнати. Гідроізоляція з використанням сухих сумішей.

Знайшли помилку?